–ецепти
 
ћи на FaceBook | ћи в Pinterest |
 
лог≥н :
пароль :
–еЇстрац≥€ на сайт≥
Ќагадати пароль?
 
–ецепти
 


¬≥дпов≥сти
 ∆≥ноч≥ роздуми..., ѕро все, що хвилюЇ ж≥ночу душу...
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:26
ѕов≥домленн€ #1


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
ѕокрий мене любов'ю, Ѕоже,
«≥гр≥й мене —воњм теплом,
—ховай в≥д св≥ту, в≥д недол≥,
Ќавчи боротис€ з≥ злом.

ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:33
ѕов≥домленн€ #2


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
—≥м'€, любов ≥ в≥рн≥сть..д≥ти..батьки... на цьому тримаЇтьс€ наше житт€.
—≥м'€ даЇ нам в≥дчутт€ грунту п≥д ногами любов це шл€х до Ѕога, в≥рн≥сть даЇ в≥ру..
ўо ж потр≥бно людського щаст€? ј все це ≥ включаЇ в себе щаст€..

’ай повнота житт€ з ’ристом заповнить ваше щаст€!!
хай любов'ю ≥скр€тьс€ оч≥ а в душ≥ буде мир ≥ спок≥й !
’ай удома вас чекають любл€ч≥ люди!

ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:36
ѕов≥домленн€ #3


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
яка ж роль ж≥нки в с≥м*њ?

Ќайпоширен≥ша думка про взаЇмини чолов≥ка ≥ ж≥нки базуЇтьс€, ≥ небезп≥дставно, на текстах з≥ —в€щенного ѕисанн€, що читаютьс€ привселюдно п≥д час “ањнства ¬≥нчанн€. як вже зазначалос€ вище, спрощене розум≥нн€ того, що дружини повинн≥ коритис€ своњм чолов≥кам (≈ф. 5:22), часто викликаЇ оплески з боку чолов≥к≥в, але спробуЇмо роз≥братис€ про що саме пише јпостол. „и не ви€витьс€, що јпостол ѕавло духовн≥ший за нас, ≥ що в своЇму розум≥нн≥ великоњ таЇмниц≥ ’риста ≥ ÷еркви ми н≥чим не в≥др≥зн€тимемось в≥д стародавн≥х ≥удењв, €к≥ кивали своњми головами, не розум≥ючи великоњ таЇмниц≥ нашого спас≥нн€ (ћф. 27:39-43).

√овор€чи про покору ж≥нок чолов≥кам, јпостол ѕавло засновуЇ цей принцип на тому, що чолов≥к голова дружини, €к ’ристос Ї глава ÷еркви (≈ф. 5:23). јле €ке це верховенство? „и таке, €ке ми бачимо у де€ких Ђревнивц≥вї благочест€? ƒавайте розгл€немо в≥дпов≥дн≥ м≥сц€ з —в€того ѕисьма: ЂЅо Ќемов≠л€ народилос€ нам Ц —ин даний нам; владарюванн€ на раменах …ого...ї (≤сањ 9:6). ўо таке Ђвлада на раменах …огої? - ” переклад≥ з церковнослов'€нськоњ це означаЇ Ђна плечахї, але не потр≥бно думати, що це погони чи еполети - звичн≥ нам знаки начальства. «гадаймо що було на плечах ’риста? - ¬≥н Ђн≥с хрест —в≥йї (≤н. 19:17), Ђ¬≥н пон≥с на —об≥ гр≥х багатьохї (≤сањ 53:12). „и це вид генерал≥симуса в погонах? - Ђ... ЌемаЇ в Ќьому н≥ виду, н≥ велич≥... ¬≥н був погорджений людьми, многострадальник, що знав хвороби, ≥ ми в≥двертали в≥д нього обличч€; ¬≥н був зневажений, ≥ ми не ц≥нували …ого...ї (≤сањ 53:2-3).

«вичний кер≥вник д≥Ї за принципом: Ђѕрийд≥ть до мене вс≥, кому € ще н≥чого не наказав, ≥ € дам вам обов'€зкиї. ’ристос же говорить: Ђѕрийд≥ть до ћене, ус≥ струджен≥ та обт€жен≥, ≥ я заспокою васї (ћф. 11:28).

’то б≥льший у царств≥ мирському? - “ой, у кого погони найб≥льше виблискують, шапка вище ≥ свита найб≥льша. јле, коли запитали ’риста: Ђ’то найб≥льший у ÷арств≥ Ќебесн≥м? ¬≥н же дитину покликав, ≥ поставив њњ серед них...ї (ћф. 18:1-2). Ђ≤, с≥вши, закликав дванадц€ть ≥ сказав њм: хто хоче бути першим, нехай буде з ус≥х останн≥м ≥ вс≥м слугоюї (ћк. 9:35). Ђќтже, €кщо я, √осподь ≥ ”читель, умив ноги вам, то ≥ ви повинн≥ обмивати ноги один одномуї (≤н. 13:14).

