Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Цікаві події в Україні, свята, концерти, шоу
нетік
17 вересня 2010 08:39
Повідомлення #61


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Natalyiгарне було свято. всі роботи чудові 3fb . а найбільше "кинувся в око" їжачок(скільки часу треба було втикувати той соняшник!!!! winked

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
21 вересня 2010 13:16
Повідомлення #62


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Львівські кав'ярні цими вихідними запрошують на "На каву до Львова"

24 вересня стартує IV Міське свято "На каву до Львова". Про це повідомив координатор свята Андрій Сидор на сьогоднішній прес-конференції.

Як і в попередні роки, кожен гість свята зможе в період з 24 по 26 вересня відвідати кав’ярні, які є учасниками Кавового туру, скуштувати каву та віддати свій голос за найулюбленіший «кавовий» заклад.

«Цього року, зважаючи на збільшення популярності свята, ми запровадили декілька новацій. Зокрема, окрім основної номінації «Найкраща кав’ярня» буде запропоновано ще три: «Кавова легенда Львова» - найлегендарніша львівська кав’ярня; «... і до кави» - тут боротимуться кав’ярні, що пропонують неповторні ласощі до кави, «Відкриття року» - найцікавіша кав’ярня, що відкрилась протягом року від останнього свята кави. Варто зазначити, що переможець у головній номінації набирає голоси у трьох формах: голосування на сайті фестивалю, що стартує з 22 вересня та триватиме до 26 вересня (30%); голосування у самих кав’ярнях за допомогою бюлетнів (50%) та вибір кавових Короля і Королеви (20%)» - повідомив Андрій Сидор.

За словами Андрія Сидора, задля забезпечення об‘єктивності результатів, голосувати в інтернеті можна буде лише два рази з однієї Львівські кав'ярні цими вихідними запрошують на "На каву до Львова"

24 вересня стартує IV Міське свято "На каву до Львова". Про це повідомив координатор свята Андрій Сидор на сьогоднішній прес-конференції.

Як і в попередні роки, кожен гість свята зможе в період з 24 по 26 вересня відвідати кав’ярні, які є учасниками Кавового туру, скуштувати каву та віддати свій голос за найулюбленіший «кавовий» заклад.

«Цього року, зважаючи на збільшення популярності свята, ми запровадили декілька новацій. Зокрема, окрім основної номінації «Найкраща кав’ярня» буде запропоновано ще три: «Кавова легенда Львова» - найлегендарніша львівська кав’ярня; «... і до кави» - тут боротимуться кав’ярні, що пропонують неповторні ласощі до кави, «Відкриття року» - найцікавіша кав’ярня, що відкрилась протягом року від останнього свята кави. Варто зазначити, що переможець у головній номінації набирає голоси у трьох формах: голосування на сайті фестивалю, що стартує з 22 вересня та триватиме до 26 вересня (30%); голосування у самих кав’ярнях за допомогою бюлетнів (50%) та вибір кавових Короля і Королеви (20%)» - повідомив Андрій Сидор.

За словами Андрія Сидора, задля забезпечення об‘єктивності результатів, голосувати в інтернеті можна буде лише два рази з однієї ІР-адреси.

Цьогорічне свято розширюється за межі дворику Ратуші і займатиме ще і північну сторону площі Ринок, де буде влаштовано Кавовий ярмарок та встановлено урочисті кавові арки з екранами.

«Ми будемо показувати спокійне кіно, під яке легко п‘ється кава і подивившись його, потім просто заснути» - сказав Андрій Сидор.

Варто також зазначити, що Король та Королева свята кави досі не визначені, проте, як і в попередні роки, це буде хтось із львівських акторів.
Цьогорічне свято розширюється за межі дворику Ратуші і займатиме ще і північну сторону площі Ринок, де буде влаштовано Кавовий ярмарок та встановлено урочисті кавові арки з екранами.

«Ми будемо показувати спокійне кіно, під яке легко п‘ється кава і подивившись його, потім просто заснути» - сказав Андрій Сидор.

Варто також зазначити, що Король та Королева свята кави досі не визначені, проте, як і в попередні роки, це буде хтось із львівських акторів.

