Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


4 сторінок 1 2 3 4 Далі >>
Відповісти
 Додамо родзинку в своє життя?)))
Ксенічка
9 квітня 2013 15:07
Повідомлення #31


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Маруня
Хоч ми й не бачилися ніколи, але я вже вас почала сприймати як колєжанок, однодумців, так мені близькі ваші проблеми, бо і я так само барахтаюся

Маруня,дякую за щиру та таку проникливу розповідь.
Перейти на початок сторінки
Ludka
12 квітня 2013 00:45
Повідомлення #32


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: Натонька
Тому... я пропоную внести якусь родзинку в своє життя)) Робити щось для себе, розвиватись, вчитись чогось нового і займатись вдосконаленням себе.

Натонько, дуже вчасно підняла цю проблему. У мене теж постійно таке відчуття, що треба щось робити, а я не встигаю. Постійно чоловіка "довбу" чи немає в нього такого відчуття, що ми щось не робимо?, Що шось проходить повз нас? За останні три роки у мене кардинально помінялось життя. У мене дві вищі освіти - іняз та юрфак. Але відколи появився синочок, йому 2,2 роки, то я стала просто МАМОЮ. Закинула практично все. Я по на натурі максималістка і повністю віддаюсь справі, то пропадала на роботі, а тепер повністю поглинута домом та дитиною. Мову бачу стала забувати, підглядаю багато слів. :feel: А про свій зовнішній вигляд взагалі мовчу.
Два тижні, як віддала малого в садік, і навіть вже сходила на чистку нігтів. Манікюрниця каже, так як ви робите чистку не часто :fellow: , то я не можу все досконало вичистити. Вона навіть не підозрює, що я колись робила чистку кожного тижня :lol: .
Мені теж треба привести фігуру в порядок, але найголовніше, що я навіть вже два тижні роблю маску на обличчі. :wink: І принципово фарбуюсь в садок.
Ще маю такі завдання:
1. Щодня читати на анлійській або французькій мові статтю.
2. Крутити обруч щодня і три рази в тиждень бігати.
3. І чомось прибутковим зайнятись, щоб були гроші.( маю плани, але поки не говорю)
А ще я в липні вже виходжу на роботу (це не повязано з моїм пунктом - 3). Робота, то так для душі чи навіть хобі :love:
Написала це тут, бо ніби вже пообіцяла, то обов"язково маю зробити, додати ці родзинки. :wink:

P.S. А ще забула написати, обмежити вживання солодощів та випічки!!! Адже я так люблю добре теплий чай з чимось солоденьким :tongue:
Перейти на початок сторінки
Христя
11 липня 2013 12:00
Повідомлення #33


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Похвалюся я трохи,чим займаюся зараз і чим забита моя голова)))))
Може,хто помітив, шо Христя вже трохи зникла з Дріму)))) то того,що часу на розваги вже менше :smile: По-перше,нарешті пішла я в спорт!!!!! :wink: Пішла я з Пушинкою на аеробіку...Дуже мені подобається, пітнію як дурна щоразу, кріпатура в мене не проходить ніколи - і мені це подобається :smile: Згадую ті шкільні роки,коли ходила на танці....Йшла після заняття втомленна,як зараза,ледве ноги волочила,але щасливаааааа!!!!!!! І ото тепер теж саме відчуття...відчула себе людиною)))))

Паралельно з тим,зайнялаля дуже аспортивною справою - шоколадом :smile: Роблю цукерки хенд-мейд, накупила профі шоколадних фонтанів - і тепер дарую людям шоколадні усмішки і жуби :lol: Заняття для мене нове і для себе самої неочікуване)))) Ніколи не думала, що піду в то дєло...буду вся така шоколадна :lol: Хоч сама шоколад я не дуже - я мнєско люблю :wink: То знаєте, то вигідна є справа для мене - менше з"їм-більше продам :lol:
Покажу трошки фоточок)





Сама собою задоволена,як ну....через те,що вилізла з того декрету,який сильно мене гнітив...сама винн,що залізла в нього...дитина - не помєха для саморозвитку. а навпаки стимул...тепер я то зрозуміла))) Головне - ніколи не зупинятись!!!!

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Кіра
21 липня 2013 15:22
Повідомлення #34


Файна господиня
  • 51

Репутація: 254
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 855
Реєстрація: 13.04.2010

ICQ:--

Бали: 2452
Христя,дуже рада що ти нарешті знайшла своє!!!!

то найважливіше в житті, отримувати задоволення від роботи!
фонтани в аренду здаєш? Де купувала?
я купую на цьому сайті багато чого http://ru.aliexpress.com/

знайшла такі фонтани -


Чи він не профі?

я зараз теж шукаю , чим би таким зайнятись "на дому"
Перейти на початок сторінки
4 сторінок 1 2 3 4 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 07:09

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 21
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100