ѕод≥бних цитат - безл≥ч, ≥ вс≥ вони вказують на дуже ≥стотну €к≥сть ’ристового верховенства - воно зовс≥м не таке, до €кого звикли мирськ≥ начальники ≥ вельмож≥. “ому ≥ верховенство чолов≥ка в с≥м'њ може бути дво€ке: верховенство земне ≥ верховенство небесне. ÷≥ два верховенства зовс≥м не виключають один одного ≥ можуть сп≥в≥снувати в одному ≥ тому ж шлюб≥. јле необх≥дно пам'€тати, що без ’ристового приходу на землю, без в≥дданост≥ себе не може бути христи€нського шлюбу - “ањнства ’риста ≥ …ого ÷еркви, а залишаютьс€ лише соц≥ально-ф≥нансов≥ в≥дносини.

Ўл€х ÷еркви, €к ≥ шл€х кожного з подружж€, теж лежить через зреченн€ себе: Ђ€кщо хто хоче йти за ћною, хай зречетьс€ себе самого, в≥зьме хрест св≥й ≥ йде за ћноюї (ћф. 16:24). ѕодивимос€, €к јпостол ѕавло нат€каЇ на те, хто головн≥ший в подружн≥х стосунках: ЂЌе ухил€йтес€ один в≥д одного, х≥ба за згодоюї (1  ор. 7:5). “обто, не по Ђхот≥нн€м чолов≥каї (≤н. 1:13), не по бажанню Ђдружини сварливоњ ≥ сердитоњї (ѕритч≥ 21:19), але за сп≥льною згодою (συμφωνου).

’оча ми ≥ називаЇмо себе рабами ’ристовими, але ¬≥н називаЇ нас друз€ми (≤н. 15:15) ≥ в≥ддаЇ душу —вою за нас [13]. ÷е означаЇ, що рабство наше не Ї рабство бранц€, €кого закабалив насильник, але рабство любл€чого серц€, €ке ’ристос вловив —воЇю любов'ю. “обто, послух дружини, по-б≥бл≥йному промовл€ючи своЇму чолов≥ков≥ Ђпанї маЇ бути добров≥льним послухом любов≥. «вичайно, все це може здатис€ недос€жними ≥деалами, але чи не нам сказано: Ђ...будьте досконал≥, €к досконалий ќтець ваш Ќебеснийї (ћф. 5:48)?

(за перекладом православного порталу  атерини “имик)
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:39
ѕов≥домленн€ #4


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
ѕершою темою зачепимо дуже болючу але потр≥бну. ћовачати ? ј може поговоримо?

1 частина
Ќайб≥льшим доказом того, що €кийсь народ
д≥йшов до крайньоњ точки свого морального пад≥нн€,
будуть т≥ часи, коли аборт стане вважатис€ справою
звичною ≥ абсолютно прийн€тною.
–афаель Ѕаллестр≥н≥, в≥домий ≥тал≥йський юрист XIX ст.


ѕов≥домленн€ в≥дредагував Marmeladka - 19 липн€ 2015 21:43
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:42
ѕов≥домленн€ #5


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
2 частина


XX стол≥тт€ в≥д≥йшло у небутт€. Ѕагато воно передало у спадок XXI-му. јле й нове стор≥чч€, т≥льки розпочавшись, породило €вища, колись небачен≥. ўо символ≥зуЇ стол≥тт€ €ке в≥д≥йшло, €к≥ под≥њ його найб≥льше характеризують? Ќам згадуютьс€ ∆овтневий переворот 1917 року, €кий спричинив за собою м≥льйони безвинних жертв, ƒруга св≥това в≥йна ≥ €дерн≥ бомбардуванн€ €понських м≥ст, локальн≥ в≥йни (¬'Їтнам, јфган≥стан та ≥н.). ¬с≥ ц≥ под≥њ можна позначити €к кривав≥ злочини проти людства. ¬они погубили м≥льйони молодих житт≥в, пон≥вечили безл≥ч доль, њх насл≥док - море кров≥ ≥ сл≥з. јле XXI стол≥тт€ не зм≥нило традиц≥й XX-го. ћ≥жнародний тероризм - нова масштабна загроза всьому людству.

ѕригадуЇтьс€ теракт в Ѕеслан≥. ¬есь св≥т вразила масова загибель д≥тей. ƒ≥йсно, насильницька смерть д≥тей завжди, коли б це не було, шокуЇ розум ≥ приносить б≥ль у серц€ чуйних людей. јдже ≥ в минулому гинули д≥ти в≥д рук убивць. ÷е ≥ кинут≥ у пр≥рву д≥ти спартанц≥в, немовл€та, принесен≥ в жертву €зичницьким богам, тис€ч≥ уб≥Їнних за наказом ≤рода ¬ифлиЇмських немовл€т, т≥ ж д≥ти - жертви ƒругоњ св≥товоњ в≥йни, д≥ти ’≥рос≥ми ≥ Ќагасак≥, д≥ти ¬'Їтнаму. ¬с≥ вони були вбит≥ тому, що €к≥сь доросл≥ д€дьки ≥ т≥тки хот≥ли жити краще за ≥нших.

