Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 "Ой, хто, хто, Миколая любить....", той спішить йому допомагати з подарунками
наталька
10 грудня 2013 17:31
Повідомлення #161


Файна господиня
  • 51

Репутація: 726
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1454
Реєстрація: 14.09.2011

ICQ:--

Бали: 1801
Марія Митник,
ОЛЕСЯ,
Olenochka,
Вітаю з чудовими подарунками, нехай радісний настрій від них триває якнайдовше, а мій Миколай шось трішки забарився, вже мав б бути в місті отримувача, та думаю що до суботи він сильно постарається і виправиться! тож і моя форумчаночка отримає сюрпризик від Святого

--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка.
Коко Шанель
Перейти на початок сторінки
нетік
10 грудня 2013 18:38
Повідомлення #162


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
ОЛЕСЯ, напиши що отримала, або фото блище..бо я щось нічого не розгледіла :feel:
Olenochka,ой як швидко цього року спрацювала пошта...клас :winked:

ВІТАЮ ДІВЧАТКА З ПОДАРУНКАМИ!!! :a0a:

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
нетік
10 грудня 2013 18:45
Повідомлення #163


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Цитата: нетік
Із 5 по 10 грудня висилаємо поштою подарунок (можна і швидше) і хвалимось вже в самій темі, що подарунок поїхав за призначенням

ЯК ТАМ З ПОДАРУНКАМИ???? БАГАТО ЩЕ ДІВЧАТ НАВІТЬ НЕ ДАЮТЬ ПРО СЕБЕ ЧУТИ,,,НАПИШІТЬ МЕНІ ЯК У ВАС СПРАВИ!!!![u][/u]

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
tay
10 грудня 2013 18:48
Повідомлення #164


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Olenochka,
Ого, так швидко))) Мені казали, що до Миколая може прилетить :feel:, а тут така оперативність. Ото "Укрпошта" здивувала :winked: Дуже-дуже рада, що пакуночку цілий і неушкоджений, бо пані, яка на пошті приймала, казала, що сушку і гриби не можна пересилати і як додивляться, то вернуть назад разом зі штрафом :feel: , але я сильно просила Миколая про допомогу і Він не відмовив)))))Оленочко, ще раз зичу щасливих і веселих свят Вам і вашій сім'ї! :a0a:

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
10 грудня 2013 18:53
Повідомлення #165


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
Цитата: нетік
ОЛЕСЯ, напиши що отримала, або фото блище..бо я щось нічого не розгледіла

Додала

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
Олька-парасолька
10 грудня 2013 21:24
Повідомлення #166


Молода господинька
  • 34

Репутація: 129
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 246
Реєстрація: 17.01.2013

ICQ:--

Бали: 615
Трошки мій Миколайко затримається -бо попала в лікарню і немаю змоги вийти,щоб передати пакуночок,але обовязково це зроблю на днях.
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
11 грудня 2013 03:16
Повідомлення #167


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Доброї ночі всім!! Пишу о такій порі так як щойненько з шляху)..і..хочу поділитись нещодавненько розкритим подаруночком!) і розсекретити мого прекрасненького цьогорічненького помічника Миколаю...

Вітаю і вас дівчаточка з чудовими подаруночками!!!



Цьогорічна гра "Ой хто хто Миколая любить" стала для моєї сім"ї святом яке принесла в наш дім помічник Миколаю по моїй адресі) чарівна - VOLO-SHKA!!! Волошечко, ти подарувала часточку радості , приємного хвилювання та свята, щиро дякую тобі!! Твої душевні вітаннячка зігріли серце цими зимовими хвилюючими днями. Цієї уже сніжної пори наш дім оповило тепло твого доброго слова та так турботливо зібраного подаруночка!!



З передчуттям свята , охоплена приємною несподіванкою я розпакувала пакуночок і як колись в дитинстві поринула у приємні споглядання чудових подарунків...

Чого тут лише не було...і красивезненька листівочка з теплими, щирими, зігріваючими словами ..Волошечко, дякую за такі любі серцю слова привітання..



