Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Квартира чи будинок?
Натонька
прагну досконалості...
13 червня 2010 13:19
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Напишіть будь-ласка плюси та мінуси smile
Ніяк не можу вирішити, чи настроюватись на квартиру чи все ж таки будинок будувати. Хотілось би почути шось в плані того: В квартирі погано, бо сусіди шумлять збоку, згори. Можуть тебе затопити. Ну і шось в тому плані.. Можете розказати свою історію, як ви робили вибір, а то я шось нічого не можу вирішити bully

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
gutka
13 червня 2010 13:35
Повідомлення #2


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
думаю по-перше потрібно зважити свої матеріальні можливості, хоча можна збудувати невеликий будиночок bully
ми однозначно хотіли власний будинок, так як мій чоловік абсолютно все що пов"язано з будівництвом вміє, тож власний будинок від початку до завершення збудував своїми руками, а я була його надійною підтримкою, допомогала всім чим могла, ну там цеглу поскладати, лакувати, малювати....
дуже щаслива в тому плані, що сама собі господиня, що маю власний двір, сад...але роботи однозначно більше біля хати, як біля квартири (мої батьки мали трикімнатну квартиру, але після того коли ми в"їхали до свого будинку квартиру продали і переїхали до невеличкого будиночку з власним подвір"ям)
Перейти на початок сторінки
idianka
13 червня 2010 13:48
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
я би теж хотіла мати свій будиночок.хоча від недобрих сусідів і так ніхто не застрахований.мої батьки тепер перебрались жити в село.так сусідка дозволяла собі виливати вміст дитячого горщика через паркан на їхній город.чи її живність-птахи-може вилетіти щось поздзьобувати.а ще чомусь вони дуже люблять сушити свої шкарпетки на нашому паркані.трохи таке відношення нервує-але що поробиш.кожен день сваритись не будеш.
прошу вибачення за якість допису-щось клавіша shift не працює sad

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
gutka
13 червня 2010 15:35
Повідомлення #4


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
Цитата: idianka
хоча від недобрих сусідів і так ніхто не застрахований

це точно, вони доставатимуть чи то в квартирі , чи то у власному будинку
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
13 червня 2010 15:44
Повідомлення #5


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Якщо ви живете в квартирі не на останньому поверсі - то витрати на житло обмежуються квартплатою і власним бажанням змінити щось всередині. Власний будинок потребує постійного догляду, більших витрат.
Хоча я всіма руками і ногами за власниу хатинку!!! І кавальчик подвіря навколо дому з клумбами і грядочками. А ще - гойдалкою і малесеньким озерцем... І можливістю сісти за стіл усією сімєю на терасі або на дворі.
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
13 червня 2010 16:33
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Наявність комунікацій там, де буде будинок - дуже важлива для сім"ї з малими дітьми : зручне сполучення з містом, а значить і з лікарнею, школою, магазинами і т.д, якщо сім"я ще не має надійного власного транспорту... Можливість провести інтеренет, телефон і інші зручності теж треба враховувати.
Колись, багато років тому, коли донька була півторарічною, захворіла на ентероколіт...Всі знають, що це дуже небезпечно для малої дитини, швидке втрачання води, температура...На той час ми знаходились в досить глухому селі , гостювали в чоловікової бабусі...Село під лісом, до міста нібито й недалеко, та пішки не дійдеш. Машина є не в кожному дворі, а як у кого і є - то як на зло, десь у від"їзді... Насилу знайшли коня, і отак, підводою, добралися до лікаря, а стан був критичний. Я ледь не посивіла тоді...
Перейти на початок сторінки
idianka
13 червня 2010 18:37
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
Цитата: Ірка-Шкірка
Якщо ви живете в квартирі не на останньому поверсі - то витрати на житло обмежуються квартплатою і власним бажанням змінити щось всередині.

ото власне що тільки бажанням.в мене зараз наболіле питання як от встановлення індивідуального опалення.так у нас окремо це робити не можна а тільки цілим стояком а як тут зробиш як з 5 квартир хоче тільки одна.а в власному будинку робиш що хочеш і можеш і квартплати не потрібно і так жеки нічого не роблять...

цілком і повністю підтримую коко шанель

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
14 червня 2010 01:21
Повідомлення #8


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: idianka
в мене зараз наболіле питання як от встановлення індивідуального опалення

Я також тим переймалася минулого року, але в нашому будинку з купою старших людей які навіть не хочуть поміняти кутовий стояк, який взагалі не гріє (до заміни вікон темп-а в кімнаті була взимку 13,5-14, а тепер - законних 16), я вже розслабилась і охолола.
Цитуючи підпис Ластівки, "Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу. Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу і мудрість відрізнити одне від другого!.
Для сімей з дітьми і без особливої родинної підтримки та нянь-гувернанток (і працюючими обома батьками) легше жити в місті (суджу по собі) - в цьому також підтримую Коко Шанель.
Перейти на початок сторінки
Маруся
14 червня 2010 04:04
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 351
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 995
Реєстрація: 11.12.2009

ICQ:--

Бали: 618
Цитата: idianka
хоча від недобрих сусідів і так ніхто не застрахований.


Це чиста правда. Наші сусіди ніби і не погані але вічно їм щось не подобається бо ми не американці. Але ми на це не звертаємо увагу.
Порівнюючи життя в місті в квартирі і з тим що маємо зараз то є дуже велика різниця. Наше село звичайно ж не українське. Єдиний недолік який можна знайти в нашому містечку ніде не підеш без машити, тому коли я була без машини була ніби під домашнім арештом.

В місті в нас була дуже обмежена житлова площа а тут у нас достатньо кімнат для всіх і велике подвір’я щоб діти могли бігати поки мама товчеться на кухні, ну і чудове місце для татка смажити шашлики на вулиці.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
14 червня 2010 10:12
Повідомлення #10


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Мені ше таке цікаво.. Чи не знаєте таких випадків, шоб люди, котрі переїхали з квартири в власний будинок, пожаліли про то smile Таких напевне нема.. чи все ж є?

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 28 березня 2024 20:49

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 19
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100