Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 МК Портмане
Soni
25 серпня 2011 17:17
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010
Дівчата на ваші прохання покажу як я роблю портмане на тортик.

Отже розкатую шокомастіку, кошельком від манікюрного набору роблю відтиск з однієї сторони де буде верх. ТОді відрізаю полоску і складаю її навпіл так щоб відтиск був зверху.



тоді по краях легнько десь на 2-3 мм притискаю лінійкою роблячи якби шов і тоді зубочисткою протикаю роблячи сліди від голки.

По такому ж принципу роблю застібку, приклеюю кружечок як кнопочку і портмане готове.


Потім підфарбовую його коричневим барвником, підсихає, і тоді ставлю на тортик.
Перейти на початок сторінки
oksenya75
25 серпня 2011 17:28
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010
Соні, дуже гарний мк!!! Ти просто молодчинка!!!
Перейти на початок сторінки
Soni
25 серпня 2011 17:35
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010
Цитата: oksenya75
Соні, дуже гарний мк!!! Ти просто молодчинка!!!


Дякую Оксанко, буду рада якщо комусь стане у нагоді.
Перейти на початок сторінки
ponchik))
25 серпня 2011 18:12
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
вау!!! це просто ВАУ!!!!
молодець!! :winked:
Перейти на початок сторінки
Гномик =)
25 серпня 2011 18:57
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
Soni,
дуже гарненьке потмане... корисний МК Велике СПАСИБІ!!!
Перейти на початок сторінки
kozadereza
29 серпня 2011 10:35
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
Все геніальне - просто! дякую за такий гарний Мк. Спробую і собі зробити таке портмоне!
Перейти на початок сторінки
подруга
3 серпня 2014 07:33
Повідомлення #7


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 16
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 26
Реєстрація: 26.07.2013
А я на днях шукала МК, не знайшла. Прийшлось у синочка взяти гаманець и робить.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 10 червня 2026 19:39

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 18
Гостей: 14
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100