 ожна, нав≥ть найб≥льша, мета стаЇ безглуздою, порочною ≥ скверною, €кщо при дос€гненн≥ њњ гинуть д≥ти., тому й жахаЇ загибель д≥тей, €кщо вона Ї насл≥дком зради з боку дорослих. ƒитина дивитьс€ на св≥т чисто ≥ дов≥рливо, вона вправ≥ оч≥кувати в≥д житт€ радост≥, а в≥д дорослих - любов≥ ≥ турботи. ≤ €к протиприродно вигл€даЇ те, коли скверна дорослих заз≥хаЇ на чистоту дитини, коли њх насильство ламаЇ те, що таке дорогоц≥нне дл€ д≥тей, €к≥ њм дов≥р€ють - безпосередн≥сть ≥ дов≥рлив≥стьЕ

јле одна обставина наповнюЇ весь цей праведний гн≥в м≥льйон≥в людей сатанинським лицем≥рством. „ому в той час, коли було ст≥льки пролито сл≥з ≥ виплеснуто гн≥ву з приводу вбивства в Ѕеслан≥ 186 д≥тей, н≥хто нав≥ть не згадав ≥ не печаливс€ за вбитих у цей же день в абортар≥€х п≥втора дес€тк≥в тис€ч немовл€т (за статистикою - лише в одн≥й –ос≥њ)? ” Ѕеслан≥ багато д≥тей змогли втекти, сховатис€ в≥д вбивць, т≥ ж немовл€та не мають такоњ можливост≥, перед своњми вбивц€ми вони завжди беззахисн≥.

якщо ж роз≥братис€, то весь гн≥в ≥ прокл€тт€, спр€мован≥ проти терорист≥в, в≥днос€тьс€, в першу чергу, до найсучасн≥шого людського сусп≥льства. —учасне людство, спок≥йно вбиваЇ своњх д≥тей, ≥ Ї головними кривавими терористами. “ому головним €вищем XX стол≥тт€, що визначив подальшу ≥стор≥ю людства ≥ об'Їднуючим його з XXI стол≥тт€м, Ї н≥ революц≥€, н≥ св≥тов≥ ≥ локальн≥ в≥йни, н≥ будь-€к≥ дос€гненн€ в галуз≥ науково-техн≥чного прогресу, н≥ нав≥ть м≥жнародний тероризм; головне €вище - це кривавий терор, розв'€заний людством проти власних д≥тей, що не припин€Їтьс€ н≥ на секунду до цього дн€. ÷ей терор - св≥тового масштабу, €кий ще й знаходитьс€ п≥д захистом закону.

јле закон, що захищаЇ вбивць д≥тей, не маЇ права називатис€ законом. “акий закон - ди€вольське беззаконн€, образа Ѕога. ÷е €вище не хочуть пом≥чати, €к ≥ “ворц€, твор≥нн€ рук €кого вбивають. Ќе хочуть безбожництву ≥ д≥товбивству - €вищам, що стираЇ людство з лиц€ земл≥, - дати статус проблеми. ∆ахлива сл≥пота - супутниц€ мертвоњ душ≥. ≤ т≥льки сл≥пц≥ можуть думати, що масов≥ вбивства д≥тей об≥йдутьс€ без насл≥дк≥в дл€ людства. ћ≥льйони людських жертв св≥тових в≥йн, революц≥й, тероризму, стих≥й ≥ катастроф - ось вони, ц≥ насл≥дки.

ћожна не пом≥чати “ворц€, але …ого духовн≥ закони, на €ких ірунтуЇтьс€ бутт€ людини, об≥йти не можна. ќсь один з них: "Евс≥, хто в≥зьме меч, в≥д меча ≥ загинутьї (ћф. 26:52). ѕ≥дн€вши знар€дд€ вбивства на своњх д≥тей, людство позбавл€Ї себе майбутнього, приходить до самознищенн€Е
ƒал≥ буде...
ѕереклала украњнською hram.lviv д€кую:  атерина “имик,
ѕравославний молод≥жний веб-портал

ѕов≥домленн€ в≥дредагував Marmeladka - 19 липн€ 2015 21:55
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:43
ѕов≥домленн€ #6


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
3 частина


 ардинал ¬ишинський звертавс€ (п≥д час ƒругоњ св≥товоњ в≥йни,- прим. редактора) до своњх сп≥вв≥тчизник≥в: Ђћи - могильники, бо дозволили знову запрацювати в наш≥й крањн≥ крематор≥ю. —ьогодн≥ в одн≥й з л≥карень ѕольщ≥ ≥снуЇ п≥ч, де спалюютьс€ т≥ла д≥тей, що ще не встигли народитис€. ƒавайте припинимо говорити про тис€ч≥ загиблих в≥д рук ворог≥в, бо число уб≥Їнних нами останн≥м часом перевищуЇ в багато раз≥в число жертв концтабор≥вї.

