Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Святкування Спаса у Дрогобичі
Марія Митник
31 серпня 2011 19:41
Повідомлення #11


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:43
Повідомлення #12


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Композиції з квітів які прикрашали Храм
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:44
Повідомлення #13


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:44
Повідомлення #14


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:45
Повідомлення #15


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:46
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:47
Повідомлення #17


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
31 серпня 2011 19:47
Повідомлення #18


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010

Вигляд Храму ввечері
Перейти на початок сторінки
Канарейка
31 серпня 2011 20:56
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010
Дуже дуже гарно і зворушливо, ми теж з сімєю там були святили яблучка і були на хресному поході.
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
31 серпня 2011 21:28
Повідомлення #20


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011
Так гарно, душевно і духовно!!!!! Храм вражає кількістю світла!!! В такі хвилини відчуваєш хвилю ємоцій. і це добре передано на фото!!! А донечка - така гарненька в цій вишиванці!!!!

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 8 червня 2026 15:15

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Нужно купить гидравлические подушки двигателя
  Пише Sergey1824 (Учора, 21:08)
Топ казино|Рейтинг онлайн казино 2026 — независимая оценка
  Пише ywusuhakuj (6 червня 2026 18:22)
Быстрая доставка запчастей к гидронасосам
  Пише orizusonysi (3 червня 2026 22:50)
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 15
Гостей: 5
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100