Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Привітання до дня Валентина (валентинки)
maryana
14 лютого 2012 13:17
Повідомлення #31


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105

З Валентина світлим святом!
Гарячі вітання!
Друзів, успіхів багато,
Ніжності, кохання!

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Ярка
14 лютого 2012 14:03
Повідомлення #32


Молода господинька
  • 34

Репутація: 279
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 286
Реєстрація: 15.03.2011

ICQ:--

Бали: 1037

Я бажаю кохання,
Просто кохання…
… Божевільного наче гроза,
Необмеженого наче океан,
Щирого наче сонце
Та нескінченного як сам час!
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
14 лютого 2012 14:32
Повідомлення #33


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
Кохаймося, бо ми того варті!!!!

Хочу освідчитися у коханні до свого улюбленого сайту, і всім господинькам!!!!

Я Вас Усіх Дуже Люблю!!!

Натонька - берегиня сайту, під своїм дбайливим крилом звбрала таку гарну Кумпанію!!!! За що безмежно вдячні і безмірно закохані!!!!

Ірка-Шкірка - людина з моторним і великим серцем, якого вистачає і на родину, і на захоплення, і на нас - Дрімфудівців!!! За що і любимо!!!!!

gutka - люблю за щирісь, за увагу, відкритість і за неймовірну смакоту!!!

нетік - підкорює своєю відповідальністю та доброзичливістю до всіх форумчанок!!!! Цінуємо і любимо тебе!!!

мари4ка - Маленька Майстриня з великим художнім талантом!!!! А любимо за світлу і щиру посмішку!!!!!

lana - люблю Вас за тепло, яке Ви даруєте кожному!!!! Світланочко, Ви - неповторна!!!!

Славочка - завжди приємно спілкуватися з людиною, яка має хист до кулінарії!!! Твої булочки та печиво - то є Бренд!!!

Soni - ясне сонечко Дрімфуду!!! Завдяки тобі я вже давно люблю твою манюню помічницю!!! А талант творити кондитерські шедеври кожного разу - тільки аплодисменти!!!

Пушинка - очі нашого сайту!!! Фото з твоїми дописами роздивлятися завжди легко і приємно, бо кожна світлина сповнена любові!!!!!

Natalyi - твоя сердечна аватарка передає всю сутність твоєї крилатої душі!!!! Люблю за щирість!!!!

Volo-shka - талановита і невгамовна Майстриня, в якої віднедавна в серці стало ще більше любові!!!

Natalyadiva - ніжна та відкрита людина!!! Твої кулінарні рецепти стали б окпасою найвибаглівишого ресторану!!!!

Solka - спілкування з тобою - завжди задоволення!!! Соломієчко - ти світла людина!!!!

наТуся - ще одні зоркі оченята!!! Дуже люблю роздивлятися твої фото із зустрічі - потрібно мати велику любов у серці, щоб так гарно ловити моменти спілкування і посмішок наших дівчат!!!

utya - витончена та прекрасна пані, що має таку ж пухнасту і ніжну душу як оте каченятко на аватарці!!!



Ластівка - люблю Вас за безмежно широку душу, крилате серце, неповторний гумор, гостре слівце , за мудрість!!! Ви так багато даєте нам у своїх нотатках!!!! Але те все тьмяніє поряд з Ластівчиною картопелькою!!!! Тільки за неї можна закохатися у вас по самі вуха!!!! ))))

Galalviv – дивлячись на твою щироку і щиру посмішку неможливо і собі не посміхнутися!!!! Стільки добра і світла !!!!! Це дуже цінне!!! Бережи його!!!!

Наталька – щебетушка наша!!! Твоє вміння спілкуватися закохує в себе з перших слів!!!! Люблю тебе за твою допитливість і щире ставлення до людей!!!!!

Христя - чарівна, тендітна дівчина!!! В мене ти асоціюєшся з тим неймовірно смачним та легким повітряним десертиком, за який , напевно, вдячна не тільки я )))!!!!!

Zhanetka –люблю читати у чаті твої дописи!!! Твоя відкритість і готовність завжди прийти на допомогу (наприклад у пошуку якогось рецепту) – цінні якості, які не залишають байдужими!!!

Яілатан - весела та гуморна, лишайся такою назавжди – це закохує в тебе !!!! А тортики – то солодка пристрасть!!!))))

Lingrod – завжди з захопленням дивлюся на людину , яка ладна проїхати країною заради недовгої зустрічі з близькими по духу. Ваше серце – то сонце і тепло, що зігріває нас!!!

oksenya75 - далека, але така близька!!! Твої роботи захоплюють і закохують!!!!

лесик-лисик - легке і повітряне янголятко, яке зачаровує своїм уважним відношенням до кожного!!!

