Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


 ФМ-23, Меню на тиждень
Ірка-Шкірка
21 квітня 2010 00:12
Повідомлення #1


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Усім доброго дня!

Вітаю усіх форумчанок
з початком нового флешмобу!

Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
21 квітня 2010 00:18
Повідомлення #2


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Вчора я довгенько думала, що запропонувати вам на цей тиждень і ось придумала(не судіть строго smile ):
Меню на тиждень:

На сніданок:

Яйця-суфле


Кава по-королівськи (бонус для любителів кави)smile

Обід:

Солянка збірна м'ясна


Картопляні зрази з м'ясом


Салат з червоноголової капусти


Вечеря:

Хрусти з чаєм

Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
21 квітня 2010 00:18
Повідомлення #3


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Кава по-королівськи

В джезві запарити каву, накрити блюдцем, щоб настоялася. В горнятку для кави ложечкою енергійно змішати 1ч.л. меду і 1 жовток до пухкої маси - це швидко. Коли готуєте 2 порції - краще збити міксером, а потім викласти в горнятка.

Залити гарячою кавою, обережно помішати. Насолоджуватись кавою і думати, коли і що ви збираєтеся готувати.

Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
21 квітня 2010 23:06
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008
Дякую за салат, похрумали!

Я капусту заливала кипятком, не варила. Давно той салат бачила в книжці, якось мала ту капусту і найшла його.. але не зробила. О, тільки шо знов заглянула туди і побачила шо там йдуть ше яблука і яйце варене smile І згадала чого я його не робила, бо подумала шо яйця будуть сині, а яблука в салаті точно не сподобаються...
А отакий як ти дала простіший варіант мені підходить smile Цибулька зелена була, бо білої не їмо feel


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
21 квітня 2010 23:11
Повідомлення #5


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Молодець!!!
Цитата: Натонька
там йдуть ше яблука і яйце варене

Яйця - для прикраси, а яблук там нема smile . У нас, правда, видання 1973 року - може потім його змінили. А зелена цибулька - це ідея!!! Я капусти не можу знайти lol ...
Додаю оригінал smile :
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
21 квітня 2010 23:15
Повідомлення #6


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008
помиті яблука зі шкіркою натерти на грубій тертці, цибулю дрібно посікти і запарити оцтом з водою


ось так пише в мене. smile В мене правда то 92 рік.. "В будні і свята" книжка. Але то все неважно, я зробила якраз на свій смак lol

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
gutka
22 квітня 2010 07:37
Повідомлення #7


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009
вранці приготувала собі каву по-королівські, доречі дуже смачна

і думаю де маю придбати продуктиcrying
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
22 квітня 2010 07:41
Повідомлення #8


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Цитата: gutka
вранці приготувала собі каву по-королівські


Я, колись, як на неї присіла - щодня готувала(поки мед не скінчився lol ).
Перейти на початок сторінки
gutka
22 квітня 2010 07:44
Повідомлення #9


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009
Цитата: Ірка-Шкірка
видання 1973 року

і у мене також саме така книжка wink (свекруха подарувала), салат цей колись давно пробувала робити, хочу відмітити, що капусту не варта варити (пам"ятаю що капуста після варіння втратила колір) краще зробити, як Натонька, але це мій досвід
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
22 квітня 2010 07:54
Повідомлення #10


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Цитата: gutka
пам"ятаю що капуста після варіння втратила колір

колір повертається - я попереджала, коли її скропити лимонним соком (краще всього), або оцтом.
Я сама перелякалась, коли побачила, як його мама робила, вайкала, що мама капусту зіпсувала feel ... А потім колір став як треба.
Перейти на початок сторінки
Тема закрыта




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 9 червня 2026 06:25

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Нужно купить гидравлические подушки двигателя
  Пише Sergey1824 (7 червня 2026 21:08)
Топ казино|Рейтинг онлайн казино 2026 — независимая оценка
  Пише ywusuhakuj (6 червня 2026 18:22)
Быстрая доставка запчастей к гидронасосам
  Пише orizusonysi (3 червня 2026 22:50)
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 97
Гостей: 7
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100