 ожна людина свого часу стикаЇтьс€ з≥ смертю р≥дних. —к≥льки на похоронах доводитьс€ бачити гор€, сл≥з, розпачу! ≤ тут же приходить думка: Ђќт €к багато щирих сл≥з в≥д розлуки з людиною, може бути, нерозка€ним гр≥шником, що прожили житт€ нечисто. ≤ н≥хто не зажуритьс€, не проллЇ сльозинки над вбитим в утроб≥ матер≥ безневинним немовл€м. ≤ н≥хто не пров≥даЇ його могилку т≥льки тому, що њњ у нього немаЇ ≥ бути не може. ¬≥д нього позбавл€ютьс€ таЇмно, з оч≥куваним полегшенн€м ≥ рад≥стю, щоб ≥ сл≥ду не залишилос€ї.

≤менами злочинц≥в ≥ вбивць в ”крањн≥, –ос≥њ, Ѕ≥лорус≥ (прим. редактора) назван≥ вулиц≥, м≥ста, а м≥ль€рди немовл€т не отримали своњх ≥мен. « великими почест€ми ховають бандит≥в, а де останн≥й притулок знайшли т≥ла вбитих немовл€т, цього не хочуть знати нав≥ть њх матер≥. ≤снують кл≥н≥ки, в €ких на немовл€тах п≥сл€ аборту робл€ть досл≥ди, цих д≥тей використовують ≥ дл€ виготовленн€ косметики (пригадуютьс€ вироби з людськоњ шк≥ри в нацистськ≥й Ќ≥меччин≥). ∆≥нки, вдив≥тьс€ уважн≥ше! ћожливо, кров убитих вами д≥тей, перетворена на косметику, прикрашаЇ, проклинаючи, ваш≥ обличч€ ≥ губи?!

„и не тому так багато з'€вилось у наш≥ дн≥ мань€к≥в, що вбивають з особливою жорсток≥стю ≥ д≥тей, ≥ дорослих. ћожна зрозум≥ти тих батьк≥в, €к≥ готов≥ розтерзати мучител≥в, що позбавили житт€ њхн≥х д≥тей. јле хочетьс€ запитати цих ж≥нок ≥ чолов≥к≥в: Ђј ск≥льком д≥т€м ви не дали побачити сонце? „и не ви перевершили мань€к≥в в жорстокост≥, в≥ддавши своњх малюк≥в на розтерзанн€ п≥д н≥ж г≥неколога-вбивц≥?ї. ∆оден злочин не залишитьс€ без своЇњ в≥дплати.

’оча у земному суд≥ матер≥-вбивц≥ заслуговують смертноњ кари, але зараз цей суд - сп≥вучасник у беззаконн≥. якщо людський суд не караЇ, це не означаЇ, що —уд Ѕожий мовчить. ¬≥н завжди в д≥њ. Ѕагато ж≥нок помираЇ п≥д час аборт≥в або в≥д њх насл≥дк≥в. —трашна њх дол€ у в≥чност≥ - сусп≥льств≥ стародавнього людиновбивц≥-сатани. ∆≥нкам, що робили аборти, не минути в св≥й час ≥ онколог≥чного захворюванн€. јдже зв≥дки вз€вс€ такий феномен - небувале зростанн€ ж≥ночих хвороб саме в XX стол≥тт≥? ¬се з тих же причин: насл≥дки д≥товбивства ≥ плата за комфорт.

ѕродовженн€

ѕереклала украњнською  атерина “имик

ѕов≥домленн€ в≥дредагував Marmeladka - 19 липн€ 2015 21:44
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:45
ѕов≥домленн€ #7


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
4 частинај ск≥льки в≥домо випадк≥в, коли д≥ти вмирають ран≥ше батьк≥в ≥ часто зовс≥м небагато проживши на земл≥. ¬биваючи в утроб≥ д≥тей, батьки-вбивц≥ позбавл€ютьс€ ≥ тих д≥тей, €ким вони дали житт€. ƒ≥йсно, чим вбит≥ д≥ти г≥рше тих що народилис€? ј це не покаранн€, коли, убивши дит€ ≥ залишившись на все житт€ безд≥тною, ж≥нка позбавл€Їтьс€ допомоги ≥ турботи в старост≥? ѓй нема кому нав≥ть подати скл€нку води! ¬с≥ прац≥ та заощадженн€ д≥стаютьс€ плем≥нникам, а не р≥дним д≥т€м. –озбит≥ родини, покал≥чен≥ дол≥, непок≥рн≥ д≥ти - все це насл≥дки аборт≥в.

«вичайне виправданн€ ж≥нок-убивць в тому, що вони не хочуть плодити злидн≥. ƒуже дивний виб≥р!  раще бути вбивцею р≥дного дит€ти, чим под≥литис€ з ним житт€м, пожертвувавши своњм комфортом? „омусь цим ж≥нкам не приходить в голову вбивати волоцюх та безхатченк≥в, €ких так багато у наш час. Ќапевно, њм б≥льше шкода њх, н≥ж своњх ненароджених д≥тей.

