Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Веселий кулінарний вернісаж, Коко Шанель запрошує на свою веселу кухню
lana
8 липня 2010 22:47
Повідомлення #571


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Коко Шанель,
Я теж закриваю тільки такі, бродяги, бо маринованих у нас ніхто не їсть.Причому закриваю малесенькі. Коли донька навчалася і відбувалися студентські вечірки, то їй завжди замовляли "маминих огірочків". Та й на Кавказ возили цього разу 3 літрових баночки, бо зять їх дуже любить.
Я приспособилась: кладу повну ,але без гірки ст. ложку солі прямо у літрову банку і заливаю водою ( відповідно: на 0.5л банку- 0.5 ст.ложки, на 3 л-3 ложки і т. д.)
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
8 липня 2010 23:39
Повідомлення #572


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Цитата: Ірка-Шкірка
додай, будь-ласка, к-сть майонезу в грамах чи мл - пачки бувають різні...

Так, Ірусю, ти права, вже додала, дякую, що помітила.

Ланочко, я теж знаю, що малесенькі огірочки - то ідеальний варіант, та добре, коли вони в тебе під боком, вийшов із хати - і вибрав, хоч щодня...А тут як їхати на дачу - то тільки після роботи, так увечері зливи, що не можна не те що в город влізти, а світу Божого не видно...Отак і переростають.

Повідомлення відредагував Коко Шанель - 9 липня 2010 00:42
Перейти на початок сторінки
sunnygirl
9 липня 2010 10:30
Повідомлення #573


Файна господиня
  • 51

Репутація: 103
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 908
Реєстрація: 27.04.2009

ICQ:--

Бали: 1551
Наталка твій торт чудовий а лілії супер виглядають як справжні.
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
10 липня 2010 20:38
Повідомлення #574


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Подвійна юшка


три літри води
Кілька дрібних карасиків
зо два гарних середніх судаки або іншої смачної риби ( в мене був товстолоб, може, трохи й не те, але маємо те, що маємо)))
3-4 великих картоплини
2 зелених кислуватих яблука
пучок селери, кропу, базиліку
дві цибулини
перець чорний мелений і горошком .
стопка горілки

Взагалі щоб готувати рибну юшку потрібно кілька необхідних речей: природа, вогнище, обвуглена головешка, тепла компанія і, звичайно, риба...( виловлена на базарі чи у водоймі - не суть важливо)))) Я ловила на базарі))) Та й вогнища теж не було з пресловутою головешкою...))))
Секрет цієї ухи полягає ось у чому: спочатку вариться рибний бульон з дрібної рибки, яку не потрібно чистити, а просто гарно вимити, нутрощі витягти, зав"язати в марлю і опустити в киплячу воду...Туди ж дати добрий пучок зелені: базилік, кріп, селера ( в мене була одна петрушка) а також лавровий лист і кілька обчищених цибулин, чорний перець горошком. Варити, щоб добре кипіло, хвилин зо 15-20.

Вийняти марлю з рибою з води і викинути. Також вийняти цибулю і зелень . В юшку додати картоплю цілою, а також два зелених яблука, зварити до готовності і витягти. Картоплю потовкти, поки гаряча, яблука порізати. Посолити, вкинути шматки вже, так би мовити, справжньої, "кашерної"))))) риби, варити до готовності. Досолити за смаком, поперчити, влити стопку горілки( бажано казенної)
Подавати так: наливати рибну юшку, туди потовчену картоплю, рибу їсти вприкуску з яблуками.))) Я картоплю не товкла, а рибу вкинула прямо в тарілку))))))
Юшка справді смачнюща. Рецепт Романа Мадянова в телепердачі "Смак" .
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
10 липня 2010 20:52
Повідомлення #575


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Вчора пропонувала цю страву сестрі - вона не здогадалась, з чого вона )))) Хоча, як на мене, це очевидно..)) Але виконання дуже оригінальне...Страва з сайту "Готовим дома" від Олесі, за що їй велике дякую.
Скордалія



Страва грецького походження, використовується в якості соусу до овочів, або як намазка на хліб.
3-4 середніх картоплини,
часник 3 зубчики
винний оцет за смаком або 1 ст. л. ( в мене був рожевий) або просто лимонний сік
оливкова олія або звичайна рафінована соняшникова( 20-25 мл.)
суміш мелена 5-ти перців ( в мене признають тільки просто чорний)))
Картоплю відварити в підсоленій воді, відвар злити ( або зберегти для тіста на пиріжки чи хліба). Покласти у блендер і перебити на пюре. Додати олію і ще раз збити, маса набуде шовковисої консистенції. Додати оцет, перець, сіль при потребі. Ще раз збити. Полити зверху трохи олією і подавати охолодженим, так смакує більше.( забула перший раз про те написати, ось виправляюсь..)
Мені сподобалось!

Повідомлення відредагував Коко Шанель - 11 липня 2010 19:09
Перейти на початок сторінки
maija23
10 липня 2010 22:14
Повідомлення #576


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 481
Реєстрація: 27.01.2010

ICQ:--

Бали: 255
Цитата: Коко Шанель
Скордалія
Страва грецького походження, використовується в якості соусу до овочів, або як намазка на хліб.

