Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Крим. Судак
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 00:59
Повідомлення #1


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Розкажу пару слів про Судак, обіцялам вже :smile:

Їхала туди вже 2 раз, так як була пару днів проїздом і дуже мені сподобалось там. Вибралось нас 6 дорослих і малявка (похресниця моя)2 роки. Пані Ната мене дуже настрашила поїздами, шо то буде робитись шось страшне, бо в неї істерика була від жари, я куроче дуже переживала як то ми доїдемо. Но як ми сідали зранку в поїзд то я в ноги замерзла, навіть шкарпетки надівала. Шось було дуже холодно у Львові. У купе було все гуд. Ніхто не праився. Кондиціонери включались вміру, не було страшного перепаду температури і так цілу дорогу. Дитина тоже себе дуже добре поводила, найшла собі подружку і бавилась з нею.



Хату я шукала по неті. Дуже резикували бо й гроші наперед завдаток платили аби забронбвати її. Думали, гадали аби було все як по фотографіях. Нас файно зустріли хазяйка і все було чудесно, як на фотографіях так і наяву). Ми брали дім на 3 поверхи,розрахований на 8 чоловік. У кожній кімнаті було по 2 ліжка двохспальних і односпальни. Кого цікавить можете глянути собі тут Кожна пара мала свою кімнату, була кухня і душова кабіна з туалетом, бєсєдка тоже була.
Погода мінялась то на сонячну то на похмуру.



--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 01:08
Повідомлення #2


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
До моря пішком ішли 15-20 хв.



Ось такі пляжі там були. Деякі по пропусках, напевно від пансіонатів, деякі безкоштовні.


Дитина дуже файно поводились, аж до поки не залізла у воду і не хотіла вилазити з неї



--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 01:23
Повідомлення #3


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Заходили ми у дім воскових фігур


















--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 08:44
Повідомлення #4


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Дальше покажу "Новий Світ". Всім так сподобалось там бути що більше не хотіли на звичайні пляжі ходити. Там людей нема багато, тихо дуже, вода чистіша, є і нудистські пляжі. Там нудисти в палатках живуть.

Розташоване в південно-східній частині Кримського півострова, на березі Чорного моря, недалеко від Судака, в районі Зеленої бухти, з трьох сторін оточеної горами. Дуже там красиві краєвиди. Я вже забула як називається кожна гора. Та взагальному є гора Орел по ній є стежка, прорубана за князя Голіцина, огинає місцеві бухти. Прогулянка по ній — обов'язковий ритуал.

Гора Сокіл височіє зі сходу над Новим Світом. Це абсолютно унікальна гора, тому що насправді це стародавній кораловий риф, який десятки мільйонів років ховався в безодні. Внаслідок непідвладних уяві катаклізмів він піднявся з морських глибин, нахилився, і конуси, що увінчували раніше цю скелю, опинилися на схилах, звернених до Нового Світу. Щовечора захід сонця розмальовує ці конуси червоним кольором — видовище, до якого неможливо звикнути.

Синя бухта, інша назва — Розбійнича. В старовину, ще з часів таврів і елінів, тут ховались судна піратів. Це глибока бухта з маленьким пляжем, на якому купаються хіба що екскурсанти, що втомились на прогулянці по стежці Голіцина. Є симпатичний пляж на виході з бухти, але туди ще потрібно зуміти добратись.

Блакитна бухта, відоміша як Царська. Тут знаходиться знаменитий Царський пляж. Зараз це заповідна зона, тому помилуватися нею можна тільки з екскурсійного катера. Я милувалась нею з банана, який возив нас і показував всю цю красу.

Я не вмію плавати, тож дуже страшно було сідати на той банан у відкрите море, але цікавість перемогла. І не жалію шо сіла, побачила красу такууу :love: З нами був інструктор який все розказував і показував а ще знімав всю подорож на відео і фото. Банан не перевертали.

Наша гальорка








По дорозі вітали його криками і писками. Ми взагалі всіх зачіпали)))








--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 09:06
Повідомлення #5


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Була зупинка у Бухті, тож хто хотів той купався у кришталевій воді царського пляжу. Я канєшно сиділа і трималась дальше за того банана. Причіпився екскурсовод до мене аби я йшла купатись, бо я в желеті і ніц мені не буде. Але де там.











Спішили ми побачити зграю дельфінів. Не кожному вдається побачити їх і відкритому морі.







Назад вертались вже хмарно було, замерзла трохи.





Аби ми розігрілись то нас обливали. Був фотограф і на березі і все то дєло фотографував.







Біля берега ми мусили кричати аби нас всі чули, шо банан наш самий крутий і як на ньому класно. Бо той вожатий спокою не давав))))


--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 09:27
Повідомлення #6


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Покажу як ми пішки йшли в Новий світ уже на пляж. Там навіть повітря чистіше.





Ляля наша з нами всюда була.










Пляжі там в великих кменях.







Ось така там краса, якою ми насолоджувались цілісінький день.

--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 09:57
Повідомлення #7


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Дальше у нас був похід на Генуезьку фортецю. Вдале розташування фортеці і потужні фортифікаційні споруди робили фортецю майже неприступною: із заходу фортеця важкодоступна, з півдня і сходу її захищають стрімкі стіни гори, спускаються до моря; з північного сходу можливо розташовувався штучний рів, існування якого передбачається деякими дослідниками. Площа фортеці майже 30 гектарів.

















Аж туда ми лізли






а на самому верху ось так








--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 10:19
Повідомлення #8


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Дуже хотілось смачного вина взяти додому. Вирішили їхати в Коктебель, там є завод вин, де всьо показують і розказують. Ми надегустувались вин, і всі накупили собі вина смачного на любий смак. Фоток не робила, бо гнали скоро - мало часу було.





Їздили також на гірсько - лісову прогулянку на кониках. Від Судака 9 км. там кінна конюшня, десь на 3 години подорожі.




--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 10:47
Повідомлення #9


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Були і на атракціонах. Шось так дивно шо відкриття там тільки з 6 год.















Брейк - дансери трохи гроші заробляли.




--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
11 липня 2013 11:05
Повідомлення #10


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Трошки дельфінарію.















В аквапарк також ходили. Та я шось не знамкувала.






--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 19 квітня 2024 21:42

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 21
Гостей: 17
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100