Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Яблуниця (Яремче) "Дитяче селище" Релігійної місії "Карітас-Спес", Римсько-католицька церква в Україні. Яблуниця. 2013
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 20:47
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Ну що... як стане мені сили.. розкажу про свою поїздку В Яблуницю.

Починалось якось так... Я мала багато тортів, дня народження не планувала свого, бо мала моя мала їхати якраз першого числа, то я вже думала відправлю, пороблю порядки, сяду собі і відпочину... І пішла платити гроші за автобус, а тут мене питають, а чи не хочете поїхати разом з дитиною? Там їдуть ще двоє дорослих, будете трошки їм помагати, відпочинете собі. От... то було в обід, а на наступний ранок в восьмій годині - виїзд. Я дзвоню до чоловіка, а він бере і дозволяю мені їхати, на що я чесно кажучи зовсім не сподівалась)))) І так... почалась гонка... Медогляд, збір, і таке-всяке))) Тяжко я вам скажу за менше ніж пів дня зібратись на два тижні кудись :smile:

Напившись таблеток від нудоти в автобусі ми рушили в 5-ти годинну подорож...

Привезли нас, вигрузили, я поняття не мала, що я маю робити і тут мені дали 8 дітей і сказали - тепер то твої діти на 2 тижні :m0550:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 21:02
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
І тут почалось....

Діти розмістились самі, в нас була хати на два поверхи. Шестеро на першому, двоє на другий пішли. А я стою в дверях і не знаю, шо робиться! Мені казали, шо відпочинеш... поможеш... Короче, капут! :crying:
Домовилась з двома дівчатками, що йду до них на другий поверх))) Ага... їм було по 14, ще двом по 13, і чотирьом по 12))) Потім пішли на збори, де підписали картку, що несемо повну відповідальність за кожну дитину, потім до церкви... Всьо... той день був самий страшний певно, бо я не знала, шо то робиться :lol: В мене чуть серце з того страху не вискочило! Я так переживала, що вже сто разів пожаліла, що поїхала..
Дали нам розпорядок дня.. з якого випливало, що в день тільки одна вільна година і ще одна - тихий час))) Все остальне забито по хвилинах, і як кудись будеш запізнюватись, то тебе будуть сварити)))) А... і ще... забрати в дітей телефони))) То була комедія)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 21:12
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
8:20 зарядка, 8:40 молитва, 9:00 столова...потім прибирання, потім Служба в церкві, потім обід... і далі і далі))) :t1011: То були цирки, я вічно десь не встигала, йой :lol:
Погода трималась дуже недобра, якшо виправ шкарпетки, то вони днів 5 сохли, про взуття то взагалі нема шо казати...
Холодно було йой... Але всюди краса! Як же там красиво! Надзвичайно!



Коли переставав дощ і тільки випадала вільна хвилина, то грали в м'яча





До їдальні та до храму ми ходили по чотири рази.

Одного разу щось палили під церквою, правда не знаю, що то було, я чогось пропустила :request: То треба було щось написати, а потім разом підпалювали..


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 21:28
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Я цілими днями тільки те й робила, що переживала за дітей своїх, я не мала часу ні до коліжанок подзвонити, ні нагадати чоловіку, щоб забрав куртку з чистки, чи вазонки підлив.. Я тільки жила тим, що відбувалось там... Вставала в сьомій, лягала в 1-2 ночі, бо мої кози дві. що зі мною спали, вимагали, щоб я з ними пазли складала, і казки розказувала на ніч :lol: Хотіла показати тоті пазли, але десь фото пропало, шоб його качка копнула))))) Покажу ріку, яка вона була, як ми тільки приїхали



А то вже після купи дощів



Храм. Краса, правда?



Мені дуже подобалось, як там квітами оформляють, в нас так не роблять. Вроді звичайні гілочки, а там пишненько..




--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 21:36
Повідомлення #5


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Окрім повсякденного розпорядку, в праці і молитвах, нам вдавалось ще організовувати якісь забави з дітьми та ходити в гори. Гора Застіжна, де мене мої малі дітки мучили "ПИТИ ХОЧУ!!!!!!!!!!!" :lol: Нам казали, що то недалеко і недовго, то ми з собою не брали нічого))) Показувала дітям своїм якісь квіточки, листочки, всяке що бачила, аби їх зацікавити, потім вони вже до кінця нашого відпочинку звертали увагу на всякі жучки-квіточки і показували мені :love:







Моя бригада.. Але то не всі, бо дві захворіли на жаль... А дехто був вредний і не хотів фотографуватись.


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Канарейка
19 червня 2013 21:39
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010

ICQ:--

Бали: 2959
ну я ж казала : відпочила, помолоділа, загоріла ? :lol: :wink: :winked:
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 21:47
Повідомлення #7


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Канарейка,
спеціально для тебе :lol:



я була така слаба, дістала якесь отравлення, та ще й не висипалась.. а в кінці взагалі останній тиждень горло боліло, казала медсестра, як мої діти не дадуть мені поспати, то мене в реанімацію заберуть :t1011:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
19 червня 2013 21:49
Повідомлення #8


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
йду я на кіно, завтра продовжу, як буду мати час))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
oksenya75
19 червня 2013 22:04
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Ти молодець, Натонько! Це ж така вiдповiдальнiсть - 8 дiтей!!!! Схудла на нiц. Але природа казкова!!!! Дуже сподiваюсь, що зможу цього року в Карпати вирватись хоч на день. Побачила твоi фото - i собi закортiло)))
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
20 червня 2013 11:48
Повідомлення #10


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
та де я схудла, то мені не загрожує))) Мені треба було дати тих всіх 120, що там були :lol: Може би тоді був результат.

Грали ми там в гру одну. Називалась "Зелена п'ятка" В одного з вихователів зелена п'ятка, а в інших інші кольори, надягається 5 шкарпеток. Команда дітей шукає по території вихователя, виконує його 5 завдань, для того, щоб він зняв шкарпетки і діти побачили, яка в нього п'ята. І так, поки не знайдуть зеленої. :lol: В мене була салатова, то бідні діти так надіялись, що то зелена))) Шось мені так було шкода їх! Вихователів було десь 14 вроді, територія величезна! Я сховалась за деревом, а та шо мала ту зелену в кущах малини, то її ніхто не міг найти :lol: Діти найшли всіх, крім неї, я думала, що та гра ніколи не закінчиться)) Як ми насміялись, то була комедія. Відео додаю


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 19 квітня 2024 09:06

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 15
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100