Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Секрети свідомого споживання
Натонька
прагну досконалості...
12 листопада 2015 17:03
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Я доросла до того, щоб почати задумуватись над тим, скільки пластику я використовую, чи хороший взагалі я споживач?))

Хочу аби той, кому не байдужа наша планета, хто має чуть вільного часу задумався над тим, як мінімалізувати споживання пластикових пляшок, мішечків і т.д.

Я тільки роблю малесенькі кроки і пропоную вам ділитись досвідом, як робите ви?

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 листопада 2015 17:17
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Почалось з того, що в нас поставили баки під пластикову тару. Тоді десь прочитала, що їх краще зімнути, так вони будуть займати менше місця.



Потім я дивилась на ту всю купу пляшок і думала, як їх багато!!! За кожну куплену пляшку мене мучила совість... Спочатку ми перейшли на 5-ти літрові пляшки, але пили так багато, що їх була ціла купа! Тепер ми пляшок не купуємо... Беремо воду "Аляска", здаємо два бутлі на обмін, і отримуємо два бутлі з водою. Тішусь, що вже не використовуємо так багато як раніше.. Думаю природі стало чуть легше вже від однієї моєї сім'ї. Звичайно деколи купується пляшечка води маленька, коли хочеться пити десь в місті. Але вже не тими об'ємами, як раніше.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 листопада 2015 17:25
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Зараз збираю кришечки пластикові, в дітей в школі стоїть коробочка.



Думаєте, звідки в мене кришечки?))) А з олії одна і з трьох потертих пляшечок по пів літри, які вдома були... Поки так))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 листопада 2015 17:37
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Також тепер папір здаю в макулатуру))) Не купую практично взагалі нових урналів та газет. Поки ще складаю, сортую старі, що маю. Потім діти заберуть в школу. Раніше тільки газетки складала, тепер навіть коробочки від лікарств)))



Якщо в вас є якісь журнали і газети, які цікаво б комусь було ще почитати, то можна їх залишати наприклад коло смітника чи віднести в перукарню, чи в інші місця, де люди сидять в черзі і з задоволенням би щось прочитали.


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 листопада 2015 17:49
Повідомлення #5


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Тепер щодо мішечків



В мене таке враження, що вони заполонили весь світ! В мене вже якась істерика починається, як мені наприклад ватні диски і мило кладуть в такий мішечок... чи ще щось таке, де можна точно без мішечка обійтись! В таких випадках я просто прошу не давати мені мішечка. Давніше я їх просто викидала і не звертала на це увагу, зараз такі деякі, в яких все ж таки були банани чи яблука використовую знову. Під канапки дітям в школу купила паперові пакетики. В мене не виходить їх використовувати мало все одно... Але якісь відсоток я уже зменшила то точно, рухаюсь помалу вперед))

В магазин ходжу з дрімфудівською сумкою))



Хочу аби ви поділились своїм досвідом, як ви справляєтесь з такими речами :smile:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
chajka
12 листопада 2015 19:03
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1703
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1117
Реєстрація: 21.06.2012

ICQ:--

Бали: 5838
Я також з такою сумкою ходжу до магазину :smile: , банани в пакет не пакую, наліпка просто на банан, як треба 1 лимон , то також не пакую..... канапки до школи кладу в ланч бокс, так що мішечків непотрібно... ще батарейки та акамулятори збираємо і відносимо в спец контейнери для утилізації.... макулатуру також складаємо до школи.... пляшок з водою не купляємо, маємо можливість раз в тиждень набирати з джерела .... якось так))) дівчата діліться своїм досвідом і новими ідеями...
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 листопада 2015 19:13
Повідомлення #7


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
chajka,
покажи мені ланч бокс і шо туди кладеш)

До батерейок я ще не дойшла, навіть не знаю, де в нас збирають їх..

О, клеїти на банани і лимони то файно. Молодець:)

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
12 листопада 2015 19:21
Повідомлення #8


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Натонька
Хочу аби той, кому не байдужа наша планета, хто має чуть вільного часу задумався над тим, як мінімалізувати споживання пластикових пляшок, мішечків і т.д.

Натонько, дуже актуальна тема!!
Вже певний проміжок часу і ми зменшили використання пластику вдома та навкруги де не(підеш якась навала й направду з намаганнями все запакувати по мішечках. Під воду купили десятилітрові ємкості і так фільтровану можна повторно наливати в таку тару (продуктову). макулатура це дійсно окрема тема, все менше й менше купуємо чогось світського, підписка на новини в ін. ощадить і фінанси і краплю допомагає зберегти деревину)..
Підтримую та приєднуюсь до гурту !!
Перейти на початок сторінки
chajka
12 листопада 2015 19:43
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1703
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1117
Реєстрація: 21.06.2012

ICQ:--

Бали: 5838
Цитата: Натонька
покажи мені ланч бокс і шо туди кладеш)

До батерейок я ще не дойшла, навіть не знаю, де в нас збирають їх..

Натонька, є спеціальні ланч бокси у відділах з пластиковим посудом, здебільшого вони досить дитячі)))) тому вибрали пластиковий контейнер відповідного розміру ( їх є купааа))) , кладу туди канапку+ половина яблука, чи печиво, кекс....

Щодо утилізації батарейок, то поцікався, може і у вас десь є... уЛьвові є багато пунктів збору, та не всі про це знають... біля нас є Райвиконком і там є скринька.
Перейти на початок сторінки
Магда
12 листопада 2015 19:53
Повідомлення #10


Молода господинька
  • 34

Репутація: 50
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 79
Реєстрація: 8.12.2012

ICQ:--

Бали: 1063
І я не беру в магазині пластикових пакетів. Ні малих, ні великих - цінники клею на фрукти відразу, а всі покупки складаю в схожу сумку з тканини, ношу її в маленькому чохлі в сумці.
А воду ми давно вже не купуємо - встановили звортний осмос, дуже задоволені.
Єдине, обіди все-таки складаю в ланчбокс, а ланчбокс в пакетик, бо в сумці проливається.
Всі електролампочки замінили на енергозберігаючі.
Продукти в магазині стараюся купувати в склянній тарі.
І взагалі стараюся жити за принципом "почни з себе", бо якщо кожен буде відповідально відноситися до життя в принципі, то і життя зміниться в своїй якості. Ніхто ж з Європи не приїде нам тут Європу будувати. Просто перестати плювати, смітити на вулицях, вчити дітей змалечку любити і берегти природу. Колись давно, ще студенткою була, жила на зйомній квартирі. В сусідній квартирі жила сім'я - батьки і двоє дочок. Всі вони дуже пишалися тим, що в них в квартирі просто стерильна чистота, і зневажливо, навіть засуджуючи, ставилися до нас, студентів, за те, що ми не такі чистюлі. Так от, їду якось з сусідкою в ліфті (з мамою двох дочок), а вона лускає насіння, і лушпиння плює прямо в ліфті на підлогу. Це мене так вразило, що мені аж заціпило, і я нічого не змогла їй сказати, але запам'ятала таке на все життя. Треба нам змінювати такий совдепівський і міщанський (в поганому значенні цього слова) спосіб життя.

--------------------
Дрібниць не буває
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 21:04

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 23
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100