Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Святкові та буденні меню від Натоньки
Натонька
прагну досконалості...
28 червня 2009 13:41
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Тут буду показувати свої спроби смачно та цікаво нагодувати своїх гостей)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
28 червня 2009 14:24
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Декілька фото і розповідь про те, що я готувала Насті на 8 рочків.

Планували багато, дещо зробили, дещо не встигли, але в загальному були діти задоволені. Напросили 14 дітей. Трошки мала моя мене підвела, бо чомусь сказала деяким дітям прийти на годину швидше і я була не зовсіім готова) Прийшлось їм трошки почекати, поки я не накрила на стіл і не прийшли всі діти. Хлопчики прийшли з квітами і дуже гарно привітали малу, дівчата в той час побігли малювати губи і дуже встидалися, що хлопці прийшли :lol:
Я зварила дітям літрів 10 певно компоту, і вони все випили. Прийшлось бігти по ше 4 літри соку і поставити ще варитись компот. В порівнянні з минулим роком, вони їли багато. Може комусь шось і бракувало... Ось їхній стіл







Моя мала друга справа.



Ідеї до столу взяла в Лариси, за що їй велике дякую :wink:
Грибочки робила з перепелиних яєць і помідорів черрі, сколювала шпажкою. Миші фарширувала жовтком, ковбасою і майонезом. Тяжко очі було запихати, ужас! На бутербродики з жуками вирізала ковбасу формочками для печення. В кошичках був салат з крабових паличок, без кукурудзи, бо забула її там покласти. Ще були огірки малосольні, свіжі помідори, канапки з ікрою, ковбаса копчена, сир твердий, смажена риба і салат з капусти. На гаряче картопля варена і шашлички з курки. Торт в мене не получився, то купили в магазині. І ще трускавки давали, про банани забула, йду собі з'їм один бо пропаде:lol:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
28 червня 2009 15:00
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Трошки провели з ними конкурсів. Розділили дітей на 2 команди, і вже з команд вибирали по двоє, і проводили змагання, за шо получали команди по цукерку.

1 конкурс: Випробовування на швидкість: до кінців стрічки (довжиною 3м) прив’язати два олівця, середину стрічки відмітити позначкою чи бантиком; за сигналом гравці різних команд починають намотувати стрічку на олівець. Виграє той, хто першим «домотається» до середини.

Дуже дітям сподобався, і вони під час дня народження цілий час в це бавилися.

2. Випробування на спритність: до тенісного м’ячика скотчем прикріпити один кінець шнурка (довжиною 40 см), інший кінчик прив’язати за ручку чашки. Таких «снарядів» має бути два. Задача: підкинути шарик догори і спіймати його в кружку. Виграє той, хто першим зробить це тричі.

А цей конкурс взагалі дітям полюбився. Навіть ми з деякими мамами, що потім прийшли бавилися. А одного хлопчика я спитала, чи сподобалось йому св'ято, а він каже, так. я прийду додому і собі теж зроблю таке горнятко з мячиком :lol:

3. Тут всі по черзі діти мають назвати прикметники, які-небудь, і їх треба вписати, там де пропущені слова))) «… Настя! Цей … день твої … друзі поздоровляють тебе з … днем народження. За цей … рік ти сильно виросла та змінилася! Минулого року ти була…., а зараз - …! Раніше ти полюбляла читати … книжки та грати з … ляльками, а тепер ти більш за все любиш вчитися в … школі і кататися на … велосипеді! І все це завдяки … мамі і … татусеві. В тебе з’явилося багато … друзів. … Катя сидить з тобою за однією … партою, … Світлана живе з тобою на одній … вулиці (і т.д. про кожного гостя). Бажаємо тобі в цьому році стати … і …!» Прикметники вписуємо в пропущені на листівці місця і урочисто зачитуємо текст (під дружній сміх дітлахів).

Тут діти просили три рази їм перечитувати цей текст)))

4. Загадки різні.

5. Була вистава лялькова, де були маленькі призи, загадки і пісеньки.

6. Діти з зав'язаними очима малювали картину. Потім вже домальовували і писали, що хто хотів. Гарно получилось.

7. Був для мамів пізніше. Малювали свою дитину маркером на кульках. Смішно було)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
28 червня 2009 15:21
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Коли прийшли мами за дітьми, діти дивились виставу, а ми трошки відпочивали за чарочкою лікера Була у нас закуска з лимонів, яка дуже популярна і смачна)))



Перець "Насолода"

А ще Улянині Баклажанні рулетики з горіховою начинкою
Ну і тортик, який в мене не получився lol

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ir71
28 червня 2009 15:31
Повідомлення #5


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Ну Натонько,ну МОЛОДЕЦЬ!!!!Таке свято влаштувала дитині,таке не забуде донечка довго.
От тільки бачу намахалася ти добре...напевно цілу ніч вирізала,крутила ті фігурки.Але воно того варта!А з конкурсами то взагалі супер придумала.Та мабуть крику і радощів з твоєї хати було чути на весь Трускавец...
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
28 червня 2009 15:43
Повідомлення #6


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Шо саме інтересне, я то все робила зранку, вночі хіба горішки почистила))) Я чомусь думала, що все встигну lol А вони, як почали всі збиратися, йдуть і йдуть, і кінця-краю тому нема, то я розгубилась, чесне слово lol
А конкурси позичила на іншому форумі, за шо дякую дівчаткам, які ними поділились wink вони мені дуже допомогли) А крику було просто море, прикинь, одне ж за другого вболівало, кричали і тупали ногами wassat Я то на камеру познімала, потім вони всі сиділи в кінці і дивились на себе))) Сиділи від другої години до пів дев'ятої, і я їх ше не всіх могла випровадити. А, ше забула написати, шо за участь в конкурсах давала теж призи, замотала в фольгу, кинула в велику миску і кожен собі витягував. І день перед тим напекла ротиків, кожному в кульочки пофасувала їх по пару штук і по цукерку. Давала потім вкінці, як йшли додому smile

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Natalyadiva
28 червня 2009 18:33
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1287
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 24.05.2009

ICQ:--

Бали: 4315
Наталь, гарний святковий стіл!!! wink А конкурси взагалі пркольні! От діти повеселилися!!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
28 червня 2009 22:06
Повідомлення #8


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Та повеселились, питали їх чи прийдуть на другий рік, а вони знаєш шо кажуть? "А чо на другий рік, шо більше свят небуде того року ніяких?" lol Чудіки малі)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
уляночка
30 червня 2009 11:01
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009

ICQ:--

Бали: 785
наталь, я в шоці від того, що побачила і прочитала!!! Ну ти і молодець!!! ото мама!!! такі прикольні дитячі закуски!!! Супер!!! одне скажу - мушу таке зробити!!!! МУШУ
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
30 червня 2009 11:13
Повідомлення #10


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
lol Мусиш-мусиш)))
Ти про які закуски? Бачиш, я все позичила в Лариси, сама не придумувала) Десь вона пропала... Хотіла їй дякую сказати smile

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 18:11

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 40
Гостей: 24
Користувачі: kurskmrom
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100