Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Відгуки про медичні заклади та їх працівників
Натонька
прагну досконалості...
9 лютого 2013 19:45
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Тут можете самі вирішувати, чи вказувати прізвища, місто, лікарню. Можна і просто виговоритись, про те, що вас образило, вразило, зачепило і т.д. Звичайно пишемо як негатив, так і позитив.



А в мене тут назріло питання... Як може пані лікарка вимагати нагло гроші за довідку про смерть? За що давати гроші??? Совість є? Якщо між нами ось тут є такі лікарі, то я сильно вибачаюсь, але в вас нема геть зосім краплини совісті. Коли в людей хтось помирає, і потрібно і туди, і сюди встигнути, а тут затримується довідка , бо їй так просто хочеться, і коли видається тільки після того, як нагло просяться гроші, то гріш ціна тобі, лікарко... Совісті нема в тебе...
Перепрошую, але зачепило мене тут вчора..

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ластівка
9 лютого 2013 20:32
Повідомлення #2


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Натонька,
та шо казати? нікого не хочу образити, але зсволочніла наша медицина

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
9 лютого 2013 20:37
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Ластівка,
але скажіть мені таково.. як вони сплять спокійно? Совість не муче, нє? Чи гроші важніші ніж та совість?
Ану, хто в нас тут є лікар... не мучить вас совість, скажіть?

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Олька-парасолька
9 лютого 2013 20:46
Повідомлення #4


Молода господинька
  • 34

Репутація: 129
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 246
Реєстрація: 17.01.2013

ICQ:--

Бали: 615
Ластівка,
Яка там совість в тих лікарів,коли моєму дідові одна лікарка давала наркоз,перед операцією то взяла гроші і пішла додому так і не дочекалася навіть до кінця операції некажучи вже про то шоб чекати коли з наркозу вийде-хоч обіцяла перед тим ............
Перейти на початок сторінки
uliana_y
9 лютого 2013 20:55
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Цитата: Натонька
Ану, хто в нас тут є лікар... не мучить вас совість, скажіть?

Не всі люди одинакові.НЕ має значення професія!!!Всюди є люди і людиска!!!Те що азараз наша медицина просто як приватний бізнес!!потрапляєш у відділ ,а з кишень трусиш,як в приватні клініці!!!
Знаю бо працюю медсестрою в Львівські обласні лікарні!!Хворі у нас важкі,часто помирають!!!Та не можу сказати,що ходжу оглядаюсь,щоб дали щось!Завжди роблю свою роботу!!Незалежно від людини і її фінансів!!
В мене був такий випадок точніше їх багато.
сидить старенька бабуся, біля неї на тумбочці каша.І дивиться так голодно на ту кашу.Кажу бабцю вас погодувати??вона каже нє у вас багато роботи!Потім дочка прийде і погодує.Я зробила уколи пішла погодувала бабусю.А санітарка каже до мене,але ти дурна понаучуєш то.Ходиш коло них!Та мають дітей нехай вони ходять коло них!!!
То таке я не кажу що я там велика медсестра.Просто все залежить від людини.
В мене за останній місяць мама була в лікарні тепер тато!!Всі лікарі брали гроші хоча з ними разом працювала)правда робили знижки,але то таке))Надивлюсь на ставлення!Але все залежить зміни.На одну люди чекають, на іншу зміну не можуть дочекатись,щоб закінчилась!!
Ті що беруть гроші їх ніколи совість не гризла і не буде гризти!

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
utya
9 лютого 2013 20:57
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Я зараз взагалі боюся тих лікарів .. і обходжу десятою дорогою (нащастя мама лікар(првда в районі)). То, якщо чесно вон,а зараз сама в шоці від того, що робиться.. просто зникає медицина... Ще декілька років і лікарі старої школи підуть на пенсію.. і буде торба....

А з тими дурними реформами взагалі просто "Ж........" нам.

У них в лікарні один лікар сказав... "працював при зародженні медицини.. при розквіті.. а зараз дивитися на її руйнування просто не може"

Перейти на початок сторінки
Ластівка
9 лютого 2013 21:02
Повідомлення #7


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
uliana_y,
в мене дочка така ж.
Тому не всі однакові і судити по одній заразі - ображати чесних і порядних людей.
Одна мала родила, інша там працює і гроші всеодно давали. А той хто брав то він совісти не мав та й не буде мати.

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Олька-парасолька
9 лютого 2013 21:32
Повідомлення #8


Молода господинька
  • 34

Репутація: 129
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 246
Реєстрація: 17.01.2013

ICQ:--

Бали: 615
Цитата: Ластівка
Тому не всі однакові і судити по одній заразі - ображати чесних і порядних людей.

Так ображати таких людей не хочется,вони справді є ,але їх одиниці,а хапугів ойо-йой ,в мене однокласниця працює в дитячій поліклініці то вона навіть незнає як аналіз крові розшифрувати ,а шо там казати про лікування(ЯКТО КАЖУТЬ СКІЛЬКИ МАМА МАЛА ГРОШІ ТАМ І ДИТИНА ПРАЦЮЄ)
Перейти на початок сторінки
Darka
9 лютого 2013 23:19
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Дівчата напишу пару слів про Американську медицину.Люди тут платять великі гроші за медичну страхівку,комусь з роботи дають то легше ,тільки треба трохи доплатити.Якщо людині за сорок то треба дати десь біля 500 доларів в місяць,є різні ціни.А ви думаєте що тут так гарно людей пильнують в лікарні ,так чк показують в кіно.Сама була там і маю коліжанку яка працює в лікарні.Медсестра приходить по годині,коли хворий викликає ,то птки прийдуть.Треба тоже з ними сваритись постійно за той догляд.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
9 лютого 2013 23:20
Повідомлення #10


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: utya
Я зараз взагалі боюся тих лікарів .. і обходжу десятою дорогою


Сама тепер не люблю лікарів та стараюсь до них не попадати - не поставивши точного діагнозу будуть лікувати, поки зможеш платити. Хоча з іншої сторони є люди і людиська, так є і лікарі і лікариська - зустрічала і таких, що бідним пацієнтам за свої гроші ліки купляли, і таких, що не підходили до нових хворих в палаті по 3-4 дні - поки їм не заплатили (взагалі не помічали людини).
Унікальною вважала колись зав. відділенням на Щорса - така колоритна жіночка - одна пані прийшла до неї лягати в стаціонар, а її не було (десь поїхала). Дали їй молоду лікарку - та і лікувала, і по декілька разів на день приходила в палату, а на день виписки вернулась завідуюча, "зняла" касу і сказала: До побачення".
Але найгірше враження залишила Батальна - лежала там на підтримці на першому поверсі (мечнікова закрили і все було переповнено), аж перед Зеленими святами завідуючий зробив повний обхід палат, хто мав родити в межах свят направив на кесарське, сказав, що буде асистентувати, після операції, як тільки мамусі відійшли від наркозу, до кожної прийшов, попросив за допомогу 500 дол (вже й негайно), а зі своїм лікарем сказав розраховуватися окремо - і поїхав на Зелені свята. Я була в шоці - втекла звідти, щоб не дай Бог туди більше не потрапити. Та ще й потяв жіночок, як корів - від пупця до низу - такі страшні шрами полишалися - потім питалася на Мечнікова, чому ще так ріжуть, то лікар сказав: "Стара школа, на нове не хочуть переходити. А різниця в часі, щоб дістатися до матки - так ріжуть хіба ургентно. коли під загрозою життя матері чи дитини". А це ж був просто збір коштів на свята!!! про яку совість може бути мова???
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 17:59

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 26
Гостей: 25
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100