Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Додамо родзинку в своє життя?)))
Натонька
прагну досконалості...
7 квітня 2013 23:29
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Я тут подумала.. А думаю я багато, і про все на світі))) От... подумала я, що багато хто з наших жіночок сидить в хаті з дітьми, варить їсти і таке всяке, в декого ще звичайно додається робота))) І все... більше нічим практично не займається.. маю на увазі для себе. Тому... я пропоную внести якусь родзинку в своє життя)) Робити щось для себе, розвиватись, вчитись чогось нового і займатись вдосконаленням себе.
Хочу щоб в цій темі ми ділились різними своїми перемогами, зацікавленнями, планами і т.д. Пишіть про те, що ви накінець то вирішили піти здати на водійські права, пішли на аеробіку, сіли на дієту, почали вчити іноземну мову, зайнялись танцями чи змінили зачіску... Пишіть про те, чим ви зараз зацікавлені, що вивчаєте, що читаєте.. І можливо хтось дивлячись на вас також захоче трошки змінити чи покращити своє життя!
І не кажіть - це не для мене! Мені вже пізно вчитись і таке всяке! Брехня! Вчитись ніколи не пізно :smile:


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Яілатан
7 квітня 2013 23:45
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Цитата: Натонька
Вчитись ніколи не пізно

Воно то ніколи не пізно, але ще б кудись ту лінь подіти. Все збираюсь-збираюсь і не зберусь. Як каже чоловікова мама: Є сила, є воля, а от сили волі нема :lol: Може якраз чийсь приклад додасть бажання)))
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
7 квітня 2013 23:55
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Почну з себе))
В мене таке враження, що я би тільки вчилась і вчилась! Чесно)) Я в школі вчилась трохи зле, не знаю, що мені було там в голові, але не наука то точно)) Тому я зараз вічно в навчанні))
Працюю зараз над тортами, вчусь, бо або я роблю файно, або не роблю взагалі.. тому що навчитись робити то добре я дуже багато читаю. В мене постійно відкритий Самовар, на яку черпаю інформацію по тортах. На звичайні посередні торти уваги не звертаю, збираю собі в папки самі лиш шедеври, тягнусь до кращого. Лишилось то все тільки впорядкувати. Слідкую також на Фейсбуці за новими тенденціями.
Пішла на англійську.... Так, я це зробила! Я себе переборола і пішла.. було стидно на таке зважитись, бо можна спитати, а що ти робила в школі, чого там не вчилась? Та й завжди таке враження, що там будуть мудріші за тебе і будуть дивуватись, що ти така тупа))) Одним словом в мене було тільки одне заняття, дали купу домашнього завдання, я тут сиджу в шоці, але вірю в найкраще :lol:
На рахунок схуднення)) Тяжка то справа, так як я дуже люблю їсти... Ходила я і на східні танці, і на дієтах сиділа, і нічого не змінювалось і не знаю чи зміниться колись))) От... походивши рік в тренажерний зал я не то що не скинула, я ще й набрала 5 кг))) І зрозуміла. Нема сенсу туди ходити, якщо я приходжу до хати і все одно багато їм))) Тому на даний момент я перестала ходили в спортзал, почала читати про здорове харчування наприклад ось тут http://tastydiet.livejournal.com/ і почала займатись зі щоденниками схуднення з Анітою Луценко))) Не знаю, наскільки мене хватить, але коричневий рис і таке ж спагетті уже собі купила.
Щось я дуже багато пишу)))
Ага, ще я читаю Флай Леді і вже років зо п'ять збираюсь взлетіти і щось мені не дає)) Може комусь це здається дивним ця система, але кожному - своє. Я від неї взяла тільки хороше, багато на що подивилась з іншої сторони . Зараз зайнялась більш конкретно. Підписана на розсилку, виконую завдання і навіть завела КЖ.
В мене ше мільйон планів і всякого різного в голові, потім ще напишу якось))) Але дівчата, не треба нічого відкладати на потім, треба робити щось вже і покращувати своє життя :bully:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
лесендра
8 квітня 2013 00:14
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 3
Реєстрація: 27.02.2013

ICQ:--

Бали: 105
ОГо-го!!! Молодець! Головне почати! Кажуть: початок - половина справи! Дуже цікава тема!..
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
8 квітня 2013 11:49
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Натонька,
Знаєш, Натонька, то ше від характеру залежить.От я візьму себе наприклад.Вчилась я в школі і далі по спеціальності дуже добре.Але вже тепер, оглядаючись, дивуюсь собі ,звідки було стільки бажання вчитися .Тоді я жила за принципом як і ти тепер- АБО ДОБРЕ АБО НІЯК.А зараз мені абсолютно не хочеться братися за щось таке навчальне. Я більше привикла до сімейного життя ,ходжу на роботу.І мені так добре.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 12:25
Повідомлення #6


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Цитата: ІНЕСА
І мені так добре.

То є добре, що тобі добре)) Що ж тут скажеш))
Певно то від характеру залежить точно. Я от не уявляю, як можна просто одноманітно жити. Мені постійно здається, що я не буду мати що згадати в старості і нічого не доб'юсь. Мене мучить то, що я не викладаюсь на повну силу і можу зробити набагато більше. Я хочу постійно якихось змін. Я би в хаті постійно робила якісь перестановки, щось новеньке купувала, навіть якусь просто нову баночку для круп. От дивлюсь - і око тішиться)))

Щоб ви знали, я просто говорю за себе, нікого не хочу образити. Кожен живе так, як йому зручно. Просто думаю, що цією темою можливо когось підштовхну до чогось новенького і цікавого.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
8 квітня 2013 12:31
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Натонька,
Ну я також люблю невеличкі зміни.Перестановка меблів в хаті і новий шампунь то мені також подобається.Але я на кардинальні зміни не готова. :what:
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 13:09
Повідомлення #8


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
ІНЕСА,
Кардинально ніхто каже змінювати. Тема не називається "Змінюємо кардинально своє життя", а просто "Внесемо родзинку в своє життя" :what:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
8 квітня 2013 13:19
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Натонька,
Ну видиш Натуська , для когось звичайна родзинка може здаватися величезною ізюминою,такою не підйомною))))))) :lol: )То все відносне.Але цікаво би було почитати тут ще наших дівчат.Чому ніхто нічого не пише?
Перейти на початок сторінки
KASYA
8 квітня 2013 13:36
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 544
Група: Кондитер
Повідомлень: 635
Реєстрація: 24.01.2012

ICQ:--

Бали: 1254
Мені здається, особисто мені, що я додала "родзинку" до свого життя наразі тим, що почала спілкуватись з усіма Вами, тут, на Дрімфуді. Ще рік назад я сама від себе такого не чекала! Дім - робота - дім - робота - дім і т.д., десь раз на один-два місяці зустрічі з подругами. Щось змінювати кардинальніше мені, мабудь, трохи запізно, та й і не дуже хочеться, як каже ІНЕСА, мені подобається моє життя. А спілкування тут (за що усім ще раз дякую :belay: ) - якраз і є для мене оця "родзинка" :a0a:

--------------------
Інколи серце бачить те, що не видно очам
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 13:54

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 19
Гостей: 14
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100