Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Природні засоби лікування, Як ефективно лікуватися без хімії
Мозаїка
24 січня 2013 23:08
Повідомлення #11



  • 0

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Маруна, дуже навіть до теми!! Дякую за рецепти і поради! А щодо глистів, то теж чула про сиру моркву. Вже планую зробити профілактику усій родині цієї весни. Дуже дякую за цінні поради!!
Перейти на початок сторінки
Олька-парасолька
24 січня 2013 23:26
Повідомлення #12


Молода господинька
  • 34

Репутація: 129
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 246
Реєстрація: 17.01.2013

ICQ:--

Бали: 615
Маруна,
Підтримую тебе -гарбузове насіння самий ліпший засіб від глистів,як лікувальний засіб та просто профілактика.Знаю багато діточок яким це допомогло :winked:
А на рахунок полину незнаю хто як,але його неварто використовувати в лікуванні малих діток сама ним обпекла собі шкіру на руках і це при спробі вивести бородавку,а що він може зробити якщо поставити дитині клізму-яб побоялась.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
24 січня 2013 23:54
Повідомлення #13


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Я також цікавилася питанням профілактики та лікування від паразитів, тому назбирала в щоденнику трохи інформації про те, як їх позбуватися.
Хоча останнім часом одній дитині даю пити "Лімфосан Е" (суміш трав, перемелених на муку), а найменшій мені рік тому порадили крапати тричі на день натще "Епам 7" (настій трав на основі прополісу) протягом 40 днів. Помагає - перевірила на дітях.
В "Амріті" також є різні засоби на основі трав від різних видів паразитів - бо я не маю маю терпіння :wassat: мішати трави, запарювати їх, легше випити готову суміш чи капсулу з пресованими травами.

І - обовязково усім, хто шукає інформацію про боротьбу з паразитами, раджу почитати книгу Надії Семьонової (Надежда Семенова) "Очистись от паразитов" - у неї ще й дві школи-санаторії є - одна в Криму, інша - в Сочі. А усі, хто не має можливість поїхати на лікування, може лікуватися сам по книзі - там все розписано, до щоденного меню з рецептами.

І ще - може я шукаю голку в стозі сіна, але років де11 тому в Охмадиті мені з кумою одна дуже хороша лікар-хірург порадила від глистів краплі (БАД американського походження) - це дитину готували до операції і аналізи показали наявність глистів - треба було швидко позбуватися їх) - назву фірми і препарату не записала, але протягом двох років ним скористалися дуже багато мам і дітей - поки всі не викапали. Я пізніше не раз перелопачувала в інтернеті усі відомі мережеві структури, але тих крапель так і не знайшла - може хтось знає, чи користувався і може підказати?
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
5 лютого 2013 22:47
Повідомлення #14


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Дівчата,як краще зміцнити імунітет дітям,чула про ехінацею,що добре,але хотіла б почути вашу думку.А ще як підняти гемоглобін,коли апетит поганий.
Перейти на початок сторінки
Soni
5 лютого 2013 23:09
Повідомлення #15


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Цитата: Марія БМВ
Дівчата,як краще зміцнити імунітет дітям,чула про ехінацею,що добре,але хотіла б почути вашу думку.А ще як підняти гемоглобін,коли апетит поганий.


Кололась ехінацеєю, толку було мало, але це напевне залежить від організму

Гемоглобін повисити можна яблуками, бурячок сирий або варений, гречку добре їсти, печіночку.


Гречку навіть молола і їла так сиру.
Цим піднімала собі гемоглобін коли вагітна була
Перейти на початок сторінки
ole4ka
6 лютого 2013 00:42
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
я також піднімала гемоглобін-гречкою,а ще добре допомагають свіжі гранати і чай з кропиви

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
6 лютого 2013 00:47
Повідомлення #17


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
я тепер люблю сік з гранати витискати - на цитрусовій сокодавці - так швидко і хороший результат.
крім того, якщо треба - жуємо залізо в таблетках - його ще й корисно жінкам приймати під час місячних - для профілактики.
І в язику багато заліза - варити чи робити заливне (чи салатик :smile: )
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
6 лютого 2013 21:42
Повідомлення #18


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Цитата: Ірка-Шкірка
жуємо залізо в таблетках

Цитата: Ірка-Шкірка
жуємо залізо в таблетках


Це так і називаються ті таблетки?Гранати їмо щодня,язик також відварюю,а гречку мала любить на молоці дуже.За гранатовий сік також чула,тільки треба собі ще цитрусову сокодавку прикупити для зручності.Дякую,дівчата за поради.Ніби все добре роблю,головне,що апетит у нас покращився вже,то буду щось впихати.Але тут нова проблема-синочок відмовляється від їди,лише груди часто хоче.Капець,а такий гарний апепит у нього був,не знаю можливо кашель йому дошкуляє,що не хоче їсти.В такому віці вже груди мав би просити рідше,а у нас все навпаки-з кожним днем все частіше й частіше.Може трохи не в тему,але виговорю все наболіле,бо не впевнена чи йому цього молочка вистарчає і чи получає все необхідне з ним.
Перейти на початок сторінки
Tatiana
6 лютого 2013 21:54
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 557
Група: Кондитер
Повідомлень: 963
Реєстрація: 9.07.2011

ICQ:--

Бали: 2747
Дуже добре допомогають підняти гемоглобін - це печені яблука, морквяний сік, багато залізі у грецьких горіхах. Для підняття імунітету гарно допомагає Афлубін та Джерело(це наш вітчизняний препарат) давала своєму меншому неодноразово пеед початком зими. Доза: 1 крапля на рік життяі плюс ще 1 крапля(наприклад: дитині 4 роки, то даємо 4краплі і плюс ще одну)
Перейти на початок сторінки
tay
6 лютого 2013 22:41
Повідомлення #20


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Цитата: Марія БМВ
нова проблема-синочок відмовляється від їди,лише груди часто хоче.Капець,а такий гарний апепит у нього був


Марійко, у нас також був такий момент, жив лише на одному молоці. І я сильно тим переймалась. Та моя мама постійно повторювала: не хоче- не пхай :lol: І якось само по собі він почав просити "гам". Зараз, проблем з їжею немає :winked:

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 26 квітня 2024 12:01

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 27
Гостей: 24
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100