Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Львів, Столиця Західної України
ЛАНА
19 травня 2010 16:53
Повідомлення #121



  • 0

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 0
Реєстрація: 16.06.2014

ICQ:--

Бали: 112
З 20 по 23 травня 2010 р. у Львові пройде Lviv Fashion Week. Подія відбудеться у виставковому центрі



LEMBERG (вул. Б.Хмельницького, 176). Впродовж 3 днів на Lviv Fashion Week нові колекції сезону осінь/зима 2010-2011 продемонструють провідні українські дизайнери та нові перспективні модельєри. В розкладі - Lviv Fashion Week Style Show, покази Олесі Теліженко, Роксолани Богуцької, Лілії Літковської, свою нову колекцію представить спеціальний гість Lviv Fashion Week Вячеслав Зайцев.

Офіційним відкриттям Lviv Fashion Week стане презентація і перша виставка нового проекту «МОДНА КРАЇНА», що відбудеться 20 травня у клубі Rafinad People (вул.Руданського, 1). Це якісний проект розвитку української модної фотографії, місія якого - засобом інтернет-простору, за допомогою всім зрозумілої мови модної фотографії показати світу іншу Україну – яскраву, модну, сучасну, живу. Найбільш неочікувані локації, поєднання нелогічного, підкреслення нетипового, сатира, ексцетрика, любов до парадоксів і сміливість, провокативність і неповторність, оптимізм і життєрадісність – у новому модному проекті www.modnakraina.com
Перейти на початок сторінки
ЛАНА
19 травня 2010 16:54
Повідомлення #122



  • 0

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 0
Реєстрація: 16.06.2014

ICQ:--

Бали: 112
Триденний марафон показів Львівського Тижня Моди відкриє Lviv Fashion Week Style Show. Дизайнери-учасники різних сезонів створюють сукні в стилі Lviv Fashion Week - вони представлять по одній моделі в характерній кольоровій гамі чорно-білого з червоним акцентом.

На Lviv Fashion Week відбудеться показ нової колекції Роксолани Богуцької, прем’єра якої запланована 7 травня на Fashion Philosophy Fashion Week Poland.

Спеціальний гість Lviv Fashion Week - відомий російський кутюр`є і художник, президент Московського Дому Моди професор В`ячеслав Зайцев з новою колекцією. Нова колекція дому моди Вячеслава Зайцева буде представлена вперше в Україні.

Цього сезону на Lviv Fashion Week відбудеться презентація нового ексклюзивного виробу від Львівської Майстерні Шоколаду – шоколадної плитки (260 г) у вигляді емблеми Lviv Fashion Week (ґудзик), що виконана повністю з білого шоколаду.

В рамках Lviv Fashion Week 23 травня 2010 вчетверте відбудеться благочинний аукціон, кошти з якого будуть спрямовані на закупівлю необхідного оснащення для Обласного центру дитячої ендоскопічної хірургії та хірургії новонароджених. Лотами на аукціоні стануть речі інтер’єрного декору, одяг, аксесуари, картини та фото-твори, надані відомими українськими дизайнерами (Олена Даць, Роксолана Богуцька, Оксана Караванська, Лілія Літковська, Олеся Теліженко, Олександр Васільєв та інші), та художниками різних жанрів (Юрій Дячишин, Валерій Нестеренко та ін.).

Lviv Fashion Week є однією із найбільш масштабних модних подій в Східній Європі. Впродовж кожного дня покази відвідують 3-4 тис. осіб. Формат проекту, що передбачає щоденні покази колекцій одягу класу prêt-à-porter та prêt-à-porter de luxe і паралельне представлення колекцій дизайнерів в шоурумах, значно розширився порівняно із попередніми сезонами у зв’язку з проведенням різноманітних арт-акцій, художніх, ювелірних та фото-виставок. Завдяки висвітленню в інтернаціональних та вітчизняних ЗМІ Львівський Тиждень Моди має потужний інформаційний резонанс і є найяскравішою подією в західному регіоні України.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 серпня 2010 22:23
Повідомлення #123


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Сьогодні їздила в "Трембіту" по гітару smile і на шкільну виставку-ярмарок. smile
Приїхали в восьмій, пока добрались до магазину, то була десь дев'ята, а магазин відкривається з десятої, то ми пішли трохи погуляти.










--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 серпня 2010 22:34
Повідомлення #124


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Ну отак погуляли трохи, тай пішли їсти в піцерію "Наполетано" Піци ше не готували, то ми взяли солянку



Салат. Там квасоля, перець червоний, шинка, кукурудза і все вроді...



Млинець з шинкою, грибами і сиром.



Оце все було смачне. І ще... Стейк курячий за 40 гривень.. оте було таке сухе, як шляк)))) Нашо курку так пересушувати і за такі гроші продавати, без поняття fellow Хоча виглядала гарно.



От.. а ше мала бути картопля-фрі, на яка ми чекали, поки не остив стейк, і потім аж вияснили, шо загубили замовлення на кухні. Прийшлось бути без неї, але там хотіли, аби я розрахувалась за неї. Прийшлось трохи поспорити... Це був один отакий смішний інцидент за нинішній день.. А взагалі день пройшов просто ідеально!

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 серпня 2010 22:52
Повідомлення #125


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
От.. потім пішли та купили гітару. Дуже сподобався магазин, все детально розказали, порадили. Ми взяли гітару, тай я собі повісила на плече, ходила тай тішилась))) аж поки не заболіло плече laughing Потім віддала чоловіку) І пішли шукати того ярмарку, бо треба була купу всього купити, ледве то місце найшли, троха помучились. А я ше на каблуках була, то сильно змучилась. Добре, шо тут магазини на кожному кроці, то ше собі мешти-тапки купила))) І потім могла ше в них купу кілометрів мотати)) А, і ми ше собі накінець-то карту купили, а то вічно блудимо в Львові. Тепер думаю, чого то ми раніше такого не зробили?





