Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 мрія про власний дім, в даній темі дуже хочеться почути думки, тих хто має власний приватний
Іриска
Краще знати найкраще, ніж знати багато
20 вересня 2011 13:51
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1003
Група: Кондитер
Повідомлень: 821
Реєстрація: 31.08.2011

ICQ:--

Бали: 2083
Привіт господиньки! Маю велику мрію - дуже хочу мати свій власний будинок. Зараз проживаю в 2 кімнатній квартирі в невеличкому містечку. І мені вже так набридла ця байдужість сусідів до спільних проблем, чи то прибирання чи то ремонт. Все робиться з великими потугами. Нікому нічого нецікаво. Всі байдужі. Я стараюся навести порядок, саджаю кіти, кущі, фарбую все і таке інше. Чоловік свариться, каже, що мені найбільше всіх треба...
Маємо земельну дільнку під будівництво, але ж не знашими доходами будуватися. Ціни захмарні. Побачила по Інтернету, про будинки в зруб, з оцилндрованої колоди. Дуже зацікавив такий варіант. Кажуть, що й дешевше.
Тож прошу вас поділитися враженнями, можливо хто з вас проживає в таких будинках?
Перейти на початок сторінки
Іриска
Краще знати найкраще, ніж знати багато
29 вересня 2011 12:32
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1003
Група: Кондитер
Повідомлень: 821
Реєстрація: 31.08.2011

ICQ:--

Бали: 2083
А що, ніхто не має деревяного будиночка? :sad:
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
29 вересня 2011 14:09
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Іриска,
напевне не мають... але я хочу теж))) поки собі думаю, що я хочу мати в тому будиночку і тоді вже буду просити архітектора зробити мені план))) але то не швидше ніж в наступному році..

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
uliana_y
29 вересня 2011 14:47
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Цитата: Іриска
А що, ніхто не має деревяного будиночка?

Ми спочатку з чоловіком винаймали квартиру за т ой час будували будинок!!Правда з цегли!!)Батьки допомогли грошима!Зробили одну кімнату кухню і ванну і заселились!!Бо все ж таки дорогувато винаймати + комунальні і того майже 2 тисячі на місяць!роботи в наші хаті ще дууууже багато!!!все ,що маємо вкладаємо в хату))збудувати то одне!!А скільки то подрібно документів на ту хату!!!!!!!!!!!!!!!!!Гроші !!,черги!!,нерви!!!!наприклад,коли зараз відкриваєш новий номер хати то за легальне підключення газу треба від 8 тисяч гривень!!!і плюс план,світло,приватизація....................................і всього багато !))З одного боку добре бо є де жити!А з другог так багато мороки!!!!!!!!!!!!І багато в чому поки себе обмежуємо!(((Наприклад я так хотіла на море!((((((((
Але стараюсь не скиглити всю волю в кулак!!!)
Зараз багато людей будують з шлакоблоків,кажуть ,що так дешевше!!Не знаю!!Ну якщо є своє дерево,то так дешевше!але треба файних майстрів!!!!!!

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
natalliyas
29 вересня 2011 15:55
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 213
Група: Кондитер
Повідомлень: 371
Реєстрація: 28.06.2011

ICQ:--

Бали: 923
Класні мрії...Ех....

--------------------
У щасливі хвилини - ХВАЛИ БОГА, у скрутні хвилини - ШУКАЙ БОГА, у тихі хвилини - ПОКЛОНЯЙСЯ БОГОВІ, у хвилини болю - ДОВІРЯЙСЯ БОГОВІ, кожну хвилину - ДЯКУЙ БОГОВІ!
Перейти на початок сторінки
Klybnichka
29 вересня 2011 15:57
Повідомлення #6


Молода господинька
  • 34

Репутація: 474
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 273
Реєстрація: 20.04.2011

ICQ:--

Бали: 1481
Дерев`яний будиночок в Карпатах - мрія мого чоловіка. Будинки з кругляка - дуже гарно виглядають і корисні для здоров`я. Я також мрію про власний будиночок, але десь недалеко Львова (без надокучливих сусідів і залежності від комунальних служб). Біля будинку посаджу багато гарних квітів і зроблю бесідку. Ось така моя. Сподіваюсь, колись, вона стане реальністю і я всіх Вас запрошу до себе на шашличок.
Перейти на початок сторінки
Іриска
Краще знати найкраще, ніж знати багато
2 лютого 2012 13:24
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1003
Група: Кондитер
Повідомлень: 821
Реєстрація: 31.08.2011

ICQ:--

Бали: 2083
Хто мріє про власні будинки, заходьте сюди. Поділіться своїми мріями.
Перейти на початок сторінки
Ludka
2 лютого 2012 13:55
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: Klybnichka
Дерев`яний будиночок в Карпатах

О, і я про таке мрію. Може колись, на старість. :no:
Перейти на початок сторінки
maryana
2 лютого 2012 15:14
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Я теж мрію про власний будиночок,зараз живу з чоловіком і донею в однокімнатній квартирі,а через стінку мої батьки.З сусідами теж не повезло.І так хочеться спокою...Маємо план для будівництва і тепер починаємо складати гроші(а їх треба багатенько),звичайно це буде не скоро,років через 10 може раніше,але є ціль і будемо до неї йти..
Ось такого я хочу будинку з мансардою,мені дуже подобаться мансардні кімнати.
А це будинок ззаді,ніби вихід у двір,теж дуже подобаються такі великі стіклянні двері
А потім коли справимось з цим наберемся сил і зробимо собі ще таку дачу.
Мого чоловіка бабуся живе в селі під самим лісом і там ще якийсь кусочок лісу має.Ну то там така краса,сусідська хата десь метрів за 30.такому будиночку там саме місце,і парілочку і бєседку...м-м-м красота.Вже собі уявляю як я там вихідні проводжу...

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
наталька
2 лютого 2012 16:10
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 726
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1454
Реєстрація: 14.09.2011

ICQ:--

Бали: 1801
хоч я проживаю у селі і таки трошка далеко від львова, але і тут некупиш якоїсь старої хати шоб мати бодай обісця щоб там шось робити. а купити в сільській раді план коштує 30000гривень, а + матеріал + всі дозвола, коротше купа мороки, а хату купити то дуже дорого, більш-менш нормальна цегляна хата у нас коштує 40.000 доларів і більше, а старих деревляних майже незалишилось. і тут хоч плач, хоч ожидів і село та я тулюся в двокімнатній квартирі(добре що чоловік перегородив кухню, а то би навіть дитячої немали), ані свого подвіря, ані квітника, ані садочку, правда город гарний є, але то все не те, сусіди-жах, всі знають хто коли до тебе приходив, хто що приніс, коротше санта-барбара одна,і мрія про власний будинок, бодай старенький, вже для мене стає такою навязливою ідеєю, ніби і придивилися, до однієї хатки, та там як назло два власники, і ніяк неможуть в ціні дійти згоди, коротше біда тай годі

--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка.
Коко Шанель
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 26 квітня 2024 05:55

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 32
Гостей: 29
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100