Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Що означають наші імена???, Все що знаєте про своє імя!
Натонька
прагну досконалості...
7 жовтня 2009 12:46
Повідомлення #11


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Значення імені Лев

Наполегливий у досягненні мети. Сумлінний та обов'язковий. Ці якості дозволяють йому посісти непогане станоще у суспільстві. З колегами в Лева стосунки теплі, у нього мало заздрісників та недоброзичливців. Це й не дивно. Лев просто-таки випромінює тепло та доброту, готовність допомогти кожному, хто цього потребує. Уважний до старих і хворих, і часто це визначає вибір професії: Леви стають прекрасними лікарями. Є в них також терпіння та гнучкість, вміння відмовлятися від бажаного. Але стриманість Лева-начальника не безмежна, і після кількох коректних та ввічливих зауважень він може дозволити собі спалах гніву. Рідні Лева мають відчути той момент. коли у нього ось-ось урветься терпець...

У жінках Леви найбільше цінують вірність і доброту. Дружинами їх найчастіше стають досить імпульсивні особи. П'ють від випадку до випадку, алкоголіками стають рідко. Охоче граються з дітьми в гамірливі ігри. Полюбляють тварин і обов'язково тримають вдома живність.

Левові найкраще одружитися з Ольгою, Поліною, Кларою, Беллою, Лією, Луїзою, Людмилою, Вірою. Уникати слід Августини, Валентини, Ірини, Галини, Катерини.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 жовтня 2009 09:53
Повідомлення #12


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Що означає ім'я Дмитро (Димитрій)

Дмитро - "що належить Деметрі" з грецьої

Українська форма від Деметрій. Деметра - одна з найшанованіших богинь Олімпійського пантеону. Буквальне значення її імені - мати-земля, уособлення родючості.

У цьому імені - енергія пружини, яка здається, здатна стискуватися як завгодно довго, поки раптом зненацька не вистрілить. На жаль нерідко це трапляється в найбільш невдалий момент. Дмитрове терпіння зазвичай сприймають за абсолютрий спокій. Дмитро здатний на раптовий вибух емоцій, але зазвичай швидко відходить і заспокоюється. В спільних справах Дмитро на перше місце ставить не вигоду, а щирі і дружні стосунки. Дмитро - людина, що захоплюється розмовою, щоправда, і працювати він може за трьох, аби не підвести своїх партнерів.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
17 жовтня 2009 16:03
Повідомлення #13


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Що означає ім'я Кіра?

Грецькою мовою означає "пані"

Уперта жінка з хворобливим самолюбством, до того ж марнославна. Кіри нерідко спортсменки. У житті, однак їм не щастить. Принципові та цілеспрямовані, йдуть до мети прямим шляхом. Дещо замкнені й небалакучі. Глибоко переживають свої прикрощі, хоча зовні це майже не помітно. Цнотливі, і подружню зраду з їхнього боку практично виключено. Кіра ідеальна подруга для стриманого чоловіка із середніми сексуальними потребами. Полюбляє займатися хатнім господарством, приймати гостей, привертати до себе увагу в товаристві.

Кірі варто виходити заміж за Володимира, Сергія, Андрія, Петра, Федора, Віктора, Олексія, Наума, Михайла. Не слід одружуватися зі Станіславом, Олегом, Миколою, В'ячеславом, Артуром, Едуардом, Ігорем, Степаном, Альфредом, Аркадієм.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
17 жовтня 2009 18:04
Повідомлення #14


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Що означає ім'я Людмила?

Ім'я слов'янського походження, означає "мила людям, улюблена".

Чоловікові Людмили не доведеться купувати светр в магазині. не харчуватиметься він і супами з концентратів. Людмила - прекрасна господиня. Усе, за що береться, робить творчо, натхненно. і будь-яка справа набуває рис своєрідності та неповторності. Не витрачатиметься чоловік і на її обнови, більше того, Людмила може сама заробити на своєму вмінні рукодільнічати. Діти в неї завжди доглянуті, а стосунки з батьками чоловіка - щонайкращі. Та от із чоловіком Люді частенько не щастить, йому не подобаються її велика самостійність і незалежний характер. Можливі й колізії на грунті інтимних стосунків. Усе це призводить до розлучення, іноді гучного. Розлучена Людмила не занепадає духом, продовжує наполегливо шукати чоловіка, котрий міг би дати їй сімейне щастя.