јле в тому-то й р≥ч, що вбивають д≥тей не через острах убогост≥. ÷е лицем≥рне виправданн€. ѕросто люди бо€тьс€, що дитина р≥зко зм≥нить њх звичний спос≥б житт€, пот≥снить њх ≥ внесе в њхнЇ житт€ багато неспокою ≥ тривоги. Ѕо€тьс€, що вона змусить витрачати час на нењ ≥ не дасть зайвий раз сходити в гост≥ або на будь-€ку розвагу, в≥дн≥ме грош≥, €к≥ в≥дкладаютьс€ на машину, дачу, мебл≥ або ≥нший предмет розкош≥. јле ж н≥хто не вбиваЇ сус≥д≥в через те, що т≥ створюють €кийсь дискомфорт в побут≥. ј р≥дному немовл€т≥ не дають народитис€ через острах, що в≥н бо вона пот≥снить у квартир≥ або обд≥лить за столом. ¬иходить, €к у байц≥: Ђ“и винен лише тому, що мен≥ хочетьс€ њстиї.

” багатьох небагатих крањнах св≥ту люди не озираютьс€ на свою б≥дн≥сть ≥ народжують по багато д≥тей. ¬они не бо€тьс€ злидн≥в - вони бо€тьс€ Ѕога. ј прагненн€ до багатства ≥ красивого житт€ приглушуЇ в люд€х голос сов≥ст≥. Ѕагато сучасних людей не вм≥ють жертвувати собою заради ближнього. «в≥дси вакханал≥€ д≥товбивств, €ка зд≥йснюЇтьс€ здеб≥льшого в тих крањнах, де багато людей намагаютьс€ ще формально, за традиц≥Їю, бути христи€нами. јле т≥льки формально. “ому що духу христи€нства вони не розум≥ють. ƒл€ таких людей нормально вважати себе в≥руючими, ≥нод≥ ходити в храм, щось просити у Ѕога ≥ при цьому робити аборти. јле христи€нство - це насамперед жертовна любов. “ому ц≥ люди, у своЇму прагненн≥ до комфорту вбиваючи д≥тей, €к≥ њм начебто заважають, давно вигнали з≥ своњх меж ’риста.

ѕереклала украњнською  атерина “имик,
ѕравославний молод≥жний веб-портал

ѕов≥домленн€ в≥дредагував Marmeladka - 19 липн€ 2015 21:46
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:49
ѕов≥домленн€ #8


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
5 частина

Ќайг≥рше, що люди до цього звикли. «викли до вбивства тих, кого ми називаЇмо Ђкв≥тами житт€ї, чий захист лицем≥рно проголошуЇмо 1 червн€. «наючи про те, що кожен день певна к≥льк≥сть малюк≥в не побачили б≥лий св≥т, ми продовжуЇмо, н≥би н≥чого не сталос€, рад≥ти життю, смачно њсти ≥ пити, шукати задоволень ≥ бажати соб≥ щаст€. ј ц≥ ж≥нки, що позбавились в≥д своњх д≥тей, €к в≥д т€жкого т€гар€, €к вони можуть п≥сл€ такого злод≥€нн€ спок≥йно спати, продовжувати жити звичайним житт€м, посм≥хатис€, чомусь рад≥ти?! „и не житт€м насолоджуватис€ вони повинн≥, а до к≥нц€ дн≥в своњх ка€тис€ ≥ плакати, днювати ≥ ночувати в храм≥, зм≥нити повс€кденний од€г на траур. јле цього ми не побачимо. “ому що немовл€там не дали народитис€ €краз через те, щоб вони не заважали безтурботно веселитис€ ≥ досхочу Ђгул€тиї.

¬о≥стину, благополучч€ сучасного сусп≥льства творитьс€ на м≥льйонах знищених в утроб≥ житт≥в немовл€т, воно прос€кнуте њх кров'ю. Ѕагато того, що так подобаЇтьс€ люд€м у њхньому житт≥, вони в≥дн€ли у вбитих ними д≥тей, не забажавши под≥литис€ з ними дивовижним даром житт€. ¬с≥ т≥ чист≥ радост≥ ≥ задоволенн€, €кими люди наповнюють своЇ житт€, - це те, що не вдалос€ скуштувати загиблим малюкам. Ѕог хоче дати, а люди не дозвол€ють! ≤ п≥сл€ цього ми ще вимагаЇмо дл€ себе €коњсь справедливост≥! ЌемаЇ правди серед людей.

