Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Аферисти
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2014 14:06
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Я тут стикнулась з не зовсім чесними людьми. Думаю в кожного були такі якісь ситуації, то ви можете тут поділитись, щоб когось врятувати від втрати грошей чи ще там чогось.

Перше це було пов'язано зі Сландо та Приватбанком. Кума продавала коляску дитячу, але не мала картки від Привату. То просили нас дати рахунок. Для переведення грошей достатнього номеру рахунку та вашого прізвища. А тут почалось - і їм треба дату вашого народження і ше там шось! Коли вже сказали, що їм потрібно три цифри оті, які нікому не можна казати, то ми одразу зрозуміли, що нас збирались надурити.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2014 14:10
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Друге.
Тільки не смійтесь сильно.
Мені подзвонив якісь хлопець і сказав, що має відеодокази, що мій чоловік розважався з коханкою. Каже, шо вони чекали на когось іншого, а там виявився мій чоловік! І по імені його називали. Я так сміялась і казала, що це взагалі неможливо, так як він завжди зі мною. Хлопець теж посміявся і каже, не знаю, як то в нього так вийшло, але докази є. Я кажу ну то тримайте в себе тай переглядайте, мені не шкода :lol: Я так розумію, що дані знайшли через Вконтакті, де вказано і телефон і ім'я чоловіка. Ось такі то справи.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2014 14:32
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Ще одна ситуація зі Сландо і Приватом. Також попросили скористатись моєю картою. Хоча зразу це виглядало підозрілим, мені було дуже цікаво побачити схему, по якісь вони працюють. Значить купують одну річ, кажуть,що вони мають гроші тільки на депозитному рахунку, і можуть перевести мені тільки таким способом, коли я буду стояти коло банкомату і вони мені по телефону розкажуть куди мені натискати. От і розказує. Зайдіть в центр переказів, потім в одержання грошей (забула як то називається) я кажу що там нема такого, там тільки є Переказати гроші, а він каже, та, то таке буває. в вас меню так розкидане.. там далі буде "отримати" а поки жміть перевести. Ну я вже сумніваюсь, але поки жму. Там пише "введіть суму" він мені каже, так-так, вводіть тисячу двісті. Ну а написала, далі диктує мені номер своєї картки. Я пишу і каже жміть "Далі" Я кажу, як я нажму далі, то воно вам гроші переведе, що за дурня? А він мені розказує, що після того "Далі" банкомат ще там щось мене буде питати і все таки то я получу гроші а не він. Якісь анегдот))) Кажу, ні, дякую, я відмовляюсь. А він мені тут каже, шо в нього вже там 80% загрузилось переведення суми для мене і тепер мені заблокує картку))) Кажу ну то най блокує. І тут в мене чоловік відібрав телефон і щось там його почав нагружати)) Підказав пару інших способів, якими можна було перевести гроші))) І каже, що він буквально на днях так комусь переводив, і після "далі" воно просто переводить гроші і навіть не каже кому. От такі то справи... Шкодую, що не переписала його рахунок, можливо би десь можна було на таке поскаржитись..
Якщо в нас хтось є, хто працює в банку і може прокоментувати цю ситуацію, була б рада. Можливо дійсно так і роблять, а то я просто перестрашена така?))))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Vajnrauh
20 червня 2014 15:24
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 406
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 458
Реєстрація: 27.09.2010

ICQ:--

Бали: 1168
Цитата: Натонька
Перше це було пов'язано зі Сландо та Приватбанком. Кума продавала коляску дитячу

Ой,дівчата знайома історія.Я також виклала коляску на Сландо,і мала такуж ситуацію.То звонить чоловік і представляється працівником фірми,що реставрує коляски,і починає грузити по повній.Ніби в них домовленість із Новою поштою,я їм данні картки,вони переказують кошти,і вони до мене курєра,пакують коляску і все.Коли вони почали просити інші данні крім № картки,почала ставитись до цього підозріло.кажу:навіщо викликати курьєра,це лишні витрати,я сама зможу відправити,а вони-ми фірма і маємо домовленість з поштою.Я їм-навіщо вам стільки даних про мою картку,а вони знову ми фірма і не можемо відправити гроші лише знаючи № картки,короче грузилися ми з ними довго,(я вже зрозуміла їх прикол)тоді кажу як у вас є домовленість із НП,тоді ви мені гроші давайте через курьєра,а вони знову своє про свою фірму,що гроші не відправляють курьєром.Той бідний працівник вже незнав як мене вмовити,то йому ще двоє підказували.Так як в началі нашого діалога я їм продиктувала № картки і ФІП,дату народження,то вони намагалися стирити гроші з картки,бо через декілька днів хотіла переказати гроші з своєї картки,то виявила що вона заблокована,потім мені обяснили що хтось хотів зламати мій код,чи ще щось.Мусіла міняти картку.До речі №тел.в Приваті не той що давала в оголошенні,це їх теж збило .
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2014 15:46
Повідомлення #5


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Vajnrauh,
ага, оті тоже кур'єра збирались прислати)))
Зайшла на Сландо, то там 2500 повідомлень про аферистів. Я так собі думаю, що хто там вирішить щось продавати чи купувати, бажано перечитати, щоб в курсі бути.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
20 червня 2014 17:44
Повідомлення #6


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
Йой! Ната з тобов вічно якісь діла :lol: Мене шось ніхто не рухає.

--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2014 19:03
Повідомлення #7


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
LiLu,
Ти шось дуже нудно живеш :lol:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
idianka
20 червня 2014 19:14
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
То хотіли тебе розвести на гроші, в нас на міському форумі є темка про афери, щось найлегше ім мутити з картками Приватбанку, ось ссилка - може знайдеш щось для себе http://mamka.info/index.php?topic=48923.0

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2014 21:28
Повідомлення #9


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
idianka,
о, то не тільки мені треба, то всім бачу треба, бо люди дотепер на таке ведуться. Там бачу ше 2 роки назад про це писали. Так що хто про таке не знає, читайте і беріть до уваги :smile:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 21:51

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 28
Гостей: 23
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100