Людмилі варто одружитися з Олександром, андрієм, Євгеном, Кирилом, Іллею, Дмитром, Гордієм. Не буде вдалим шлюб із Миколою, Єгором, Едуардом, Яковом, Степаном.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
14 листопада 2009 13:37
Повідомлення #15


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Що означає ім'я Любов?

Любов зазвичай оточують залицяльники. Руку їй пропонують багато чоловіків, що ускладнює вибір, і, не покладаючись цілком на себе, вона вдається до допомоги ворожок і гороскопів. Інтерес до окультних наук Любов зберігає і надалі, навіть сама намагається лікувати своїх рідних методами нетрадиційної медицини. Такі речі дедалі більше переконують Любов у думці, що вона неординарна особа, а це, в свою чергу, може негативно позначатися на її стосунках із чоловіком. Перший шлюб, як правило, нетривкий. Утім, чарівливі та добрі на вдачу Люби недовго залишаються самотніми. Перенесені стреси роблять їх поступливішами. Вони хороші господині. Ревниві, проте майстерно приховують це. Не люблять ходити в гості.

За чоловіка Любові найкраще обрати Олексія, Олександра, Віктора, Юрія, Констянтина, Геннадія, Гліба. Не складуться у неї стосунки зі Станіславом, Русланом, Борисом, Гнатом, Ігорем.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Irina
14 листопада 2009 13:52
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 98
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 570
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 230
Наточко, цікаво почитати було про Дмитра, бо так мого сина звати. І ти знаєш майже все і правда... no
Перейти на початок сторінки
unalina
стараюся бути оптимістом
30 листопада 2012 20:58
Повідомлення #17


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 2
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 21
Реєстрація: 29.11.2012

ICQ:--

Бали: 8
Що означає ім'я АЛІНА
У перекладі з латинського: інша, чужа.

Аліна - хвороблива в дитинстві дівчинка, дуже дратівлива, уперта й зухвала, що не терпить ніяких зауважень. Часто виховується в неповній родині, однією матір'ю, а от характер вона успадкувала від батька, та й зовні схожа на нього. У неї гарна пам'ять, вона швидко схоплює почуте й у школі Аліна вчиться добре.

Вона любить малювати й читати історичні романи. Аліна самолюбна, прагне всіма командувати, конфліктна й умудряється в школі зіпсувати відносини мало не з усіма вчителями, та й з матір'ю постійно свариться через дрібниці. Воліє дружити із хлопчиками.
З віком характер цих жінок трохи пом'якшується, стає більш спокійним, хоча багато рис: упертість, нетерпимість, здатність переходити з однієї крайності в іншу, зберігаються. Навколишні іноді знаходять її хитрою, однак у відносинах із чоловіками їй бракує гнучкості: обов'язково скаже щось собі на шкоду, про що варто було б промовчати.

Заміж Аліни виходять пізненько, у них народжуються дівчатка, схожі на батька, але з характером матері. Вони непогані господарки, дуже гостинні, однак зі свекрухою ужитися не можуть. Характер цих жінок такий, що їм краще жити нарізно не тільки зі свекрухою, але й зі своїми батьками.

Аліна вміє себе подати, намагається завжди виглядати привабливо. Вона-модниця з гарним смаком. Умудряється з нічого зробити оригінальний туалет і не забуде змусити навколишніх звернути на нього увагу. Вона взагалі любить похвалитися.