Тематичненька Дрімфудська) футболочка стала приємною несподіванкою, дякую тобі!! Тепер і я в фан клубі поціновувачів Дрімфуд вже з гарною символічною обновочкою!!


А які чудесні янголятка !!! Така срібляста краса, що так прикрасила нашу ялиночку!! Волошечко, ти принесла яскравість у буденні тривожні дні, дякую!!



А ще в пакуночку були так полюбившіся нам пудинги від Dr. Oetker з різними смаками...і з карамелько..із вершками..із шоколадом..із ванільним смаком...



Волошечко, а з гарячим шоколадом Dr. Oetker ти просто в точечку потрапила..дуже любимо його)..



Дякую за так потрібненькі в часі приготувань до свят желе для тортика Dr. Oetker та розпушувач для тіста Dr. Oetker!!



А які запашненькі ароматизатори ..rum та vanille!!!



Чудовий чобіток з смачними цукерочками це так дійсно по..свят..ко..венькому!! Одразу відчулось що свято ступає на поріг!! Дякую Волошечко!!



А які смачненькі цукерки "Київ вечірній" та як їх багатенько !! Це одні з наших улюблених, ти так все гарненько підгадала Волошечко!! А як вони добренько смакують з гарячим шоколадом....!!! Це ж просто подвоєне задоволення!!



А ще магнітик - символ року..симпатичний дуже..дуже!!!!





Дорогенька Саша, я щиро дякую за те свято що ти подарувала мені та моїм рідним!! Я вітаю тебе щиро з новорічними святами що от от ступлятьна на поріг твого дому!!
З наступаючим святом вітаю щиро,
Щастя бажаю, здоров’я теж.
Ще Волошечко тобі злагоди й миру
І любові щирої без меж!
Ще достатку у твою хату
З хлібом..сіллю на столі.
Щоб була ти усім багата
Та йшла з добром по землі.
Щоб всміхалася тобі удача
І звучали потоки бажань.
Нехай світлою буде вдача..
Від Господніх сподівань!!


Дякую НЕТІК за гарні адміністративно-подарункові роботи!! Канцелярія Миколая спрацювала пречудово!! Господніх благословінь тобі та твоїй родині!!!




Натонько, дякую за цікаве , затишне містечко де завше смачно та цікаво!!



Дякую дорогенькі за чудову гру яка повертає в дитинство і дає феєричні відчуття в часі очікування несподіванки..як колись чекалось..зими..казки..свята...



Дорогенькі дівчата!! Щасливого вам Нового року та Різдва Христового!! Щастя, радості,любові, миру, злагоди, достатку бажаю вашим родинам! Нехай все у нас з вами буде добре, або ще краще..дуже добре в новому році в оновленій країні!!!

Перейти на початок сторінки
oksenya75
11 грудня 2013 09:46
Повідомлення #168


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Вітаю всіх з гарними подарунками!!! Яка все-таки хороша гра!!! Бачу, що у ваших посилках листівочки є, а мені не дали листівку вкласти - не можна чомусь у посилці відправляти. Може, для міжнародних відправлень таке правило?
Перейти на початок сторінки
ssaazzoonn
11 грудня 2013 10:21
Повідомлення #169


Файна господиня
  • 51

Репутація: 421
Група: Кондитер
Повідомлень: 1087
Реєстрація: 23.01.2012

ICQ:--

Бали: 963
Цитата: oksenya75
Бачу, що у ваших посилках листівочки є, а мені не дали листівку вкласти - не можна чомусь у посилці відправляти. Може, для міжнародних відправлень таке правило?

Оксано, я також вiдсилала з Росії , але мою посилочку прийняли без огляду. То менi повезло, що без цензури. :902:
Перейти на початок сторінки
oksenya75
11 грудня 2013 15:37
Повідомлення #170


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Пощастило тобі)))
Хочу похвалитись - нині в скринці моїй лежала посвідка про посилочку!!!! Завтра заберу - похвалюсь. Дуже здивована, що так швидко отримала. Це ж треба - не дивлячись на те, що зараз в Україні відбувається!!! Ще не знаю, кому дякувати, але дякую!!!! Завтра подякую детальніше.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 5 травня 2024 18:57

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 23
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100