Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Що означають наші імена???, Все що знаєте про своє імя!
ir71
9 вересня 2009 14:34
Повідомлення #1  • 0

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Цікаво...стільки є різних імен і кожне має своє значення.А що означає ваше імя???А чому вас так назвали???

Мене звати Ірина.Знаю що моє імя в перекладі з Грецької значить МИР!
А ще на одному з сайтій знайшла що ІРИНА – присвячена Ірію (раю) - країна, куди відлітають птахи і душі предків.
Назвала мене старша сестричка так.Вона ходила в садочок і мала подружку Іринку.І коли родилася я то батьки вмрішили мене назвати Люба,але сестра кричала :"хочу Ірку-шкірку",та й батьки пішли їй на поступки.Так я стала Іркою.

Мого чоловіка звати Василь.ВАСИЛЬ, ВАСИЛЬКО – селянин (весь - село), намісник; Василь - прояв Бога Місяця, який уособлює прошарок селян і на людиноподібних стелах позначає черево.
Назвали його в честь діда Василя.
Я свого сина назвала БОГОДАР -дарований Богом.Дуже довго ми на нього чекали і нам Бог всетаки його подарував.
А старший син Марян.Важко знайти значення такого імені.Воно походить від Марії і Анни,тобто Маріанна.А вже у чоловічому походженні вийшло Марян.Хоча дуже мріяла назвати сина Маркіян.Та свекруха недала!!!тепер жалію що пішла їй на поступки.

Ось така у нас історія.Роскажіть про свої імена...
Перейти на початок сторінки
Natalyadiva
10 вересня 2009 11:41
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1287
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 24.05.2009

ICQ:--

Бали: 4315
Дуже цікава темка!!!

Моє ім"я Наталя. Так хотіла назвати моя мама. А мамина свекруха хотіла назвати мене Марія, так само як її звати. Але мама заявила: Я родила і назву як я хочу.
З латинської означає "рідна".
Мого чоловіка звати Володимир. Це ім"я має слов"янське походження. Має 2 корені "влад"-володіти і "мир"- мир, світ, що означає володіє світом.
Синочок наш Сашко(Олександр). Ім"я походить від давньогрецьких слів "алекс"- захищати і "андрос"- людина, що означає захисник людей. Я як родила то вагалася як назвати- Сашко чи Арсен. І ми з чоловіком вибрали Сашка.
Перейти на початок сторінки
соля
11 вересня 2009 14:41
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Ой так цікаво!!!
А я Соломія,але не знаю значення свого імені.Може хтось знає напишіть!Я буду рада почитати і дізнатися.
Мій чоловік ДЕНИС – денний; від Денниці – Богині ранкової зорі
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
21 вересня 2009 15:38
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Що означає ім'я МИКОЛА?

Грецькою мовою означає "переможець народів"

У роботі виявляє дивовижну кмітливість, труднощі долає без сторонньої допомоги. Урівноважений, працьовитий. Ніколи не відмовиться заробити зайву копійку. У стосунках між сусідами й товаришами Микола простий та дружелюбний, але в ролі керівника чи начальника стає подібним до маленького царка. Підлеглі побоюються як його зосередженого мовчання, так і бурхливих спалахів гніву, які в нього іноді трапляються. У такому стані Микола здатний на руйнівні дії - свідомість, засліплена гнівом, погано контролює вчинки. Але швидко починає шкодувати про скоєне і потім протягом тривалого часу може мати винуватий вигляд.

Микола влюбливий, у коханні пристрасний. Жінку, котра йому сподобалась, без довгих вагань запрошує на побачення. А ще через кілька днів пропонує їй руку і серце. Що про нього скажуть інші, як сприймають його кавалерський натиск, Миколу мало хвилює. У жінці він цінує не тільки зовнішні дані, вміє насолоджуватись і духовною близькістю. Ревнивий, у нападі ревнощів некерований.

Багато сил вкладає в облаштування житла, значну частину роботи виконує самостійно. Миколі слід бути обережним з алкоголем, бо звикання до спиртного в нього розвивається швидко і може призвести до алкоголізму. Дуже любить дітей. Із ними стає іншим, потурає всім їхнім примхам.

Миколі найкраще одружитись з жінкою на ім'я Любов, Ганна, Зінаїда, Ельвіра, Зоя, Дарія. Не буде щасливим шлюб із Аллою, Діною, Оленою, Таїсією, Євгенією.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
gutka
21 вересня 2009 17:27
Повідомлення #5


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
КАТЕРИНА. Назва походить від грецького слова "катаріос", що означає "чистий, невинний".