Тут купила рюкзака малій і собі



А тут "Пішохідні маршрути в гори" Тепер будемо по книжці ходити)))


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 серпня 2010 23:03
Повідомлення #126


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Книжечки всякі



Тут купили "Ангеляток" разом з диском



Справа були кеди по 400 грн дитячі, а прямо - закваски до йогуртів



А тут прямо була киснева пінка, за пів літри 8 грн. Прикольна така smile



Ну тай по всьому... Купили ше спортивного костюма малій. І ше купу всього шо треба було не найшли. Мало шось тут товару було.

Тут здибались з Іркою-Шкіркою smile Впізнала нас по гітарі)))) Спитала в мене так чемно, чи я часом не Натонька smile Прикольно так, молодець шо не повстидалась підійти...Троха полялякали тай розійшлись. Мусимо якось зустрітись тай сходити десь посидіти, ок? m0642 Хто там з нами? Красивими, молодими жіночками? love

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
мари4ка
20 серпня 2010 23:16
Повідомлення #127


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Натонька,бачу вдала поїздка what
Цитата: Натонька
Мусимо якось зустрітись тай сходити десь

ООО!!!То я з вами,якщо ви мене візьмете,тільки тре чоловіка намовити з дітьми дрібненькими сидіти m0550
А я взагалі пропоную якусь зустріч дрімфудівську придумати,в нас тут всі такі гарні дівчата,нам би всім блище познайомитись m0642 Можна до якогось свята приурочити,Є якись ДЕНЬ КУЛІНАРА,чи шось тпу того???
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 серпня 2010 23:23
Повідомлення #128


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Ми почалапали на вокзал і були дуже щасливі, шо так скоро справились smile Зайшли в "Скриню", бо ше там не були ніколи, купила трохи доктора Еткера, бо в нас не продають його і хотіла піднятись догори в магазини, але... скажу вам одну страшну таємницю... там нема сходів, а отой хіба ескалатор! Як я його боюся! Я не знаю, як на тому люди їздять... І не поїхала я догори... от може колись там зроблять нормальні сходи, тоді і сходжу))) Страх в мене перед рухаючимись сходами wassat
О, і ше придбали живого пива Львівського, в нас таке ше не продають. А взагалі, файно жити в великих містах вам, там навіть раків купити можна... В нас нє..
Ну і перед поїздкою зайшли перекусити в кафе коло вокзалу, ось тут



Скільки ми разів їли в кафе коло вокзалу недалеко, то все просто жахливо було!Ні одного нормального нема бару! А отой такий нічо ніби.. ми як їздили на футбол, то тут ночували, платили за кімнату 250 грн. за нічку. Ну і рано їли яєшню непогану тут, то тому вирішили нині сюди зайти.
Я спитала, шо мають свіженького і смачненького, то запропонували чанахи. Ну шо сказати... Юшки цілий глечик, а густого майже нема... Але смачні, і м'ясо свинина, не тверде.



Салат з капусти і редиски



А чай тут з варенням подають. Не знала шо з ним робити, то вилила прямо в чай)))) Як то правильно? Навчіть мене)))



А оце я така)))






--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
20 серпня 2010 23:48
Повідомлення #129


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: Натонька
"Пішохідні маршрути в гори"

Чиє видавництво??? Куплю на форумі...
Цитата: Натонька
Тут здибались з Іркою-Шкіркою smile Впізнала нас по гітарі))))

Стопудова правда wink !!! Заходжу я оце на виставку і бачу ...гітару, а потім мужчину, який її тримав, а потім - Натоньку!!! Для чемності я все таки запитала, Натоньку, чи вона таки Натонька?!
Цитата: Натонька
Мусимо якось зустрітись тай сходити десь посидіти, ок? m0642 Хто там з нами? Красивими, молодими жіночками? love

Ага! З задоволенням!!! Давайте на книжковому форумі зустрінемось?! У Львові з 16 вересня - можна десь в суботу 18 вересня...
Цитата: Натонька
О, і ше придбали живого пива Львівського, в нас таке ше не продають.

А у нас цього літа - на кожному кроці, а, деколи, через будинок продають - тільки назви і ціни різні. Я люблю Микулинське пшеничне... (особливо разом з сусідкою)
Цитата: Натонька
А чай тут з варенням подають. Не знала шо з ним робити, то вилила прямо в чай)))) Як то правильно? Навчіть мене)))

Як кому смакує - мої діти люблять в чай мішати, я - в прикуску з чаєм їсти...
Перейти на початок сторінки
Маруся
21 серпня 2010 00:51
Повідомлення #130


Файна господиня
  • 51

Репутація: 351
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 995
Реєстрація: 11.12.2009

ICQ:--

Бали: 618
Цитата: Ірка-Шкірка
я - в прикуску з чаєм їсти...


Це не українська традиція пити чай з варенням а російська, у нас тут в «наших» кафе також чай з вишневим варенням подають. То по-суті маєш брати варення в рот смакувати а тоді розбавляти несолодким чаєм. no

Натонько дуже гарно ви походили і ти дуже гарна жіночка. Смішно бачити такий шкільний базар але різноманіття книжечок мені сподобалось, он тільки шкода що ранці такі китайсько-циратові, правда бачу що не всі.

Люди, як я хочу до Львова що просто жах. m0529 Дуже хочу до Львова на дрімфудівську зустріч!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 7 липня 2024 18:47

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 18
Гостей: 11
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100