Джерело: Вголос про туризм

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
21 вересня 2010 13:18
Повідомлення #63


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
На вихідних стартує фестиваль дерунів

25 вересня 2010 року в центральному парку міста Коростеня, Житомирської області о 13.00 розпочнеться Третій міжнародний фестиваль дерунів.
«ДЕРУНАМ СЛАВА!» - під таким гаслом пройде фестиваль у Коростені. На ньому кожен зможе не тільки скуштувати деруни, спечені за старовинними рецептами, а й навчитися готувати їх самому. Для цього працюватиме «Школа дерунярства», де кожного бажаючого навчать секретам приготування цієї страви та ще й видадуть відповідний диплом. У ролі вчителя навіть виступить міський голова Володимир Москаленко, який продемонструє майстер-клас приготування «Дерунів від мера».

Головним дійством фестивалю стане конкурс на найсмачніший дерун. Кожен бажаючий зможе конкурувати на рівні з досвідченими майстрами кулінарної справи. Судитиме конкурс авторитетне жюрі. Кожен з гостей свята зможе придбати патент на право дегустації, що дає право спробувати всі види картопляної продукції та виставити особисту оцінку їм. У рамках фестивалю пройдуть різноманітні конкурси, вікторини, виставки, які гарантують гостям міста гарний настрій та багато приємних вражень.

Під час фестивалю також відбуваються змагання з Дерунярського триборства, яке включає такі конкурси:
- кидання дерунів в миску зі сметаною з 5 метрів;
- кидання картопляного «чуда» в конкурента з 5 метрів;

Довідка: Перший фестиваль відбувся 27 вересня 2008 року. У фестивалі взяло участь понад 5 тисяч гостей. Дерун, спечений того дня вагою 118 кг, занесено до Книги рекордів України. Під час другого фестивалю в місті відкритий єдиний в Україні пам’ятник Деруну.

Джерело: this is Ukraine

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ластівка
16 січня 2011 10:25
Повідомлення #64


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Знаю, що на цьому сайті є багато тернополянок. Дуже просила б усіх їх разом з сім"ями, не пошкодувати часу і відвідати церкву Петра. Вже 16-й рік поспіль у Тернополі в церкві Святого Петра, що на вулиці Володимира Великого, споруджують Різдвяну шопку. Як розповів служитель церкви отець Патрик, цьогоріч її розміри сягають більше 30 метрів у ширину та близько 20 метрів у висоту. Повірте мені на слово, що будете вражені і побачене довго закарбується в пам"яті. А тим, хто далеко і не може побачити власними очима пропоную відеоролик любительський

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Natalyi
16 січня 2011 11:21
Повідомлення #65


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
Цитата: Ластівка
споруджують Різдвяну шопку.

Шопка неймовірна !!! Кілька років підряд ходимо туди на Різдво . Всі відчуття передати неможливо .

--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Ластівка
16 січня 2011 11:31
Повідомлення #66


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Цитата: Natalyi
Шопка неймовірна !!! Кілька років підряд ходимо туди на Різдво . Всі відчуття передати неможливо .

от тому і прошу тернополянок узяти родину(мамів, бабців, діток, кумів) і сходити до тої церкви. І не казати, що далеко, що з району добиратись треба і так далі...ми ж знаходимо час і можливість приїхати на базар, на гості чи по справам, то чому не вділити трошки часу й на це і гарантую - НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
lana
16 січня 2011 13:27
Повідомлення #67


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Ластівка,
шкода, що не можна це побачити на власні очі! Але це- щось неземне!!!!!
Перейти на початок сторінки
lana
16 січня 2011 13:27
Повідомлення #68


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Ластівка,
love
Дякую за відео!!!!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
16 січня 2011 14:11
Повідомлення #69


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
У церкві Святого апостола Петра в Тернополі встановили найбільшу в Україні різдвяну шопку, яка символізує місце народження Ісуса Христа.

Шопку (яка являє собою вифлеємську повітку, в ніч коли народився Ісус Христос) розмістили по всій ширині церкви у найширшій її частині, а вершечок шопки майже сягає купола. Загалом розміри вертепу складають 34 на 18 метрів. Подивитися на нього можна буде до свята Стрітення.

Оскільки у церкві служать представники чину Францисканців, у композиції представлений і небіблійний персонаж – святий Франциск, який б’є у дзвін. Це не єдина рухома фігура – віл та віслюк у шопці кивають головами, янголи рубають колоду, їздить потяг, плаває корабель. Є також у вертепі і живі звірі – кролики та морські свинки.

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
gutka
16 січня 2011 15:35
Повідомлення #70


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
Цитата: Ластівка
А тим, хто далеко

шкода шо тільки зараз про це написала, може б вибрались на вихідні.....
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 28 квітня 2024 20:40

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 14
Гостей: 11
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100