Катерина, у поданні більшості людей, викликає асоціації з "царським" Ім'ям, величавість і властністью. Але в житті жінки, називані цим ім'ям, найчастіше нічого загального з таким поданням не мають.

Катерина вже в дитинстві виділяється деякими своєрідністю. Вона любить робити запаси, проявляючи при цьому жадібність. Самолюбні, прагне бути кращою в класі й спілкуватися намагається тільки з "обраними".

Добре справляється з роботою в будь-якому виді діяльності, особливої переваги якої-небудь професії не віддає.

схильна вірити астральне прогнозами. Нерішуча характером.

Біля Катерини постійно перебуває багато шанувальників, але заміж вона довго не виходить. Шукає чоловіка, близького їй по психологічному складу. Катерина випробовує внутрішнє занепокоєння і тривогу через незначні приводи, вона може робити непередбачені вчинки, і їй потрібен чоловік, який дав би їй почуття впевненості в собі. Господарськими справами займається по необхідності. Не завжди вдається правильно виховувати дітей.

посилання http://www.zname.org.ua/letter/k/?id=164

Від себе хочу додати, що дещо далеко не про мене (доречі заміж вийшла в 19 років і 29 вересня 2010 році будемо святкувати 20 річницю шлюбу )
Перейти на початок сторінки
уляночка
21 вересня 2009 18:47
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009

ICQ:--

Бали: 785
Энергетика и Карма имени: в имени Ульяна заложен огромный заряд жизнелюбия и оптимизма. Имя склоняет ее к открытости, общительности и довольно мягкому чувству юмору и дай Бог, чтобы эти качества не были заглушены чересчур жестким воспитанием.
Обычно с самого детства в Ульяне начинают проявляться черты увлекающейся натуры. Скорее всего, она будет испытывать любовь к самым разным областям искусства, и очень вероятно, что и ей самой будет присуща некая творческая жилка. Впрочем, совсем не обязательно, что Уля начнет писать стихи или рисовать, ее чувственность может проявиться и в простой тяге к украшательству своей комнаты, но делать это она будет с большой душой. Хуже обстоит дело с точными науками, по которым в школе у нее могут возникнуть проблемы с успеваемостью. Если родители желают исправить такое положение Дел, им надо постараться помочь своей дочери найти в этих науках скрытую красоту, если, конечно, они сами способны заметить таковую. В некоторой степени могут помочь и обычные убеждения в необходимости образования, но желательно без рукоприкладства.

Интересно, что творческая натура Ульяны придает ее поведению некоторую загадочность и шарм, а добродушное чувство юмора еще более привлекает к ней людей. Часто ее дом становится любимым местом сбора всевозможных компаний, и помешать этому могут, пожалуй, только жилищные условия. Жаль только, что достаточная мягкость Ульяны может пробудить в ее муже чувство некоторой свободы от обязательств, а веселые компании предоставят возможность это чувство реализовать. В этом случае он сильно рискует, поскольку чувственная натура Ули вряд ли захочет искать ему оправдание. Быть может, она спрячет свою боль за улыбкой, но все равно разрыв практически неизбежен.

В целом же большинство шансов за то, что жизнь Ульяны сложится довольно удачно, хотя если в ее планах стоит вопрос достижения каких-либо профессиональных высот, то ей следует обратить побольше внимания на свои пробивные способности, которые нередко у нее отсутствуют напрочь.
Ульяна — обладательница нежного и покладистого характера. Но, несмотря на это, твердо знает, чего хочет. Она уверенно идет к намеченной цели и практически всегда добивается успеха. Не боится монотонной и кропотливой работы. Ульяна верная и преданная спутница жизни. Семья для нее всегда будет на первом месте. В ее доме всегда царят порядок и уют. Ее ценят и любят коллеги по работе и друзья, потому что она не станет распускать ни про кого слухи, всегда хранит чужую тайну.

Секреты общения. Ульяна умеет ценить в людях чувство юмора, когда оно не окрашено в агрессивные тона. Это практически универсальный ключ для общения с ней. Ну а кроме этого, не стоит забывать, что за ее уравновешенностью обычно скрываются глубокие чувства, а нередко и страстность.
Это имя подходит Тельцам, Водолеям, Львам и Ракам, но не Скорпионам, Девам, Рыбам и Близнецам.

Скачала з http://taina.aib.ru/names/woman/tajna-imeni-uljana.htm
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
22 вересня 2009 10:35
Повідомлення #7


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Що означає ім'я Леонід?

