Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 З Днем Валентина!!!!, вітаємо зі святом кохання
уляночка
13 лютого 2011 22:48
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009

ICQ:--

Бали: 785
Дівчатка, вітаю усіх з Днем Валентинчика :belay: . Бажаю усім безмежного кохання, поваги розуміння і душевної теплоти :love:






День Святого Валентина!!!
День закоханих й щасливих.
Люди люблять і чекають,
А чого? Самі не знають.
У цей день все може статись:
Кожен може закохатись.
Будуть серденька співати,
Будуть квіти дарувати,
Будуть усмішки сіяти,
Хлопці на гітарах грати.
Свято ласощів й кохання,
Свято радощів й бажання.
Все червоне і чудове,
Все мрійливе і казкове.
Навкруги сердець багато.
Кожен хоче ВІДЧУВАТИ
Звідусіль слова кохання,
Поцілунків відчування.
Люди люблять і цілують,
Всім серця свої дарують.
Закохайся у цей вечір –
Зараз буде це доречно!!!



трошки цікавої історії:

Якщо вірити легенді про день святого Валентина, то в десь у третьому сторіччі нашої часу священик на ім'я Валентин порушуючи імператорський наказ таємно обвінчав двох закоханих. За цей злочин імператор наказав посадити молодого єпископа до в'язниці. За іронією долі саме тут він закохується у сліпу дочку наглядача.
Любов як блискавка заполонила серця двох людей. Вона народилася, спалахнула і відразу померла, тому, що в той же день Валентин був страчений. У день його страти, 14 лютого, дівчина отримала від свого улюбленого лист з однією короткою фразою: «Від Валентина». З того часу і з'явилися «валентинки» - послання закоханих.Ось чому кожен рік закохані відзначають цей день як свято любові, обмінюючись належною повагою між собою. Щоб показати і підкреслити свої почуття закохані дарують подарунки на день святого Валентина.
Існують також і інші версії цієї легенди про виникнення свята «День святого Валентина», які мають свої відмінності.
Колись, в стародавні часи, неподалік від Риму жив єпископ Тернійскій (Валентин). Він як священик вінчав молоді пари всупереч наказам Клавдія Другого, який у кожному самотньому неодруженому чоловікові бачив тільки свого солдата, за що Валентин був заточений у в'язницю, а 14 лютого 270 р. спалений ... ...
Одна з версій пов'язана з іменем християнина - лікаря Валентина, який за доносом потрапив у в'язницю, коли в Римі бушувала весна і птахи відкривали "сезон любові". А от далі починаються легенди.Кажуть, діти - шанувальники молодого цілителя - бігали до вікон в'язниці і кидали своєму старшому другу, який їх лікував, був завжди добрий, вчив життя, грав з ними, записочки з поздоровленнями, привітами, зізнаннями в коханні, побажаннями. Діти прагнули допомогти, підтримати і підбадьорити друга.Тюремний наглядач - людина сувора, ненавидів християн, шанувальник імператора Клавдія - прогнав дітей. Але коли він прочитав наївні записки дітей (перші "валентинки"), то дізнався про незвичайні лікарських здібностях в'язня. І тут виникає друга легенда.Улюблена дочка наглядача була сліпа від народження. У дні свят вона, як завжди, сиділа вдома. Їй не судилося знайти собі коханого - кому потрібна сліпа наречена? І тоді, порушивши закон, наглядач привів дочку до ув'язненого лікаря, не чекаючи, що одна трагедія зміниться інший. Сталося диво. Валентин повернув дівчині зір, і вона покохала його. Але її любов була короткою і нещасливою. Незабаром Валентин був страчений. Від їх любові залишилося одне свідчення, про який свідчить переказ, - невеликий лист, майже записочка, "валентинка", як ми скажемо тепер, яку склав юнак для неї, скромно підписавши в кінці "Ваш Валентин". І невідомо, якому богові молилася згодом вихована в язичництві дочка охоронця, але, може бути, саме вона вперше вигукнула: "Він святий!" Ще за однією версією звичай проводити 14 лютого свято закоханих розвинувся з язичницьких обрядів, пов'язаних з римським святом родючості, весни , який сходить до так званих люперкаліям. Встановлено, що в день страти Святого Валентина проходив традиційний римський язичницьке свято, в ході якого юнаки та дівчата вибирали собі наречених і наречених, і оголошували про майбутню заручини. Якщо ж наміри їх були не такі серйозні, вони могли просто під час святкових оргій знайти подружку чи друга на дні свята ...


