Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Що я б змінила на Дрімфуді?
galalviv
30 листопада 2012 13:23
Повідомлення #11


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1670
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1187
Реєстрація: 10.11.2011

ICQ:--

Бали: 4853
Цитата: ІНЕСА
Не знаю дівчата,але в мене то не працює.Так висвічується вікно.Я там тицяю номер сторінки,потім внизу по тому квадратику.І нічого не мяніється.

І в мене не працює,тільки-що перевірила.
Перейти на початок сторінки
Канарейка
30 листопада 2012 14:41
Повідомлення #12


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010

ICQ:--

Бали: 2959
Цитата: Ластівка
то хотілось би щоб відкривалась не перша сторінка, а остання


підтримую

Цитата: Ірка-Шкірка
Рецепт, котрий додається, можна було б перевірити по пошуку складників на подібні (по к-і муки, цукру, і т.д.) - а то дуже багато рецептів повторюються.

Цитата: Ірка-Шкірка
Удосконалити пошук - щоб до рецепту (теми) додавати відповідні теги, які б полегшували пошук - наразі пошук жахливий.4) На головній сторінці щоб були міні-фото (з переходом на рецепт) найпопулярніших за тиждень і за місяць - штук по 15 - а то там лише головна сторінка і рецепти на головній.


згідна з Іринкою

Цитата: Soni
тицяєте там де пише наприклад ( 12 сторінок) тоді вискакує віконечко і там вписуєте номер сторіночки на яку хочете попасти.

На деяких темах в мене теж не працює, я навіть колись на зустрічі про це говорила.

А ще, було б добре щоб додалась така функція: під іменем користувача є меню там є повідомлення користувача, от хотілось, щоб усі від початку повідомлення висвітлювались, не тільки останні. Ото інколи знаєш хто що говорив-коментував, не тільки з приводу кулінарії, тортів і т.д. а найти не можеш, навіть свої власні висловлювання з тієї чи іншої теми,а деколи дуже треба, от знаю що такий-то користувач виставляв такий рецепт пляцка переглянула всі "пляцки ", а там нема. Бо він називається дуже просто і в авторській темці лежить давно, т о цілком випадково на нього натрапила, коли вже його не шукала.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
30 листопада 2012 19:39
Повідомлення #13


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
пишіть ше))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
30 листопада 2012 19:43
Повідомлення #14


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: Натонька
пишіть ше))


"у меня есть мысль и я ее думаю"

я ще згадую
Перейти на початок сторінки
Яілатан
30 листопада 2012 21:38
Повідомлення #15


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Дівчата, а в нас працює закладка тільки якщо з головної вносити?
Перейти на початок сторінки
muzarom
30 листопада 2012 22:34
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 438
Реєстрація: 15.11.2010

ICQ:--

Бали: 998
Цитата: Яілатан
Дівчата, а в нас працює закладка тільки якщо з головної вносити?

так тільки з головної, але хотілось би щоб можна було створювати закладки на тому що дійсно потрібно, якщо щось дуже сподобалось.
І плюсики щоб можна було ставити в необмеженій кількості , бо потім приходиться читати знову тему і згадувати кому не подякувала.
І ще було б добре випічку поділити на окремі теми, наприклади бісквіти , пісочні, слоїсті ( наприклад Наполеон, Зимова вишня.. ну щось такого типу). Креми масляні...., вершкові..., на основі шоколаду... так буде зручніше шукати.
Ще на сайті дуже погано працює пошук :feel:
Перейти на початок сторінки
Яілатан
30 листопада 2012 23:12
Повідомлення #17


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Цитата: muzarom
хотілось би щоб можна було створювати закладки на тому що дійсно потрібно, якщо щось дуже сподобалось.

Якраз про це я і хотіла сказати, а то я зразу рідко переписую, а потім шукаю де я то бачила)))
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
30 листопада 2012 23:49
Повідомлення #18


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
і було би бажано, щоб більше не пропадали дані, як минулого року - досі велика частина посилань неправильна (я то знаю, що треба тоді гортати одну-дві сторінки назад, і час від часу, як на таке натрапляю, переправляю посилання, але все таки це не дуже приємно)

щоб була автоматична розбивка рецепту на каталоги - в авторський каталог і відповідної теми - бо, наприклад, в Майї чи Ланочки є дуже багато суперових рецептів, але знайти їх тяжко, а в каталозі авторському нема (не так давно - вчора - я свій рецепт знайти не могла :feel: )

і новачкам більше обмежити доступ до деяких тем, тому що деякі невідомі імена я бачу лише в повідомленнях таких тем як Огірки з цукром чи 5 визначень і т.п....

і щоб до кожного рецепту писали його походження (якщо інтернет - джерело з посиланням)...

і ще - особисто мені більше подобається деревовидний вигляд форуму - підфоруми щоб були в стовпчик в алфавітному порядку - і сам каталог змінити - коли я робила каталог салатів, то ділила їх на мясні, рибні, овочеві, шарові, з курячого мяса (окремо) - тому що по назві не здогадаєшся, що там в середині (між іншим, деякі салати мають різні назви, а ті ж самі складники), а заходити в кожну тему салату і вичитувати склад - зайве витрачання часу
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
1 грудня 2012 02:01
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
Доброго вечора я у вас новенька. Пробувала через пошук знайти рецепти щоб додати ті яких у вас можливо немає та нажаль нічого путнього з цього не вийшло. І після пошуку підвисає компютер :recourse:

І якщо я побачила гарний рецепт, то я його копіюю собі у компютер і пишу ссилку на сайт де знайшла, а то потім не знайдеш. От і Миколайчиків пошук то знаходить то ні. А ще питання дану тему читають учасники чи і незареєстровані ?

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
muzarom
1 грудня 2012 08:59
Повідомлення #20


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 438
Реєстрація: 15.11.2010

ICQ:--

Бали: 998
Цитата: Ірка-Шкірка
подобається деревовидний вигляд форуму - підфоруми щоб були в стовпчик в алфавітному порядку - і сам каталог змінити - коли я робила каталог салатів, то ділила їх на мясні, рибні, овочеві, з курячого мяса (окремо) - тому що по назві не здогадаєшся, що там в середині (між іншим, деякі салати мають різні назви, а ті ж самі складники), а заходити в кожну тему салату і вичитувати склад - зайве витрачання часу

Іринко, підтримую твою думку.
І ще було б добре щоб дівчата додали фото до свої рецептів, або перенести їх у відповідну тему там де без фото, бо рецепт викладений вже 2 роки тому а фото так і нема.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 30 квітня 2024 15:54

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 30
Гостей: 14
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100