Грецькою означає "подібний до лева"

Леонід досягає значних успіхів в обраній спеціальності. На будь-якій роботі в нього встановлюються добрі стосунки з товаришами та начальством. Пояснюється це все тим, що в Леоніда досить гнучка вдача, він уміє пристосовуватися до різних обставин і залагоджує конфлікти. Проте там, де треба, Леонід може бути впертим, принциповим і непоступливим.

У молодості легкий на підйом, полюбляє нічну риболовлю та юшку коло вогнища, але зробить усе так, щоб, не дай, Боже, не застудити поперек або не підхопити нежить.

У стосунках із жінками Леонід являє собою той класичний тип чоловіка, шлях до серця котрого лежить через шлунок. Перш ніж щось у нього попросити, слід переконатися в тому, що Леонід ситий. Певна річ, він не позбавлений високих почуттів, але є реальна небезпека вбити ці почуття щоденними макаронами й вареними яйцями.

Дружина Леоніда має пам'ятати ще одне: він дуже болісно ставиться до докорів на свою адресу при людях. Якщо в неї виникне бажання зробити йому зауваження, то найкраще почекати, поки навколо нікого не буде.

Добре для Леоніда було б узяти дружину на ім'я Людмила, Алла, Ганна, Наталія, Валентина, Поліна. Не слід брати шлюб із Яною, Тетяною, Владленою, Галиною.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
22 вересня 2009 10:37
Повідомлення #8


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
А мене назвала Наталкою моя сестра, бо інакшого імені тоді шось не знала))) А мала б я бути Іванкою, як хотіла мама.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ir71
22 вересня 2009 14:57
Повідомлення #9


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Я вам напишу про кілька українсько-словянські імена,які чомусь у нас забули,а вони мають доволі гарне значення і гарно звучать
ось наприклад
БАЖАН – бажаний, жаданий
БОГОЛЮБ – який любить Бога, любимий Богом, набожний
ВИТОМИР – привітний з людьми (миром); який вітає мир
ВОЛОДАР – власник; якому подарована влада
ВСЕСЛАВ – найбільш славний; який все прославляє
ДАН, ДАНИЛО – даний; присвячений Богині Води Дані.
ДАРОМИР – який дарує мир; подарований для людей (миру).
ЗОРЕСЛАВ – озорений славою; який славить зорю.
ЗОРЯН – походить від слова "зоря" або "зорі".
КАЗИМИР – палкий, полум’яний, шалений; відомий або славний; який каже миру.
КРАСНОСЛАВ – красою славний.
ЛЮБОМИР – який любить мир; любий для миру (людей
ЛЕВ, ЛЕВКО – лев - символ сили і влади.
ЛЕСЬ – божественний, ласкавий
МАРКО – водяний, морський; який прийшов із духовного світу.
МСТИСЛАВ – "мостити славою"; мостити - платити взаємністю
РАТОМИР, РАТМИР – борець за мир; захисник миру. Ратимир – хоробрий воїн Олександра Невського.
СВІТОДАР, СВІТЛОДАР – який дарує світ (світло).
СВЯТОМИР – освячений миром (людьми); миролюбний.
СЕВЕРИН – суворий; належний до сіверян - північно-українського народу.
СНІЖАН – народжений в снігову пору.
ТАРАС – сильний, буйний; присвячений Туру.
ЩЕДРОМИР – щедрий для людей.
ЩЕДРОСЛАВ – уславлений щедрістю.
ЯРОПОЛК – ярий (мужній) воїн. Імена багатьох князів Русі.

іформація зі сайту "Україна-наша Батьківщина"
Перейти на початок сторінки
ir71
23 вересня 2009 09:48
Повідомлення #10


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Жіночі імена

БЕРИСЛАВА – яка бере славу
БІЛОМИРА – свята для людей (миру).
БІЛОСЛАВА – уславлена своєю чистотою (внутрішньою красою).
БОГОДАРА – дарована Богом.
БОГОЛЮБА – яка любить Бога і любима Богом; набожна

ВЕСЕЛКА – яка веселить, від веселки (радуги).
ВИТА, ВИТАНА – яка несе життя; яка вітає.
ВІРОДАНА – яка дає віру.
ВІРОДАРА – яка дарує віру.
ВЛАДА, ВЛАДАНА – володарка
ВОГНЕМИРА – вогонь для миру (людей).

ГОРДАНА – горда.
ГОРДИСЛАВА, ГОРДОСЛАВА – горда славою.

ДАЛЕМИЛА – дуже мила
ДОЛЕСЛАВА – славна доля.
ДУБРАВА – присвячена діброві.
ЖИТОСЛАВА – живе для слави, яка славить життя.