з сайту:http://www.sunhome.ru/journal/14694


Перейти на початок сторінки
Soni
13 лютого 2011 23:23
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Із чудовим днем любові
Щирі сердечні вітання,
Хай буде у житті доволі
І ласки й ніжності й кохання!

Прийміть мої щирі сердечні вітання
Зі святом закоханих, святом кохання.
Бажаю закоханим більше весни,
А тим хто шукає – кохання знайти.

З Днем Валентина мої дорогі Форумчани!
Перейти на початок сторінки
Karolina
14 лютого 2011 09:17
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
Дві речі між людьми найбільшого вартують,
Життя й кохання - тіло і душа.
Без духа тіло - прах, його вітри роздують
Й знаку не стане, заросте трава
Так без кохання і життя тьмяніє
Як лист осінній піде в небуття
Щасливий той, хто зрозуміть зуміє
Що лиш Любов - продовження життя.

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
14 лютого 2011 21:17
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
У Валентина день чудовий
Ласки!Ніжності!Любові!
Неповторного кохання
Хай здійсняться всі бажання!
Хай пристрасть ллється через край,
Хай почутя вирують
Натхнення і любов
Нехай у серці запанують!
Перейти на початок сторінки
uliana_y
3 лютого 2012 16:07
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Мабуть ще зашвидко,говорити про цей день!!))Але буду першою!!Може тому,що мені не вистачає романтики!!Або хтось подумає,страждає чим не треба :love: !!))Та покажу свою маленьку заготовку)) трошки карявеньку,кривеньку,але від всієї душі і серця!!Фото не дуже якісне.але може комусь знадобиться така ідея!!Щось схоже знайшла на просторах нету і поєднала дві їдеї докупи))Рамочка з квітами і вишивка.Спочатку думала тільки вишивку зробити ,а рамку готову купити,але в процесі,як завжди передумала!!)

Чекаю на вашу критику!!) :feel:

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
Galina_Nedomirko_
3 лютого 2012 18:00
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1330
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1140
Реєстрація: 12.12.2011

ICQ:--

Бали: 4609
Улянко,цікава ідея і чудова робота.Досить ніжне серденько.Цікаво з чого зроблені квіточки.
Тільки мені здається,що сюди краще б пасували червоні квіти,а то трошки зливаються з білою тканиною,а може тільки на фото здається.Не ображайся це моя думка.
Перейти на початок сторінки
uliana_y
3 лютого 2012 18:06
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Galina_Nedomirko_,
квіти з фатіну.в мене було на вибір кілька видів паперу,але такий варіант мені більше сподобався,папір переливається.В оригіналі квіти мали б бути з червоної стрічки,але вони мені видались надто крикливі!!))Ну і фото трішки неякісне на днях постараюсь замінити на більш вдале з фотопарату!!))

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
Galina_Nedomirko_
3 лютого 2012 18:20
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1330
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1140
Реєстрація: 12.12.2011

ICQ:--

Бали: 4609
Цитата: uliana_y
квіти з фатіну.в мене було на вибір кілька видів паперу,але такий варіант мені більше сподобався,папір переливається.

Якщо папір переливається,то воно гарно виблискує.

Самі квіти з фатіну,фон з паперу,де вирізане сердечко, в яке вставлена вишивка.Я правильно побачила чи може інакше робиться.

Мені дуже подобаються різні такі роботи,особливо люблю квіти
і вже маю багато різних робіт,тільки ще не знаю де їх виставляти.
Перейти на початок сторінки
uliana_y
3 лютого 2012 18:27
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Galina_Nedomirko_,
Спочатку з картону вирізала рамку вигляді серця і обмотала рожевою стрічкою.На ту рамку нитко кріпила троянди зроблені з фатіну,потім прикріпила папір ,на якому вирізане сердечко.Потім вишивку.Ну і все заклеїла ззаду гарним папером,щоб гарно було!!)Ніби все зрозуміло!)

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
Galina_Nedomirko_
3 лютого 2012 18:39
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1330
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1140
Реєстрація: 12.12.2011

ICQ:--

Бали: 4609
Дякую,Улянко,за чудову ідею,зрозуміла.Як знайду час попробую зробити,в мене просто празник на Стрітення.
Покажу свої сердечка,робила минулого року.Вазочка з пластиліну,обмотана папером,сердечка з паперу.Ідея з нету.
Перейти на початок сторінки
 
« · Вітання · »
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 3 травня 2024 13:02

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 20
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100