јле не можна звикнути до безперервноњ р≥зн≥ н≥ в чому не винних д≥тей. «викли т≥ люди, у €ких сов≥сть померла в страшних муках. ўо вже говорити про те, €к ми швидко звикли до такого незнайомого дл€ нас в недалекому минулому €вищ≥, €к замовн≥ вбивства. ћожливо, Ѕог бо ≥ попустив њм бути в нашому сусп≥льств≥, що вбити сучасн≥й людин≥ нав≥ть дитини (≥, напевно, в першу чергу, дитини) н≥чого не коштуЇ?! “а й схема замовних вбивств н≥чим не в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д того, €к ж≥нки вбивають своњх д≥тей. ћати - той же замовник, виконавець-к≥лер - л≥кар-г≥неколог. ћотив - дитина перейшла дорогу, свободу пересувань. ¬≥дм≥нн≥сть т≥льки в тому, що тих к≥лер≥в ≥ замовник≥в убивств закон пересл≥дуЇ, а вбивць немовл€т покриваЇ.

јдже серед тих ж≥нок Ї ≥ сер≥йн≥ вбивц≥, на рахунку €ких по 14 ≥ б≥льше аборт≥в. ÷е просто €к≥сь машини смерт≥. ¬ражаЇ ≥ те, що к≥лька покол≥нь беруть участь в цих жертвоприношенн€х сатан≥. ƒивишс€, €к бабус€ приводить в абортар≥й внучку, куди ран≥ше приводила свою дочку ≥ де робила аборти сама, - страшна реальн≥сть, €ку не хочуть пом≥чати ≥ €ка багатьох влаштовуЇ.

≤ хто вс≥ ц≥ люди: матер≥, г≥некологи-акушери, що твор€ть насильство над безпорадними немовл€тами? ¬они вс≥ в минулому сам≥ - безпорадн≥ немовл€та, перший притулок €ких - черево матер≥. ≤, напевно, над њхньою долею теж ламали голови мат≥р з батьком: Ђзалишити або... н≥?ї ≤ залишили, дали житт€ ц≥ною найчаст≥ше житт€м њх не народжених брат≥в ≥ сестер. ≤ не ц≥нують вони ц≥Їњ жертви, ображають пам'€ть своњх убитих брат≥в ≥ сестер тим, що вбивають њм под≥бних немовл€т, повторюючи чорн≥ справи своњх батьк≥в. ƒе та под€ка Ѕогов≥ за вр€товане житт€? “ебе не вбили, так ≥ ти не вбивай. Ќе можна побудувати своЇ щаст€ на нещаст≥ ≥нших, тим б≥льше на вбивств≥ своњх д≥тей. Ќавпаки, скоЇне зло повернетьс€ до вбивц≥ бумерангом великих руйнувань ≥ незворотн≥х насл≥дк≥в.

ѕереклала украњнською  атерина “имик,
ѕравославний молод≥жний веб-портал

ѕов≥домленн€ в≥дредагував Marmeladka - 19 липн€ 2015 21:49
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:50
ѕов≥домленн€ #9


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
частина 6

Ѕагато людей жур€тьс€, що росли вони в с≥м'њ одн≥. ≤ €к њм завжди хот≥лос€ мати поруч близького друга - брата чи сестру! јле що поробиш - њх убили батьки. јдже над багатьма з нас вис≥в дамокл≥в меч - н≥ж г≥неколога. јле нам пощастило, ≥ не пощастило нашим братам ≥ сестрам, з €кими нам так хот≥лос€ розд≥лити рад≥сть дару житт€. як≥ б вони були? Ќам не дали њх вп≥знати. јдже немаЇ людей однакових, кожна людина ун≥кальна ≥ неповторна. ј можливо вони були б кращ≥ за нас ≥, народившись, зм≥нили б людське сусп≥льство, покращили б його морально. ≤ не було б зараз такого хаосу на планет≥. јле, напевне, кращих €краз ≥ вбивають, а народжуютьс€ майбутн≥ д≥товбивц≥.

ћасов≥ аборти в≥дбуваютьс€ з такою легк≥стю, тому що дитину в утроб≥ матер≥ не хочуть вважати людиною, називають €к завгодно, т≥льки не людиною. јдже за вбивство людини пересл≥дуЇ  рим≥нальний  одекс. якийсь дивний стан речей. ¬арто т≥льки немовл€т≥ вийти за меж≥ материнського лона, ≥ в≥н уже громад€нин св≥ту, на захист €кого стаЇ закон. ј головне, в≥н сподобл€Їтьс€ великоњ чест≥ називатис€ людиною.

јле поки немовл€ ще не народилось, дл€ багатьох воно ще не людина ≥ з ним можна поступати €к завгодно, хоч вбити. ≤ вбивають, коли дитинка не виг≥дна ≥ не бажана. якщо ж дитина бажана, то з перших момент≥в ваг≥тност≥ ж≥нки дл€ батьк≥в вона повноц≥нна людина. ’оча вона ще не народилась, з нею розмовл€ють, вже придумали ≥м'€, готов≥ од€г та ≥грашки. ƒивина, назва €коњ - лицем≥рство.

