Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Статті про заробіток в інтернеті
Натонька
прагну досконалості...
15 вересня 2009 09:47
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Робота в Інтернеті. Ази для новачка.

автор: Татіка з дуже цікавого та корисного сайту http://detkamamka.at.ua


Багатьох цікавить де і як, в просторах Інтернет мережі знайти гідний заробіток. З власного досвіду скажу, що найкращим і реальним є копірайт, рерайт, журналістика, ведення блогів та створення сайтів. Такий невеличкий власний бізнес може бути як додатковим, так і головним джерелом доходу для Вашої родини. Якщо Ви маєте натхнення и бажання стати фрілансером, тоді ця стаття і усі рекомендації мають стати Вам у пригоді.

Перш за все скажу, що завдяки такому заробітку можна отримувати до 1000$ і більше, але для того потрібні години і навіть тижні довгої і тяжкої праці. Всі ми з чогось починали. Я особисто на той час, коли почала займатись фрілансом в мережі не мала жодного досвіду роботи з текстами та статями. Але безробіття і бажання самостійності брало гору. Перші зароблені гроші витратила на поповнення рахунку мобільнику. З одного боку - це копійки, більше схожі на разові заробітки, а з іншого поштовх для досягнення більших цілей, досягнення головного стабільності надходження коштів.

Отже, сходинка перша – Ваш стимул і бажання працювати!

Далі йде – вибір місця роботи! В цьому я Вам трішки допоможу надавши посилання на найбільш рейтингові сервіси для фрілансерів. Хочу зауважити, що робота фрілансера в більшості випадків російськомовна, тому готуйтесь і оцініть власні сили

1. Для початку невеличка бонус програма. З нею я заробляю більше 200 російський рублів в місяць Скажете невеликі гроші, зате стабільно і не потребує великих зусиль. Міні – копірайт на який витрачаєте не більше 5 хвилин в день http://irecommend.ru/content/vzroslie-poprobuite не лякайтесь про секрети роботи на тій чи іншій біржі буду розповідати усім бажаючим у відповідній темі форуму. Так ось про бонус - нагадую що це цікаве посилання допоможе Вам заробити!

2. Другим, і не менш популярним слід виділити магазин готового контенту Texttrader.ru. Тут Ви матимете можливість повністю реалізовувати свій потенціал і продавати свою працю за гідною ціною. За якісну роботу – якісна винагорода. В магазині готового контенту Ви самі розміщуєте статті і встановлюєте ціну на них.

3. Сайт для креативних і творчих людей http://www.free-lance.ru Створений саме для пошуку віддаленої роботи. Завдяки йому фрілансер, може без проблем знайти цікаву і прибуткову роботу і реалізувати свої творчі здобутки.

4. Advego – біржа унікального контенту: копірайтінг, рерайтінг, переклади. Завдяки їй Ви підшукаєте замовлення, яке підходить саме Вам.

На сайті є біржа статей, безкоштовні програми:

- Перевірка унікальності тексту;

- Перевірка онлайн орфографії ;

- SEO аналіз тексту.

5. Сервіс NeoText.ru – найкращий пошук роботодавців, замовлення рекламних статей, контент наповнення сайтів, прес-релізи і багато іншого. Гарної Вам співпраці з цим ресурсом

6. Заробіток на своєму сайті на партнерстві з PPA системами. Якщо ви є власником власного сайту, або маєте бажання його створити, то завдяки грамотно підібраним PPA системам, ви зможете перетворити такий вид заробітку на постійний. Видом PPA (pay-per-action) є партнерки. В таких партнерських програмах вам платять, за будь-яку дію, здійснену користувачем, який перейшов на спеціальну сторінку (landing page) по Вашому унікальному партнерському посиланню. Інколи такі програми називають PPL (pay-per-lead) і в перекладі практично те саме.

7. Одним з кращих і популярніших засобів розвитку бізнесу, є створення Інтернет магазина. Він стане надійною підтримкою і розкручуванням для вже наявного реального бізнесу, а також може використовуватись для продажів в мережі Інтернет.

Для тих хто кому мало віриться, що онлайн заробіток, не міф наведу в приклад свою хорошу подругу завдяки якій, я власне і прийшла в цей бізнес. Ознайомитись з нею та її роботами можна за адресою http://slovotext.ru Її реальний заробіток досить високий, але не будемо акцентувати увагу на чужих здобутках. Думаю ознайомившись з представленими нею роботами і самим захочеться зайнятись самовдосконаленням.

Як висновок, скажу, що робота цікава і творча, а Ваша індивідуальність створює неповторні контенти. Задумайтесь над таким не заумним заробітком і почніть власну справу. Успіхів Вам на цій стежині!

Від себе додам, що на усі Ваші запитання та нові пропозиції чекаю на форумі сайту «Наші дітки» за адресою http://detkamamka.at.ua/forum/37-54-1 Тут Ви знайдете програми для перевірки унікальності написаних текстів і багато іншого…


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
уляночка
15 вересня 2009 17:35
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009

ICQ:--

Бали: 785
Наталь, а ти тоже працюєш в інтернеті? Крім нашого форуму.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
15 вересня 2009 17:47
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Таде) Нема часу, от буде ноутбук.... тоді може smile

Але то дуже прикольна стаття) Корисна так сказать) Без лохотрону

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ir71
15 вересня 2009 17:59
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Особисто я перечитала і нічого не поняла.Там якісь незрозумілі терміни,чи то слова.В принципі для такої людини, яка тим займається все ясно.А для простих смертних-темний ліс!!!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
15 вересня 2009 18:10
Повідомлення #5


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
от скажу тобі, шо перша ссилка, яка там дана, то просто сайт, на якому платять за то шо ти лишаєш коментарі.
Копірайтери то ті, що пишуть статті.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ir71
15 вересня 2009 18:17
Повідомлення #6


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Ясно,дякую.Мабуть я того ще недоросла
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
15 вересня 2009 18:34
Повідомлення #7


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14622
Та ти питай, я тобі розкажу шо знаю... Сама правда мало шо знаю, просто раз стикалась з тим, що треба було одній людині роботу в неті найти, то та людина потім статті писала. В мене навіть деякі статті назаказ зроблені на сайті.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Natalyadiva
15 вересня 2009 20:32
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1287
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 24.05.2009

ICQ:--

Бали: 4315
Я тоже прочитала, але нічо не зрозуміла. winked
Перейти на початок сторінки
gutka
15 вересня 2009 21:34
Повідомлення #9


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
а у мене ще зі школи з творами нескладалось, я могла писати тільки все чітко коротко лаконічно, як навчалась у вузі то курсові ледве писала на ту кількість листків яку вимагали, і ні на сторінку більше, тож як написано це робота для творчих людей писати статті це не для мене
Перейти на початок сторінки
gutka
15 вересня 2009 21:36
Повідомлення #10


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
я люблю малювати, але мені невистачає на це часу, тож думаю як піду на пенсію то буду малювати картини wink
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 28 березня 2024 15:45

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 19
Гостей: 16
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100