Правила для інгаляції - починайте інгаляцію не раніше через 30 хв після фізичного напруження,
- тривалість не менше 5-10 хвилин , але і не більше.
- парові інгаляції робити 2 рази вранці і ввечері
- не можна робити інгаляції відразу після їжі , краще через 1-2 години після прийому їжі ,
- не можна природно розмовляти ні під час інгаляції , ні після неї протягом півгодини не можна.
- не можна відразу після процедури пити або їсти,
При бронхіті вдих варто робити через рот , а видихати через ніс.
Дихати слід максимально спокійно , вільно, не глибоко. Не можна проводити інгаляції при ларингіті , бронхіті над киплячим лікарським розчином .
Якщо вам призначили відразу кілька лікарських засобів для інгаляції , слід дотримуватися таких правил: Спочатку бронхорозширюючі препарати Через 15 хвилин відхаркувальні Коли мокрота відійшла - антисептичні та протизапальні засоби .
У звичайних ультразвукових і компресійних інгаляторах використовувати відвари трав не можна , однак , в інгалятори Дельфін F1000 допускається їх застосування з умовою , що відвар попередньо буде добре відфільтрований і використовувати розпилювач « Рапідфлаем 2 » RF2 .
Інгаляції при обструктивному бронхіті не можна проводити з лікарськими рослинами та іншими рослинними компонентами , а також ефірними маслами , оскільки найчастіше цей бронхіт носить алергічний характер і зайва алергізація тільки погіршить стан бронхів , збільшить набряк і спазм. Тому безпечними вважаються інгаляції з мінеральною водою , содові , сольові інгаляції та зі спеціальними бронхорасшірающімі лікарськими засобами , дозування , кратність процедури яких повинен вказати лікуючий лікар.
Джерело: http://zdravotvet.ru/ingalyacii-pri-bronxite-laringite-parovye-ingalyacii-
http://zulfia.livejournal.com/182148.html?page=2&cut_expand=1&mode=reply
http://zulfia.livejournal.com/182399.html#cutid1