якщо ти бажаний, то ти людина, €кщо ж н≥ - то ти шматок плот≥ так €к ≥ апендикс, частина т≥ла матер≥, €ку вона н≥бито маЇ право знищити. ѕопул€рна брехн€, породжена нев≥глаством ≥ лицем≥рством ≥ спростовувана наукою, та й самою ≤стиною. якщо в≥рити ц≥й брехн≥, то тод≥ паразит≥в ≥ м≥кроб≥в, що живуть в нашому т≥л≥ ≥ живл€тьс€ в≥д нього, потр≥бно визнати за частину нашого т≥ла. «ародок не Ї частиною т≥ла матер≥, тому що перебуваЇ в ньому тимчасово ≥ стаЇ пот≥м самост≥йною ≥стотою, незалежною в≥д т≥ла, що породило його.

ј що сказати про 5-7-м≥с€чних немовл€т, що народилис€ передчасно ≥ вижили завд€ки дос€гненн€м сучасноњ медицини? јдже дл€ д≥товбивць вони не люди, а шматок плот≥, €кий €краз на такому терм≥н≥ часто знищують. Ћише €кийсь загадковий шматок плот≥, адже, з науки, Ђпри ваг≥тност≥ терм≥ном 10 тижн≥в (70 дн≥в) ще не народжена дитина волод≥Ї вс≥ма тими характеристиками, €к≥ Ї у д≥тей п≥сл€ њх народженн€ї.

¬≥дом≥ вражаюч≥ випадки, коли немовл€та - жертви аборту виживали: або вчасно вит€гнут≥ з сол€ноњ кислоти сан≥таркою , що проходила повз, або залишен≥ замерзати м≥ж рамами, або вмирати, лежачи в коробц≥, в≥д голоду, але всупереч вказ≥вц≥ л≥кар€ вр€тован≥, нагодован≥ ≥ об≥гр≥т≥ ≥ншими пород≥лл€ми. ¬они виросли, ≥, дивл€чись на них, не скажеш, що њх могло ≥ не бути серед нас. ѓх вр€тован≥ житт€ - красномовна в≥дпов≥дь черствим душам, що не в≥дчувають у зачатому плод≥ ун≥кального людського Їства.

ƒл€ розсудливоњ людини зрозум≥ло, що зародок з моменту зачатт€ вже людина. ÷≥й ≥стин≥ завжди вчила ≥ вчить ÷ерква, кожне слово €коњ - слово —амого Ѕога. јдже дл€ “ворц€ кожна людина дорогоц≥нна: неважливо, 100 рок≥в њй або дек≥лька дн≥в в утроб≥ матер≥. якщо ÷ерква викидень визначаЇ €к вбивство, то що говорити про зроблен≥ з≥ злим умислом аборти? ќсь слова молитви, що читаЇтьс€ св€щеником ж≥нц≥, у €коњ ставс€ викидень: Ђ¬ладико √осподи... —ам рабу “вою... у вбивство впавш≥й ≥ зачате в н≥й виверджене... помилуй... ѕрости —воњй нев≥льниц≥ вбивство ≥ в н≥й зачате вивердженеї. ј от €к ÷ерква судить про тих, хто св≥домо вбив дит€: 1) Ђнавмисне занапастивши зачатий в утроб≥ пл≥д п≥дл€гаЇ осуду €к за вбивствої; 2) Ђдавший з≥лл€ дл€ виверженн€ плода Ї вбивц€, а також та, що прийн€ла отрутуї; 3) Ђсп≥вучасть у вчиненн≥ аборту Ї сп≥вучастю у вбивств≥ї.

÷ерковне покаранн€ дл€ вбивць - найважче серед ≥нших церковних заборон ≥ за часом, ≥ за сувор≥стю. ƒ≥товбивц≥ в≥длучалис€ в≥д “ањнства ѕричаст€ на 10 рок≥в. ј в пон€тт€х наших предк≥в в≥длученн€ в≥д ѕричаст€ вважалос€ страшн≥ше смертноњ кари. Ѕо в≥длучалис€ вони в≥д Ѕога, в≥д в≥чного житт€.
ѕерейти на початок стор≥нки
Marmeladka
19 липн€ 2015 21:51
ѕов≥домленн€ #10


ћолода господинька
  • 34

–епутац≥€: 3
√рупа: ¬≥дв≥дувач≥
ѕов≥домлень: 47
–еЇстрац≥€: 19.07.2015

ICQ:--

Ѕали: 178
„астина 7

—учасна наука повн≥стю зг≥дна з ÷ерквою. ¬≥д ≥мен≥ вс≥х чесних вчених в≥домий французький професор, фах≥вець в галуз≥ кл≥тинноњ генетики ѕаризького ун≥верситету ≤Їрон≥м Ћежен каже: Ђяк вс≥ вчен≥, €к≥ неупереджено спостер≥гають б≥олог≥чн≥ €вища, € вважаю, що людська ≥стота починаЇ своЇ житт€ з моменту запл≥дненн€. ј це означаЇ, що навмисне знищенн€ зародка будь-€кого в≥ку р≥внозначне вбивству... ѕочаток житт€ людськоњ ≥стоти в≥дноситьс€ до моменту зачатт€. « цього моменту ц€ ≥стота Ї ун≥кальноюї. ƒо реч≥, в япон≥њ багато людей в паспортах зам≥сть дати свого народженн€ ставл€ть час свого зачатт€. ј в ѕравославноњ ÷еркв≥ Ї два св€та, присв€чен≥ «ачаттю ѕресв€тоњ Ѕогородиц≥ (22 грудн€) ≥ св€того ≤оана ѕредтеч≥ (6 жовтн€).