Yaarysya - неймовірно приємна дівчина з розкішним волоссям!!! А твоя майстерність у виготовленні тортиків – бракує слів!!!!

uliana_y – неможливо не закохатися у людину доброзичливу і приємну у спілкуванні!!!! Ти – справжня!!! І це найголовніше!!!

Фрезія – запашна квітка нашого форуму!!! Твої пекарські здібності – вражають!! А смачні печеньки – повертають у дитинство!!! Хіба можна не полюбити тебе?!!!!

Galina_Nedomirko_ - захоплююсь такими господиньками!!!! Галюсю, ти – гарна і доброзичлива людина!!! Щастя тобі!!!

Майя Шутенко – справжній романтик, щедра на подарунки та теплі слова!!!! Дякую Вам за гаряче і любляче серце!!!

Klybnichka – солодка і ніжна ягідка нашого сайту!!! Любові тобі і кохання!!!!

kristi_sk – в твоїх щирих очах можна втонути!!! Напевно знаю , що ти – найкраща матуся!!! Бо таке янголятко – Тетянка - може народитися лише у людини, сповненої кохання!!!
Марія БМВ – кондитерських справ майстер!!!!! Закохуєшся в твої роботи раз і назавжди!!!!

Дівчатоньки, любі мої, люблю вас всіх-всіх, незалежно, чи привітала я Вас особисто!!! Ви для мене - як свіжий ковток повітря!!! Зі святом Вас!!! Кохайтеся і будьте коханими!!!


--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
Oksana_sx
14 лютого 2012 14:54
Повідомлення #34


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1136
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 720
Реєстрація: 6.10.2011

ICQ:--

Бали: 2818
Прийміть мої щирі сердечні вітання
Зі святом закоханих, святом кохання.
Бажаю закоханим більше весни,
А тим хто шукає – кохання знайти.

Перейти на початок сторінки
Ludka
14 лютого 2012 15:45
Повідомлення #35


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Нехай у Вашім серці завжди живе любов!
Людина, яка любить не пам’ятає зло.
Бажаю я Вам також, щоб Вас любили теж.
Без лестощів, всім серцем, відкрито і без меж!

Перейти на початок сторінки
naominat
14 лютого 2012 17:15
Повідомлення #36


Молода господинька
  • 34

Репутація: 262
Група: Кондитер
Повідомлень: 98
Реєстрація: 7.03.2011

ICQ:--

Бали: 703
Вітаю всіх з прекрасним святом. Кохайте і будьте коханими!!!
Перейти на початок сторінки
lana
14 лютого 2012 17:46
Повідомлення #37


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Вітання для моїх любих форумчанок!
Перейти на початок сторінки
нетік
14 лютого 2012 18:38
Повідомлення #38


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
З Днем Закоханих.

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
14 лютого 2012 19:13
Повідомлення #39


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Pito4ka, оце то ти голубонько всмалила!! :1f7: Тако тихенько сидить і всьо записує...потішила. Я в цю темку і не заглядала. Звісно, я дякую американцям за таке свято :).
Оці сердечка, хлопці з квітами, дівчата з посмішками, зізнання у коханні та сяючі очі – це так симпатично.
Але як на мене, то щоб сказати слова “Я тебе люблю” не треба дат і очікувань 14 лютого…
Тому, якщо людина, яку Ви любите, уже з Вами поряд – дуже щиро прошу Вас: як мінімум раз на день у письмовій або усній формі повідомляйте про Ваше почуття :).
І наш світ стане кращим!
Загадка людини: Коли любиш ти, а тебе ні - чому та людина,котру ти кохаєш так хамськи до тебе ставиться і завдає стільки болю?
Коли люблять тебе, а ти ні - чому ми допускаємо до такого?
Коли любиш ти і люблять тебе - навіщо створювати одне одному проблеми і конфлікти? Дорогі мої подруженьки, щиро вітаю вас всіх, кохайте і будьте коханими! А хто ще не зустрів свого принця - чекайте, він є, просто або сліпий, або вже зайнятий, а ваш - він просто вас шукає. Ще вітаю дорогу і вже таку рідку свою землячку Валюшку Утю - нехай ангел завжди буде поруч

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
lana
13 лютого 2013 23:04
Повідомлення #40


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
День усіх закоханих - найтепліший день у році, не дивлячись на те, що зима в самому розпалі і теж по-своєму зустрічає Валентинів день пухнастими пластівцями снігу, щедро розсипаючи їх в знак любові! Але сьогодні стільки сердець випромінюють теплі почуття, що всім навколо стає тепліше від любові, ніжності і ласки, і ніякий сніг не зможе остудити велике почуття любові! З днем Святого Валентина! Любіть один одного, даруйте тепло, даруйте радість, цінуйте один одного!

Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 27 квітня 2024 15:11

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 14
Гостей: 9
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100