Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Ластівчині нотатки.
Ластівка
21 вересня 2010 17:13
Повідомлення #11


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171




на завершення цієї розповіді можете написати якою побачили ви мене request

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
мари4ка
21 вересня 2010 18:17
Повідомлення #12


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Хочу додати декілька слів:
Як почула про те шо планується зустріч дівчат,то відразу подумала,що що б там не було,я поїду обовязково!Так цікаво познайомитись з новими людьми,поспілкуватись...,за один короткий день взнати так багато нового,відкрити для себе стільки цікавого,навчитись, від зовсім чужих для тебе людей,мудрості життя!Ані на одну секунду не жалію,що в цей день залишила свої дрібненькі діточки і поїхала на зустріч.Ця зустріч дала мені стільки позитивних ємоцій,надала стимулу до роботи,до життя,навчила йти в перед,не боятись людей,іти людям на зустріч,відкривати їм душу і вони обовязково будуть відповідати тим самим! Ми усі зїхались з різних куточків,зовсім чужі люди,знайомі тільки по переписах в інтернеті,а спілкування було настільки теплим,якби ми знали одне одного все життя!А тепер мені здається,що я стала багатша на 8 нових вірних друзів,на 8 коліжанок))) і дуже хочу,щоб їх кількість збільшувалась,такщо надіюсь,що на наступний раз нас буде принаймі в два рази більше))))
Про всіх дівчат Ластівка дуже гарно написала,і мені здається,що десь на 90% правда,щодо мене то точно на 100%,велика їй за це ДЯКУЮ!!!Ластівко,недумайте,шо про вас нема чого сказати,то було б гріх змовчати))) Пташка Ластівка в Україні завжди була символом добра,достатку злагоди,якщо в українській хаті звивали гніздо ластівки,то це означало,що в хаті буде добро!Без сумніву можу сказати теж саме про нашу Ластівку,настільки від людини пре позитивною єнергією і добротою,що аж хочеться від неї шматоток тої єнергії.А вона її нікому не жаліє,роздає,хто забажає,я стільки начерпала позитиву за цей день,що мені хватить,ну десь до наступної зустрічі то точно))) Це сильна духом жінка,гарний порадник і людина,на яку можна покластися у будь якій ситуації.Вона суперова мама і не тільки,а й хороша коліжанка для своїх дівчат,а в майбутньому така супер сучасна бабуся!)))В її домі завжди затишно ї гостинно.Знайде спільну мову з любими людьми,навіть з сильно мовчазними і закомплесованими,після розмови з нею всі комплекси зникають)))Мені здається,що без неї ця зустріч була б не такою веселою,була б- "сухою" Дякуємо Ластівко,що ви у нас є!!!)))
Дівчата,то можна писати ще дуже довго про всіх і про все,але все одно словами не передати те задоволення,яке ми отримали від зустрічі!!!!З нетерпінням чекаю нової зустрічі і нових знайомств!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
22 вересня 2010 09:40
Повідомлення #13


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Розповідь друга
Дожити до світанку...
Колись давно в одному великому кабінеті, одного великого начальника прочитала цікаві слова, які заставляють перечитати їх ще раз...Прийшла додому і спробувала записати по пам"яті...Прочитайте і обдумайте кожне слово...

Страх та істерія, а також самообман нічого не дають, крім того, згідно законів природи, чим більше густішає темрява, тим неминуче наступає світанок. Так потрібно готуватись до цього світанку – вистояти, як тримаються десантники в оточенні - берегти набої, друзів і себе, та чекати підходу основних сил, утримуючи зайняті рубежі…. Важливо зберегти себе, свою гідність і потенціально не скотитись у болото відчаю, не продати свою душу, не спитись від туги та болю, не отупіти і не перетворитись в руїну від безвілля та жалю до самого себе…Загалом стиснути зуби та вижити. Це не так легко але й не неможливо… Необхідно просто дожити до світанку…

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Ластівка
22 вересня 2010 18:24
Повідомлення #14


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Може хтось хоче мені тут щось покоментувати чи додати - не встидайтесь love

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
ksenika
22 вересня 2010 18:45
Повідомлення #15


Молода господинька
  • 34

Репутація: 17
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 42
Реєстрація: 2.07.2010

ICQ:--

Бали: 232
Ластівка,
мабуть так дав Бог , що ви написали ці слова у потрібний момент мого життя. Дякую.
Перейти на початок сторінки
Яруська
22 вересня 2010 18:48
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: Ластівка
Може хтось хоче мені тут щось покоментувати чи додати - не встидайтесь

Боїмося... щоб Ластівка думки не погубила... bully

Перейти на початок сторінки
Яруська
22 вересня 2010 18:51
Повідомлення #17


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: Ластівка
...(прохання не перебивати, бо ж погублю думки)


отут-во пише...
Перейти на початок сторінки
Ластівка
22 вересня 2010 18:52
Повідомлення #18


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Цитата: Яруська
Боїмося... щоб Ластівка думки не погубила..

та ні, то я казала про зустріч, щоб часом не розгубились думки. Пишіть собі. Я об"їздила майже всю Україну і після кожної поїздки все поривалась записати цікаві і курйозні випадки, людей, що запам"ятались на все життя, але отако день-два не записала і ненаписані нотатки лишаються десь глибоко в душі

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Наташка
22 вересня 2010 20:12
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 262
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 420
Реєстрація: 2.02.2010

ICQ:--

Бали: 613
Можна і мені свої п"ять копійок всунути?
Зустрілися ми з чарівною Ластівкою,жіночкою з прекрасним ім"ям та звучним ніком. Її поява на зустрічі ( така, як і на нашому сайті), то точно як би в вашу оселю залетіла ця неймовірна пташка. Приємне враження від доброзичливої, милої, вродливої жінки, яка безпрестанно сипле гумором, з першого погляду в очі, зразу стає понятним - це вона. Таку жіночку неможливо не впізнати. Здається, її можна побачити навіть серед натовпу народу. Я думаю, що всіх на сайті вона закохала в себе своєю відкритістю, безпосередністю. Такою ми побачили її і в житті. Але за "мішком гумору" (це я не про фігуру) стоїть щире серце, наповнене любов"ю до ближних, cпівучастю до їхніх радостей та болі, готове розрадити любі сітуації, якими складними вони б не уявлілись. Здається інколи, що гумором вона прикривається щоб приховати свої проблеми, або щоб менше звертали увагу на її персону, в той час, як вона уважно може спостерігати за іншими людьми або подіями. Це видно як правдиво вона нас усіх описала, як її чуйне серце змогло побачити такі риси характеру, що заховані навіть від самої людини десь далеко, щоб не поранили.
Ще раз хочу подякувати тобі, Ластівочко, за то, що ми змогли реально познайомитись, за то, що ти є в кожному нашому дні. Приходячи вечором на сайт, шукаємо "Ластівчини нотатки" та коменти до смачнющих страв, що наготовили наши господиньки.
Дякую, Ластівко, що ти є присутня на сайті, і тепер в нашому житті!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
22 вересня 2010 22:04
Повідомлення #20


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
от йо-ма-йо...розчулила. Що казати? дякую...нема слів, одні крапки...

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 19 квітня 2024 14:25

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 20
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100