Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Як гарно сфотографувати?
Натонька
прагну досконалості...
20 травня 2010 17:43
Повідомлення #21


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
А який маєте фотоапарат? Похваліться smile

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ластівка
20 травня 2010 19:13
Повідомлення #22


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
дик хіба у фотіку справа? справа у фотографі ! о, і носа задерла smile
Кодак в менеякийсьтам Z730

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 травня 2010 19:40
Повідомлення #23


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
А.. ну та.. точно.. В мене так ніхто не вміє дома фотографувати як я))) Я тоже носа задерла! Во! lol

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 серпня 2010 17:17
Повідомлення #24


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
пару лінків корисних

вчимось знімати їжу разом
як я фотографую
як я обробляю фото

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
La esposa
15 січня 2011 21:12
Повідомлення #25


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Нещодавно на іншому форумі, на Дівочих Посиденьках, попросили мене коротко пояснити, як найкраще сфотографувати всякі рукодільні штуки. Коротко не вийшло, але спробувала принаймні. Може, згодиться комусь?
Перейти на початок сторінки
La esposa
15 січня 2011 21:14
Повідомлення #26


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Ось для прикладу фото, яке я робила кеноном отаким (фото навмисне не зменшувала:)
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRs66QVUaS3zt4uI9nAwCfD36SEHhloWdlG
N5Q_Cn2YY0ZJz-NcGw[/img]


Перейти на початок сторінки
La esposa
15 січня 2011 21:15
Повідомлення #27


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
- денне світло. Якщо не вмієте правити баланс білого (ББ) в графічному редакторі, то старайтеся все фотографувати при денному світлі. Тоді в настройках камери вистачить поставити все на автомат і відключити спалах (!!) Взагалі, зі спалахом фотографуйте тільки, коли нема іншого виходу (і це стосується взагалі всіх фото - відчуйте різницю )

якщо немає денного світла, використайте ліхтарик, або й кілька. Направте його так, щоб вам подобалось, але тільки не "в лоб". Якщо є можливість рівномірно освітити виріб, взагалі супер тільки відсуньте джерело світла далі від об"єкту, щоб не було пересвітів.

- фокус. Ви натискаєте кнопку у два етапи - спочатку ніби легенько, а потім треба дотиснути сильніше, правда? В цей момент ваш фотоапарат фокусується і якось вас повідомляє, що він сфокусувався в певній точці. В когось це буде зелений квадратик на екранчику, в когось - хрестик чи ще якась мигалка. Якщо вам підходить, тоді дотискаєте кнопку до кінця і фотографуєте. Зверніть увагу, щоб фокус приходився на ваш об"єкт, а не на задній фон чи ще щось. Не фотографуйте занадто близько — краще відсунутись подалі.

- макрорежим. Дуже помічна штука. Поекспериментуйте з вашим фотоапаратом.

- тверда рука це головне, коли фотографуєте за умови поганого освітлення без спалаху. Придумайте собі якусь конструкцію з підручних матеріалів, так, щоб фотоапарат можна було поставити і до рук не брати, а також знайдіть функцію автоспуску і увімкніть її. Наприклад, ви виставили автоспуск на 2 секунди. За цей час ви встигаєте забрати руки, і виходить гарне чітке фото. Тільки не трясіть "підставкою" і джерелом світла, бо буде мазя

- режим пріорітету діафрагми У вас він може позначатися літерами Av, або A, чи ще якось позначкою. В цьому режимі ви виставляєте тільки один параметр, все інше фотоапарат підбирає автоматично.


Чим менше число діафрагми, тим розмитішим буде задній і передній план. Чим більше це число, тим різкішими будуть всі зони зображення. Ще раджу подивитися цю табличку:


-параметри ISO. Міняючи цей параметр, ви міняєте чутливість сенсора фотоапарата до світла, яке на нього попадає. Грубо кажучи, чим темніше, тим вище має бути число, чим світліше - тим менше - Авто або 100. Але, чим вищою є ця чутливість, тим більше шумів вилазить на фото, вони можуть "з"їдати" дрібні деталі.


Пам"ятайте, універсальних "рецептів" параметрів немає, все залежить від вашого освітлення. Тому полюбіть режим Av або М (повністю ручний), і експериментуйте
Перейти на початок сторінки
La esposa
15 січня 2011 21:18
Повідомлення #28


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Окремо хочу сказати про обробку в ФШ. Дам кілька "гарячих клавіш", в 90% випадків воно допомагає особливо, коли редагуєте фото, зроблене при денному світлі. Кожен крок можна відмінити клавішами Ctrl+Alt+Z

Отже, відкриваєте фото у ФШ.

Натискаєте Ctrl+J — так ви дублюєте фото. Це робиться для того, щоб в будь-який момент ви могли повернутись до вихідного зображення.

Далі натискаєте всі чотири кнопки разом: Shift+Ctrl+Alt+L — таким чином робите автоконтраст.

Правимо баланс білого - Shift+Ctrl+B. Або робимо це вручну, натиснувши Ctrl+B і тягаючи повзунки в різні боки, поки не почне подобатись.

Далі можете подивитися, чи відрізняється те, що у вас вийшло, від того, що було. Ось я зробила скрін, обвела червоним значок, по якому можна натискати, приховуючи верхнє фото (редаговане) і дивлячись на нижнє.


Якщо щось не подобається в колірності, а Ctrl+B не допомагає, можна зробити таку "хімію" - змішати верхнє фото і нижнє. Там, де показано стрілочкою, натискаєте, вискакує такий собі повзунок. Соваєте його, міняючи прозорість верхнього фото.


Якщо ви сфотографувати виріб на білому фоні, його (фон) можна зробити чистішим - натискаємо Ctrl+L і користуємося оцим повзунком - але в міру. не персвітлюючи зображення.


Якщо вже результат вам сподобався, натискаєте Shift+Ctrl+Е.

Після цього - Ctrl+S (замінюєте повінстю старе фото новим) або Ctrl+Alt+S - зберігаєте окремо фото з ФШ, не рухаючи старого.


Удачі!
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
15 січня 2011 22:14
Повідомлення #29


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
La esposa,дякую за корисні поради! winked Обов"язково скористаюсь ними! no
Перейти на початок сторінки
Olenochka
16 січня 2011 06:05
Повідомлення #30


Файна господиня
  • 51

Репутація: 278
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1196
Реєстрація: 16.10.2009

ICQ:--

Бали: 771
La esposa І я дякую дуже помічна інформація winked
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 28 квітня 2024 23:34

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 24
Гостей: 18
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100