Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


 ФМ-14 Хліб-усьому голова
Ludany
16 листопада 2009 05:35
Повідомлення #1


Молода господинька
  • 34

Репутація: 39
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 186
Реєстрація: 28.04.2009

ICQ:--

Бали: 264
На цьому тижні поговоримо хто який пече хліб.Не має ліпшого запаху в домі,як запах свіжоспеченого хліба.Це признак домашнього затишку.Я вперше почала пекти хліб більше 10 років тому назад,спонукала до цього фінансова безвихідь 90-их,пекла через день по два великих батони.Шлях до "правильного" хліба лежав довгий,не було тоді в мене знайомих-хлібопіків,ні інтернету,щоб підсказати.А ще не було ані комбайна,ані хлібопічки,місила вручну.А по рецепту тісто було дуже густе...Тому,коли стало легше в фінансовому плані,хліб не пекла принципово.Але все погане забувається,а маючи в арсеналі зараз хорошу побутову техніку,процес перетворюється майже в розвагу.

Французький багет
2 ч.ложки сухих дріжджів
370 г борошна
1 столові ложки цукру
1 травня ч.ложку солі
2 столові ложки розм'якшеного вершкового масла
250 мл теплої води
Режим для хлебопечки "французький", "тісто" (3 години 40 хвилин)

Якщо робити вручну.
Дріжджі розмішати у воді (50 мл, а 200мл залишити для замісу тесту) додавши половину цукру.Накрити, залишити на 15 хвилин.Замісити гладке тісто із зазначених інгредієнтів і дріжджового роззчина.Накрити, залишити в теплому місці для підйому тіста вдвічі.

Тсто розділити на 2 частини, розтачати в прямокутник, туго зкрутити рулетом.Виложіть багети на підготовлену бритванку.Залишити для підйому на годину.Гострим ножем зробити надрізи.Змазати яйцем, посипати кунжутом і маком.На нижній рівень духовки помістити деко з гарячою водою . Багети випікати на середній полиці 10 хвилин при 220 градусів і ще хвилин при 200 градусів 25.

Мавп"ячий хліб
Тісто
Дріжджі сухі 8г
Вода тепла 250мл
цукор 1ч.ложка
сіль 1 ч.ложку
мука 350г

Тісто робила в хлібопічці.
Готове тісто розділяти на кульки величиною з волоський горіх, кожен шматочок мокати в масляну суміш, викладати в кексовую форму, або в будь-яку форму з трубою.Кожен шар кульок посипати тертим сиром (я використовувала кексовую форму 22 см, кульки у мене вмістилися все в один шар, по-цьому я просто зверху рясно присипала твердим сиром). Залишити в теплому місці на пів години.

Масляна суміш
5 столових ложок розтопленого вершкового масла, половина тертої на самій дрібній тертці цибулини, 2 зубки часнику, 1 / 4 ч.ложки солі-все добре вимішати.

Випікати в попередньо нагрітій до 175 град.духовці до готовності (я пекла майже 50 хвилин).

Перейти на початок сторінки
ir71
16 листопада 2009 09:59
Повідомлення #2


Молода господинька
  • 34

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Добрий день усім!Я перша відгукнуся на цей Фм,бо саме сьогодні пекла хліб.Ось нище все про нього.

Хліб на кефірі



Кефір 250мл.
Борошно пшеничне, скільки візьме, щоб трішки липнуло до рук (2 стакана)
Сода 1ч.л.(погасити)
Сіль 1 ч. л
Цукор 1 ч.л.
Тмин 1 - 2 ч.л.
Соєвий соус 1 ст.л.
0.5ч.л червоного перцю
Спосіб приготування
Змішати в мисочці всі сухі інгредієнти і всипаємо їх у кефір змішаний з соєвим соусом.
Перемішуємо, добре виминаємо руками
Тісто виходить густе, м'яке,липне до рук.
Формуємо з отриманого тіста буханець, робимо надрізи, для того, щоб тісто краще пропеклося.
У розігріту до 200 гр. духовку ставимо наш хліб, присипавши його мукою, для утворення хрусткою скоринки.
Випікати 30 - 40 хв. до готовності і рум'яності.
Готовність хліба перевіряємо дерев'яною зубочисткою, вона повинна виходити з хліба сухою і чистою.
Хлібець виходить з хрусткою скоринкою і м'якою серединкою.