Мені якраз потрібен був соус до овочів смажених на сковорідці-гриль!
Дякую за цікавий рецепт!!! belay
Перейти на початок сторінки
lana
10 липня 2010 23:39
Повідомлення #577


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Коко Шанель,

Цитата: Коко Шанель
Подвійна юшка

Прекрасний рецепт для моїх рибоїдів!
( от тільки що горілка...) Але, можливо, й без неї смакуватиме?

Цитата: Коко Шанель
Скордалія

А от соус можна спробувати без змін
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
11 липня 2010 18:07
Повідомлення #578


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Ланочко, звичайно, можна без горілки, та можу тебе запевнити, що на таку кількість води вона не буде відчуватися, тим більше, в гарячій воді алкоголь частково випарується. Казав Роман Мадянов в передачі, що горілка дає відчуття " холодку" ...
Я теж не додавала, але ж автентичність рецепта треба було зберегти))))

Повідомлення відредагував Коко Шанель - 11 липня 2010 19:10
Перейти на початок сторінки
sunnygirl
12 липня 2010 15:02
Повідомлення #579


Файна господиня
  • 51

Репутація: 103
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 908
Реєстрація: 27.04.2009

ICQ:--

Бали: 1551
Юшка дуже апетитна і цікава нова страва виглядає гарно і смачно
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
16 липня 2010 20:42
Повідомлення #580


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
..Нарешті , нарешті на базарі з"явилися грунтові, а не тепличні ( різниця велика, скажу я вам!))) мої улюблені баклажанчики!!! Взагалі наш південний базар ( от не втримаюсь, трохи побазікаю..) літом - це щось....таке розмаїття фарб і пахощів , достойне пензля художника!)))
..Мій щоденний шлях на роботу пролягає саме через ринок, який якраз вранці просинається,вирує, гиготить, і незмінно нагадує "Ярмарок" Остапа Вишні...)))) В мене є можливість базар обминути,)) але щоразу ноги несуть мене туди, щоб помилуватися горами рожевих персиків, бочки яких золотяться ніжним пушком, як свіжа щічка юної дівчини...Баклажани - поважні, пузаті, ( пани!)) випинають свої лискучі фіолетові черевця...Кабачкам, молодесеньким, в росі, один в один - здається, кінця-краю не буде, ( в нас їх збирають ледь не три врожаї, хто не лінивий!))) Ось терпко пахне кріп у "віниках" на консервацію, з листям хрону , гілками смородини та вишні...А помідори! Як я могла забути! Це ж королі овочевого ринку - величезні, херсонські, пахучі, найбільше люблю рожеві, вони трохи дорожчі, але й смачніші ( своїх ще не маю, трохи тільки ранні почали рожевіти). А яблука! Перший білий налив , трохи й кислуватий,як на мене, зате яке варення янтарне з нього виходить, запашне!! Знову продають полуницю, вдруге почала родити, щось трохи зарано в цьому році..А малини, смородини, агрусу скільки! І все ці пахощі змішуються, забивають памороки, виходиш звідти, вже ніби трохи вчадівши від цього многоголосся ,багатокольоровості, різнозапахущості...І часто думаєш: ну, чому я не художник, щоб змалювати оту всю красу?!
Не знаю, як на кого, але на мене оте все впливає так, що я не можу чогось-таки, та не купити..))) Буває, що зовсім і не потрібного ( ми з чоловіком зараз самі, то і їсти нема кому))) а потім доводиться оте все терміново утилізувати))))) бо ж пропадає!))))))
Напевне, треба вже вживати якісь таблетки від жадібності...і побільше!! ( як у тому анекдоті))))))))))))))))))

Натренділа тут вам три мішки гречаної вовни)))))))
А тепер, власне, рецепт...))

Баклажанні рулетики з начинкою


Порізати баклажани уздовж тонкими пластинками. Зробити добре солону ропу й замочити в ній пластинки баклажанів. Так з них виходить гіркота і вони потім втягують менше олії. Потім викласти пластинки з ропи, трохи обсушити рушником або паперовими серветками. Обсмажити з обох боків на олії. Начинки можна приготувати різноманітні:
Варіант номер раз:
обсмажена цибуля з морквою, приправлена часником,перцем, сіллю та винним оцтом, як у мене, зі шматочком помідорчика.
Варіант №2:
бринза, часник, майонез, зелень
Варіант №3:
сир твердий або м"який вершковий сир , майонез чи сметана, часник, зелень
Варіант№4:
гостра аджика, помідорчик, зелень
Варіант №5
волоські горіхи товчені, солона бринза, або навіть жирний домашній сир, до смаку посолений, перець, зелень, часник
Варіант №6:
фета, свіжа м"ята, чілі, лимонний сік
Взагалі баклажани неможливо зіпсувати, туди можна пхати все, що завгодно....Єдине поєднання, яке мені категорично не сподобалось - баклажани і картопля...)))) Але то на мій смак...

Повідомлення відредагував Коко Шанель - 16 липня 2010 21:47
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




5 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 5)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 01:46

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 30
Гостей: 26
Користувачі: Janetem
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100