Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Оформлення допомоги у звязку з народженням дитини, дитяча допомога
Наталюня
29 грудня 2015 21:30
Повідомлення #11


Молода господинька
  • 34

Репутація: 38
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 125
Реєстрація: 24.01.2015

ICQ:--

Бали: 662
Цитата: Solka
до вище перелічених док-ів не забути дитину приписати

Solka, хочу поправити Вас, мені здається Ви щось трохи попутали. Для того, щоб оформити допомогу при народженні дитини ПРОПИСУВАТИ ДИТИНУ НЕ ПОТРІБНО!!! Ми оформили допомогу, коли маленькій було 2 місяці приблизно без всяких проблем, а прописали коли їй вже було 1,5 роки.
Цитата: Solka
щось типу перевіряють чи на нього не оформлена допомога..

В соцзабезі вони таке не перевіряють - це точно! Допомогу неможливо оформити одразу і на маму, і на батька по тій причині, що треба подати оригінал Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження для виплати допомоги у звязку з народженням дитини (видають при оформленні свідоцтва про народження). Його видають тільки в одному екземплярі і при оформленні допомоги у соцзабезі цей документ забирають.

То коли прописувати дитину (якщо в батьків різна прописка), то перевіряють чи не прописали Ви уже дитину за адресою реєстрації іншого з батьків. І тоді треба йти в адресно-довідкове бюро за спеціальною довідкою, яка це підтверджує.
Перейти на початок сторінки
Solka
30 грудня 2015 11:35
Повідомлення #12


Файна господиня
  • 51

Репутація: 588
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1457
Реєстрація: 8.08.2010

ICQ:--

Бали: 2401
Цитата: Наталюня
Solka, хочу поправити Вас, мені здається Ви щось трохи попутали. Для того, щоб оформити допомогу при народженні дитини ПРОПИСУВАТИ ДИТИНУ НЕ ПОТРІБНО!!!

Дякую, поправляти мене не потрібно, тому що я написала як я оформляла допомогу цього року і які документи подавала. Хтось хай бере до уваги, а хтось ні, не маю нічого проти)))
Цитата: Наталюня
Ми оформили допомогу, коли маленькій було 2 місяці приблизно без всяких проблем, а прописали коли їй вже було 1,5 роки.

Файно. Я ж написала, що і таке буває)) А я вот не одразу оформила, і моїй малі теж було 1,5-2 місяці. Я тоді теж була не проти з пропискою не спішити.
Цитата: Наталюня
В соцзабезі вони таке не перевіряють - це точно! Допомогу неможливо оформити одразу і на маму, і на батька по тій причині, що треба подати оригінал Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження для виплати допомоги у звязку з народженням дитини (видають при оформленні свідоцтва про народження).

Ясно. Та хз нашо їм копія паспорта мого чоловіка знадобилась))

--------------------
I am a chef, baby, I can cook even a dinosaur, if I find some fresh
Запрошую у свій блог homemadebakery-recipes.blogspot.com
:) ♥ ♥ (:
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
31 грудня 2015 12:51
Повідомлення #13


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
Цитата: Solka
Ясно. Та хз нашо їм копія паспорта мого чоловіка знадобилась))



Певно кредит захотіли оформити

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
sunnygirl
1 січня 2016 22:46
Повідомлення #14


Файна господиня
  • 51

Репутація: 103
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 908
Реєстрація: 27.04.2009

ICQ:--

Бали: 1551
потрібно ще прописати дитину без прописки я не могла оформити допомогу
Перейти на початок сторінки
Наталюня
2 січня 2016 10:45
Повідомлення #15


Молода господинька
  • 34

Репутація: 38
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 125
Реєстрація: 24.01.2015

ICQ:--

Бали: 662
Цитата: Solka
Дякую, поправляти мене не потрібно,

Solka, я нехотіла Вас образити своїми зауваженнями. Правильно в кожного свій власний досвід.

По ідеї оформлення допомоги при народженні дитини мало би бути однаковим для всіх, незалежно від місця проживання чи ще якихось причин. Якщо одні оформлюють без прописки дитини (так як я), то чому інші мусять спершу прописати дитину, а вже тоді оформлювати допомогу?
Молодій мамі зовсім не до того, щоб бігати по різних інстанціях за всякими документами...