Аліни – здібні люди. Працюють вони в різних галузях, є серед них інженери й художники, лікарі й продавці, журналісти й архітектори, музиканти й педагоги, хоча остання професія, з огляду на невитриманий характер таких жінок, їм протипоказана.
Перейти на початок сторінки
unalina
стараюся бути оптимістом
30 листопада 2012 21:56
Повідомлення #18


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 2
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 21
Реєстрація: 29.11.2012

ICQ:--

Бали: 8
Що означає ім'я СВІТЛАНА
Ім'я слов'янського походження, від слова "світла".

Світлана з дитинства відрізняється суперечливим і складним характером. Вона дуже високої про себе думки, але вчиться посередньо, у неї немає особливих здібностей, завдяки яким вона виділялася б серед однолітків. Багато часу приділяє суспільній роботі, у неї є схильність командувати. Легко приймає сказане людьми на віру.

У той же час Світлана - добра людина й здатна надати зовсім безкорисливу допомогу. Замолоду починає особливо ретельно стежити за своєю зовнішністю, в одязі намагається додержуватися моди, але іноді їй змінює почуття міри.
Світлані подобається перебувати серед чоловіків, спілкування з жінками не доставляє їй такого задоволення. У випадку постійних невдач у житті здатна засвоїти уроки зі зроблених помилок і круто змінити свій спосіб життя. Може поміняти роботу, стати більше поступливою й товариською. Добре пристосовується до обстановки.

Не позбавлена працьовитості. Щастя Світлани завжди залежить від неї самої. Перш ніж вийти заміж, постарається переконатися, що її обранець гідна людина й має до неї дійсні почуття. Здатна бути гнучкою й дипломатичною у відносинах із чоловіком і родичами, тому всі ставляться до неї з любов'ю. Дуже прив'язана до дітей, багато зусиль докладає, щоб дати їм гарну освіту. З віком стає зразковою господаркою.
Перейти на початок сторінки
наталька
30 листопада 2012 21:57
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 726
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1454
Реєстрація: 14.09.2011

ICQ:--

Бали: 1801
дуже хочу більш маштабно дізнатися про своє ім*я, а то в різні літературі зустрічаю різні опси і тлумачення, кому трапляться класні тлумачення виставляйте, і взагалці мене останім часом потягнуло до магії, чомусь дуже хочу порспілкуватися з провидцями, чи як ще їхз там називають, навіть через і-нет, не на живу, чи з нумерологами, кажуть також досить цікаво, знаю що це не по християнськи, та шось так тягне, шо ніц не можу з собою зробити

--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка.
Коко Шанель
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
17 квітня 2013 11:39
Повідомлення #20


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
Цитата: unalina
Що означає ім'я АЛІНА


Найбільше підходить знайомим Алінам
Походження імені Аліна: Ім'я слов'янського походження, є похідним від Аделіни, Альбіни, Олександр
Характеристика імені Аліна: Аліна самолюбива, горда, трохи деспотична жінка. Вона завжди упевнена в тому, що для неї відкриті всі двері. Поразку Аліна терпить лише тоді, коли втрачає віру в свої сили. Вона тонкий дипломат, і користується цією якістю у всіх ситуаціях. Жінка з цим ім'ям володіє добре розвиненою інтуїцією, легко розуміє глибоко приховані таємниці тих, що оточують, уміє тримати себе в руках, здатна виплутатися з важких ситуацій. У неї залізна воля.
Аліна усвідомлює свою привабливість, відрізняється добрим смаком, може подати себе і змусити оточуюючих звернути на неї увагу.
Від природи Аліна наділена багатьма здібностями, але не завжди може їх усвідомлювати. Якщо вона вірить і любить, то може перевернути гори, але якщо розчаровується, то все перетворює на ровалини.
При зовнішній привабливості в її характері багато чоловічих рис. Заміж Аліна виходить пізно. Вона уміло веде домашнє господарство, але через важку вдачу не уживається ні зі своїми батьками, ні зі свекрухою. Завжди прагне до лідерства і в колективі. Її часто кидає з однієї крайності в іншу, ому їй протипоказана викладацька діяльність. Вона досягає професійних успіхів в медицині, архітектурі, журналістиці, музиці, бізнесі.

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 03:53

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 18
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100