Мої коментаріїї.Я взяла цей рецепт з сайту Кулінар.Його там пекли декілька людей і всі дуже хвалять.Не можу сказати що я в захваті від цього рецепту хліба.Хліб-це святе і він не буває несмачним.Але присмак цього хліба мені не сподобався.Тяжкий і трохи забитий.Я б швидше сказала що це такий собі екстренний рецепт хліба.Робиться і печеться дуже швидко.Саме тому я поділилася з вами цим рецептом.Але чесно то НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Перейти на початок сторінки
Ludany
16 листопада 2009 10:45
Повідомлення #3


Молода господинька
  • 34

Репутація: 39
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 186
Реєстрація: 28.04.2009

ICQ:--

Бали: 264
Ір,я ще не пекла по такому рецепту.Чомусь сприймаю хлібну випічку перш за все як дріжжову,можливо по цій причині не сподобався і тобі хліб,бо сода не дасть таку пухкість ніколи. Згідна з тобою,для дуже екстренного випадку потрібний і такий рецепт,бо хороший дріжжовий хліб таки хоче щоб з ним неспішно побавилися!
Дівчата,можливо хтось має досвід випікання хліба на заквасці,дуже б було цікаво послухати!!!
Перейти на початок сторінки
Надія
16 листопада 2009 20:37
Повідомлення #4


Молода господинька
  • 34

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Я колись теж пекла хліб, і пшеничний, і пшенично-житній з кміном. Але зараз в магазинах такий асортимент хлібної випічки, що вже й не хочеться пекти.
Перейти на початок сторінки
Ludany
17 листопада 2009 09:31
Повідомлення #5


Молода господинька
  • 34

Репутація: 39
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 186
Реєстрація: 28.04.2009

ICQ:--

Бали: 264
Надя,я не зовсім згідна з Вами,в магазинах достатньо і тістечок,і тортів,ба навіть готових котлет.Але коли хліб спечений якісно в домашніх умовах,з хороших продуктів,він на порядок смачніший і корисніший від магазинних аналогів.
Я в основному печу в хлібопічці,собівартість мого хліба навіть чуть-чуть вища від ціни в магазині.А в магазинну ціну вкладається виробничі і невиробничі накрутки+прибуток,тому можна тільки здогадуватися якої якості в покупному хлібі продукти...
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
17 листопада 2009 11:16
Повідомлення #6


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Я печу теж домашній, правда не кожен день. Я не люблю магазинний, бо він черствіє на другий день та має запах плісняви. Єдине, що люблю то звичайний батон і чорний хліб під настрій. А коли по телевізорі чи в газеті побачу, що люди находять в хлібі, то мене взагалі страхи беруть.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ludany
17 листопада 2009 11:36
Повідомлення #7


Молода господинька
  • 34

Репутація: 39
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 186
Реєстрація: 28.04.2009

ICQ:--

Бали: 264
Нат,моя мрія навчитись робити чорний хліб на заквасці вдома.Ніяк не рішусь,ту ж закваску треба "вирощувати" довгий часюЯ пекла в хлібопічці з ржаної муки,не подобається,такий специфічний невиброжений присмак ...
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
17 листопада 2009 14:01
Повідомлення #8


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
А я все ніяк не зберусь навіть прочитати, що таке закваска і з чого вона робиться wink

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ludany
17 листопада 2009 14:37
Повідомлення #9


Молода господинька
  • 34

Репутація: 39
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 186
Реєстрація: 28.04.2009

ICQ:--

Бали: 264
Наталь,є два основних види закваски-дріжжова і бедріжжова.Їх вирощується по схемі кілька днів(робиться рідке тісто,потім через якийсь час воно має ожити-запузиритись,його"підгодовують" тобто додають ще воду й муку,потім держать в холодильнику).Додають в хліб замість дріжжів.або разом з невеликою кількістю дріжжів.Хліб виходить смашніший і корисніший,а в чорному хлібі зникає неприємний присмак.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
17 листопада 2009 15:08
Повідомлення #10


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Йой, то треба з тим так бавитись... Так як з песиком або котиком, постійно підгодовувати lol

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Тема закрыта




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 20:44

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 45
Гостей: 28
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100