Я досить легко і швидко оформила документи на допомогу, тож всім, кому найближчим часом доведеться її оформлювати, бажаю теж без проблем та лишніх клопотів це зробити!
Перейти на початок сторінки
Solka
2 січня 2016 11:16
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 588
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1457
Реєстрація: 8.08.2010

ICQ:--

Бали: 2401
Цитата: sunnygirl
потрібно ще прописати дитину без прописки я не могла оформити допомогу

Так, моя подруга народила хлопчика 1,5 міс. і вже теж прописали.
Цитата: Наталюня
Solka, я нехотіла Вас образити своїми зауваженнями.

Ніяких образ, все ок, просто я ж не придумала собі цього і якщо б була невпевнена то б не писала сюди.
Цитата: Наталюня
По ідеї оформлення допомоги при народженні дитини мало би бути однаковим для всіх, незалежно від місця проживання чи ще якихось причин.

це точно, але чомусь так є.

--------------------
I am a chef, baby, I can cook even a dinosaur, if I find some fresh
Запрошую у свій блог homemadebakery-recipes.blogspot.com
:) ♥ ♥ (:
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
2 січня 2016 18:46
Повідомлення #17


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
До чого дійшла цивілізація - у нас в Білій Церкві один пологовий будинок такої послуги не дає.

Свідоцтво про народження дитини вже можна отримати у двох пологових будинках Львова

Про це сьогодні, 22 вересня, під час прес-конференції повідомила заступник начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації Оксана Куманська-Нор.

«У пологовому відділенні на вул. Рапопорта вже сьогодні працюють співробітники відділу юстиції. Вони перший день приймають заяви. А завтра такий сервіс почне працювати в обласній клінічній лікарні», – повідомила Оксана Куманська-Нор.

Тобто у Львові свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у РАЦСі, а й у пологовому будинку. Відповідний пілотний проект уже почали реалізовувати у 1-му міському клінічному пологовому будинку 4 вересня.

«Усі технічні моменти ми відпрацювали з міським управління охорони здоров’я. Скажімо, після народження дитини, мама приходить у спеціально відведений для цього кабінет і пише заяву: прошу видати мені свідоцтво про народження моєї дитини в пологовому будинку. Вказує бажане ім’я та зазначає батьків. Це буде її право, а не обов’язок. Паралельно цю послугу все ще надаватимуть у РАЦСі. Тоді ми централізовано перевірятимемо по всіх базах даних, друкуватимемо свідоцтво і наступного дня вручатимемо. Отак воно технічно буде працювати», – зазначив Ярослав Жукровський.
Свідоцтво про народження дитини вже можна отримати у двох пологових будинках Львова



Свідоцтво про народження оформляється протягом 15 хв з моменту написання заяви) і в РАГСі (у нас так і оформили) головне щоб у них були бланки. Законом визначено протягом дня з моменту звернення.

Для оформлення необхідно мати наступні документи:
- письмова заява про державну реєстрацію народження,
- паспорти (паспортні документи) батьків дитини,
- документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини (медична довідка) або довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу - у випадку народження дитини поза закладом охорони здоров’я;
- свідоцтво про шлюб.

Можуть викликати обох батьків, якщо ім’я дитини незвичне (наприклад флешка. Ісус, Дьфін і т.д.)

У райцентрах так само швидко видають свідоцтва .

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
12 лютого 2016 12:24
Повідомлення #18


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
Дівчата допомогу оформила. Дякую за підказки.

Комусь виплачують допомогу по догляду за дитиною (раніше ці було 130 грн)?
Є у нас працівники собезу для підказок??

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
kykysja41145
13 лютого 2016 10:15
Повідомлення #19


Молода господинька
  • 34

Репутація: 23
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 122
Реєстрація: 28.01.2015

ICQ:--

Бали: 331
ОЛЕСЯ,
130 відмінили в липні 2014р
Перейти на початок сторінки
kykysja41145
13 лютого 2016 10:51
Повідомлення #20


Молода господинька
  • 34

Репутація: 23
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 122
Реєстрація: 28.01.2015

ICQ:--

Бали: 331
Solka,Ви напевно народжували в період від липня до листопада 2014р, тому що в цей період треба було самому приписувати дитину, пізніше ці повноваження передали міським і сільським радам, собезам, томущо дитину приписують тільки там де приписана чи проживає мама, це зараз автоматично роблять. А чоловікові документи вимагали, бо ви не приписані на одній житловій площі. З цією ситуацією я стикнулась коли проходила комісію на декретну відпустку, але коли народила, то все змінилось на краще.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 квітня 2024 21:31

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 30
Гостей: 24
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100