—к≥льки витончених страт придумали л≥кар≥, €к≥ давали кл€тву √≥ппократа, дл€ беззахисних немовл€т! ЂЌемовл€ позбавл€Їтьс€ житт€ тим способом, €ким захоче л≥кар... Ћ≥кар д≥став з матки дитину, €ка дихала, намагалась плакати, рухала ручками та н≥жками, - тод≥ л≥кар накрив голову дитини, ≥ той задихнувс€. ≤нший спос≥б - втопити малюка у в≥др≥ з водою, або покласти на п≥дв≥конн€ остигати, або перер≥зати пуповину, позбавивши њњ кисню, або через голку отруњти концентрованим розчином сол≥, або, найчаст≥ше, розчленувати немовл€ на др≥бн≥ шматочки, попередньо роздавивши череп, ≥ вичиститиї. ≤ таких Ђабої багато.

ўоб у€вити весь жах скоЇного, нехай ж≥нки подумки в≥дведуть д≥тей, €ких народили ≥ до €ких прив'€залис€, до чужих людей, €к≥ безжально розправл€тьс€ з ними точно так само, €к г≥некологи розправилис€ з њх ненародженими братами ≥ сестрами. ” наш≥ дн≥ справа  ањна торжествуЇ. якщо хтось завдаЇ нам незручност≥, ми починаЇмо вбивати. ¬биваЇмо кошен€т, щен€т... ≥ власних д≥тей. ћи любимо житт€ ≥ ц≥нуЇмо його радост≥, але чого варте житт€, через €ке позбавл€ютьс€ житт€ ≥нших? „и можна рад≥ти життю, побудованому на вбивствах?

ƒрукують нав≥ть оголошенн€ в≥д приватних абортар≥њв: приходьте, мовл€в, ми швидко ≥ недорого вб'Їмо ваших д≥тей. ћабуть, вбивство д≥тей - хороший б≥знес. ј люди щодн€ ход€ть повз ц≥ ст≥ни, за €кими творитьс€ беззаконн€. ≤ не обур€тьс€ в≥д гн≥ву, чи не закричать, не покличуть на допомогу, не викличуть пол≥ц≥ю.  оли доросла людина кличе на допомогу, до нењ можуть прийти на допомогу правоохоронц≥. јле брати штурмом абортар≥њ, €к брали штурмом школу в Ѕеслан≥, ≥ над€гати наручники на вбивць - матер≥в ≥ л≥кар≥в, - щоб в≥ддати њх суду, н≥хто не збираЇтьс€. Ќемовл€т зараз можна вбивати безкарно.

ѕереклала украњнською  атерина “имик,
ѕерейти на початок стор≥нки
Ѕыстрый ответ ¬≥дпов≥сти
1 люд. читаЇ(ють) цю тему (гостей: 1)
 ористувач≥в: 0

  «араз: 28 с≥чн€ 2023 15:31

Ќј¬≤√ј÷≤я ѕќ —ј…“”
 
ќголошенн€
 
Ќове на форум≥
 
ѕрогноз –азвити€ Ёкономики ”краины Ќа 2023 √од
  ѕише Veronaiik (”чора, 12:43)
√ороскоп ƒл€ ”крањни Ќа 2023 –≥к
  ѕише Veronalaf (”чора, 02:50)
https://casinos-brasil.github.io/
  ѕише IsaacBiofs (9 с≥чн€ 2023 17:04)
https://casinos-brasil.github.io/
  ѕише IsaacBiofs (9 с≥чн€ 2023 16:48)
https://telegra.ph/Igra-clash-of-pirates-otzyvy-12-17#–Ш–≥—А–∞ clash o
  ѕише IsaacBiofs (28 грудн€ 2022 14:55)
https://telegra.ph/Novye-bk-s-bezdepozitnym-bonusom-ili-fribetom-12-15
  ѕише IsaacBiofs (28 грудн€ 2022 14:41)
продвижение сайт
  ѕише IsaacBiofs (15 грудн€ 2022 18:38)
¬ершки 33%
  ѕише Ќатонька (14 лютого 2021 14:31)
√арн≥ книжки дл€ д≥тей
  ѕише ќЋ≈—я (21 с≥чн€ 2020 07:14)
ќг≥рочки з кетчупом "„ил≥"
  ѕише ole4ka (30 с≥чн€ 2019 23:32)
«араз на сайт≥
 
¬сього на сайт≥: 16
√остей: 11
 ористувач≥: - в≥дсутн≥
 
 
  © 2009-2020 DreamFood.Ua ¬с≥ права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100