Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Кавомашини, ділимося враженнями
La esposa
5 лютого 2011 18:45
Повідомлення #1



  • 0

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Хто має кавомашину? якої моделі?
що вона може, чи смачна виходить кава?

спробувала каву з машини у подруги, дуже сподобалась. Задумуюся над покупкою, річ недешева, хочу зважити всі ЗА і ПРОТИ.

Чи пошкодували ви хоч раз після покупки кавомашини? на які "підводні камені" наткнулися? про що треба подумати перед покупкою, на що звернути увагу?
Перейти на початок сторінки
LiLu
Живу...Готую... Люблю ...)
5 лютого 2011 19:19
Повідомлення #2


Одна така...
  • 51

Репутація: 730
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1225
Реєстрація: 19.08.2010

ICQ:--

Бали: 1275
У мене шось типу такої є дома!Не памятаю якої марки бо то з закордону!та ніхто не вмів читати по чеське ,то проводили досліди над нею))Скажу що кава смачна виходить і капучіно тоже!Краща ніж з кавоварки :bully:

--------------------
Я сильна, а значить, я зумію Пройти по життю тисячу шляхів. Я смілива, а значить здолаю Своїх ворогів і підступи злих людей!
Перейти на початок сторінки
уляночка
5 лютого 2011 19:28
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009

ICQ:--

Бали: 785
La esposa,
кавомашинки не маємо, бо ми з кавою тільки по святах і в гостях. А так ми страшні чайомани.
Але багато моїх знайомих мають ці чуда техніки. напишу те, що вони мені казали:
Майже всі повертаються до турки . кажуть що смак все ж таки не такий ( а вони фанати кави. ).
на прикладі моїх батьків - вони ніколи в кафе не заказують апаратної кави...
Ті, які купили дорогі машини - то ті по сьогоднішній день працюють, ті, що купили дешевші (щось до 1000) грн - щось вже там міняли 2 рази, а один і взагалі викинув.
ще один мінус - машини займають багато місця на кухні і вони мусять стояти на стаціонарному місці.
Плюс - ну дуже вже гарні апарати ( дорогі)
Плюс - капучіно виходить шикарне
плюс - виходить добре еспрессо, рістретто і тд
Плюс - кава на підогріві

La esposa, якщо ви не такі вже страшні фанати тої кави, то купляйте. я б купила собі заради капучіно!! але місця зовсім не маю. А ще мені подобаються вмонтовані кавомашинки. Але кухня повинна бути велетенською.
ще одне і все: якщо купляєте, то купіть дорогу
La esposa, якщо купиш кавомашинку - то покажи нам. Я так люблю всяку різну техніку))
Перейти на початок сторінки
gutka
5 лютого 2011 20:00
Повідомлення #4


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
цілком згідна добрі апарати - добра ціна....у мене є місце, але немає лишніх грошей так би мовити, проте у мене сестричка неподалік від моєї роботи має крамничку солодощів, тож кававий апарат їй поставили італійці, з умовою що вона буде у них купувати каву, вона у них у таких таблетках різних сортів - тож коли хочу кави з апарату - йду до крамнички і кави доброї вип"ю і з сестричкоб потеревеню, а ще й подруги піддянуться не раз....
Перейти на початок сторінки
La esposa
5 лютого 2011 21:47
Повідомлення #5


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Цитата: уляночка
Ті, які купили дорогі машини - то ті по сьогоднішній день працюють, ті, що купили дешевші (щось до 1000) грн - щось вже там міняли 2 рази, а один і взагалі викинув.


в тому плані люблю підхід свого чоловіка - або купити хороше (не обов"язково дороге), або перетерпіти і потім купити хороше :)

Цитата: уляночка
машини займають багато місця на кухні і вони мусять стояти на стаціонарному місці


о, я того не знала. А чому?

в принципі, місця в нас доволі, з тим проблем не буде. Але каву п"ю тільки я, ну і гості зрідка, а оскільки плануємо жити за містом, то гостей так часто не буде... вагаюсь, короче :t0271:
Перейти на початок сторінки
уляночка
6 лютого 2011 00:08
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009

ICQ:--

Бали: 785
Цитата: La esposa
о, я того не знала. А чому?


Я напевно не про ті машинки кажу. я про такі приблизно:



Просто не знаю чи ти їх часто будеш витягувати з шафи) мені здається, що такі речі стоять на постійному місці. В мене так кухонний комбайн захований. Як стояв на кухні, то я постійно ним користувалася, а коли заховала на полку, то набагато рідше :smile:

Цитата: La esposa
Але каву п"ю тільки я, ну і гості зрідка, а оскільки плануємо жити за містом, то гостей так часто не буде... вагаюсь, короче :t0271:


щось навіть не знаю що порадити.... перше, щоб я сказала - тоді нащо то вам треба :lol: , але.... якщо вже щось задумаєш і навіть якщо воно не дуже потрібне, так хочеться купити!! :laughing:
Я так зараз думаю про тостер. Чоловікові грінки не можна, я зрідка буду їсти або коли гості прийдуть .... одним словом така сама ситуація. Але тостер по ціні не прирівнюється до кавоварки. з тим трохи легше) і то не знаю чи воно нам так конче потрібне
Перейти на початок сторінки
La esposa
6 лютого 2011 13:32
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Цитата: уляночка
я про такі приблизно:

о, якраз таку якусь хочу :) ну та, з шафи-в шафу сильно не наносишся :fellow: а комбайн таки ношу — правда, з іншого столика, бо там розетки нема сильної. І хлібопічку витягую з-під столу до тої ж розетки... забембало.. коли вже та своя кухня буде... :am:
Цитата: уляночка
нащо то вам треба


я не знаю нащо, але ДУЖЕ треба :laughing:

а про тостер - я би собі не купувала, з огляду на калорійність страви :tongue: а от грінки посмажити деколи хочеться, закалатати яйко з часничком-сіллю-перцем, мняммм...
Перейти на початок сторінки
роксана
6 лютого 2011 16:13
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Кавомашина дуже хороша річ, у мене фірми Делонгі невелика, проста в користуванні, а капучіно просто клас. Найліпше смакує з кави Лавацца.
Перейти на початок сторінки
Пушинка
Готувати може кожен!
16 лютого 2011 16:31
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 455
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 903
Реєстрація: 31.01.2011

ICQ:--

Бали: 1873
ой і мені вчора свекруха подарила - піду фотати і покажу, ще чого в ній не пробувала робити, але зараз буду розбиратись - бо так хочеться капучіно з пінкою :tongue:
Перейти на початок сторінки
Anabelle
9 лютого 2015 15:06
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 4
Реєстрація: 9.02.2015

ICQ:--

Бали: 95
У нас Зельмер на 18 бар, дуже классна!!!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 18:47

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 21
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100