ЗЛАТОМИРА – яка несе золотий мир.
ЗЛАТОСЛАВА – золотим сонцем уславлена; та, що має золоту (осяйну) славу.
ЗОРЕМИЛА – зорям мила; та, що милується зорями.
ЗОРИНА – блискуча, сяюча.
ЗОРЯ, ЗОРЯНА, ЗОРИНЯ – від слова “зоря”. Зоря - Богиня вранішньої зорі

КАЗКА
– гарна як казка.
КАЛИНА, КИЛИНА – від назви куща і ягід; символ жіночості й краси.
КАТЕРИНА – яка вирішує долю людини: котитися і ринути (загинути).
КРАСНОСЛАВА – красою славна.
КРАСУНЯ – вродлива, гарна.

ЛАДОМИЛА – Ладі мила; ладна (гарна) і мила.
ЛЮБОСЛАВА – яка любить славу.
ЛЮБОЯРА – яка яро любить.
ЛЮДОМИРА – яка приносить людям мир; мирна з людьми.

МАРЕНА, МАРИНА – водяна, морська; уособлення жіночої сутності. Жіноча пара Купалі.
МИЛОМИРА – мила миру.
МИРОСЛАВА – яка славить мир; уславлена миром
МЛАДА, МЛАДЕНА – молода, юна.

НІЖАНА
– ніжна.

ОРИНА – плодюча, сильна; див. Ярина.
ОРИСЛАВА, ОРИСЯ – яка прославляє Ора (Яра); яра слава.
ОРІАНА, ОРІЯНА – орійка, оріянська жінка.
ОРЛИНА – орлина, донька орла.
ОСТРОМИРА – "гострий" (розумний, сильний) мир.
ОСМОМИСЛА – розумна, мислителька.

ПЕРЕЯСЛАВА – яка перейняла славу.
ПЕСТИНА – від “пестити” - ласкати.
ПОЛЯНА, ПОЛІНА – польова.
[b]ПРАВДОЛЮБА – яка любить правду, правдива.
ПРАВОМИРА[/b] – яка правує миром (світом і людьми).
ПРАВОСЛАВА – яка славить світ Прави.

РАДА, РАДАНА – порадниця; радісна.
РАДИСЛАВА, РАДОСЛАВА – яка славить радість.
РАДМИЛА – радісна і мила; рада милуватися.
РАДМИРА, РАДИМИРА, РАДОМИРА – яка радує мир (народ).
РАДОВАНА – яка радує.
РУСЛАНА – рус (назва народу) і лан (земля).
РУТА – священна квітка; руда, червона; рута-м'ята використовується в жіночих чарах.

СВІТОГОРА – світлочола.
СВІТОДАРА – яка світлом дарована.
СВІТОЗАРА – яка "озаряє" світлом; озорена світлом.
СВІТОЛИКА – яка має світле лико.
СВІТОЛЮБА – яка любить світ (світло).
СВІТОМИРА – яка несе світ в мир (для народу).
СВІТОСЛАВА – яка славить світ.

ТАЇНА – таємнича.
ТЕТЯНА – татова дочка (від “татунь” – батько).
ТВЕРДИМИРА – твердий (міцний) мир; яка утверджує мир.
ТВЕРДИСЛАВА, ТВЕРДОСЛАВА – тверду (міцну) славу має.

ХРИСТИНА, ХРИСТЯ – від хреста - символа сонця або місяця.

ЦВІТАНА – від “цвісти” - квітуча.
ЦВІТОСЛАВА – красою (цвітом) славна

ЩАСТИМИРА – щастя для людей; яка ощасливлює.
ЩАСТИСЛАВА – обдарована щастям.
ЩЕДРОГОСТА – щедра гостя; щедра для гостей.
ЩЕДРОМИРА – щедра для людей (миру).
ЩЕДРОСЛАВА – уславлена щедрістю.

ЯВОРИНА – від дерева явір (дерево життя).
ЯЛИНА – священна - від назви священного вічнозеленого дерева.
ЯНА, ЯНКА – див. Іванна.
ЯРА, ЯРИНА – плодюча, сильна. Ярина – дочка кн. Володимира Святославовича.
ЯРОМИЛА – дуже мила.
ЯРОМИРА – весняний мир (світ); народжена весною.
ЯРОМИСЛА – жваво мисляча.
ЯРОСВІТА – яка дає ярий світ.
ЯРОСЛАВА – уславлена Ярилом.
ЯРУНЯ – життєстверджуюча.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти
1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 8 грудня 2022 04:19

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 17
Гостей: 7
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2020 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100