Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Історії для душі, (вибірка міні-оповідань Бруно Ферреро)
nadiya
13 лютого 2014 11:37
Повідомлення #101


Молода господинька
  • 34

Репутація: 29
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 51
Реєстрація: 21.05.2013

ICQ:--

Бали: 235
Цитата: зірка
Але є такі друзі, як повітря. Їх не видно,
але вони завжди з тобою...



гарно сказано.. дай Боже всім таких друзів :)

--------------------
Радій життю, бо тільки раз дається..
Цінуй його так невловиму мить.
І поки серце ще у грудях б’ється,
Нехай Господь тебе благословить! :)
Перейти на початок сторінки
Darka
20 лютого 2014 06:30
Повідомлення #102


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Місяць

Була собі дівчина, яка кожного вечора дивилася на місяць. Їй здавалося, що у срібляному сяєві нічного світила вона бачить профіль незнайомого юнака. Можливо, це було лише таємниче відображення якогось сну. Дівчина зітхала і чекала.
У другій частині світу жив юнак, який щоночі дивився на місяць. Йому здавалося, що на його блідій поверхні він бачить профіль чарівної жаданої дівчини.
Юнак був вправним лучником.
Однієї ночі він узяв найгострішу і найстрімкішу стрілу, заклав її на тятиву, нап’яв лук з усієї сили і вистрілив у блідий силует місяця.
Тверда як сталь і бистра мов блискавиця стріла вцілила у місяць і відламала від нього маленький шматочок. Шматочок упав на землю і розбився на дві частинки.
Одна частинка впала на груди відчини, а друга – під ноги лучникові.
Кожен із них повісив собі свою частинку місяця на шию, немов дорогоцінний амулет.

Чи зустрінуться вони колись?
Можливо.

Ми всі схожі на цих двох. Блукаємо по світі, носячи у собі половинку якогось сну. Не знаєш напевно, у кого друга половинка твоїх мрій. Тому, щоб не помилився, будь люб’язним з усіма, кого стрінеш

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Roksolana
29 вересня 2014 07:19
Повідомлення #103


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Любіть чоловіків. Їм дуже потрібна ваша Любов. Навіть якщо вони в цьому ніколи не зізнаються. За кожним великим чоловіком завжди є жінка, яка в нього вірила. І любила по-справжньому.
Бернард Шоу

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Roksolana
29 вересня 2014 08:06
Повідомлення #104


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Я знаю,Боже, Ти зі мною, І кожний день і в кожну мить, Тому безпечно так з Тобою Мені на білім світі жить. Ти все снуєш-переплітаєш Моє життя на цій землі І щедро так благословляєш Даруєш день новий мені А як життя втрачає сутність : Безвиходь,горе,суєта...Я вірю у твою могутність, Коли вже й виходу нема. Завжди стою перед Тобою маленька,грішна, ніяка.... І твердо вірю: наді мною... Твоя Свята легка рука...

автор невідомий

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
2 жовтня 2014 19:50
Повідомлення #105


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Одного дня селянин, який жив неподалік від обителі, підійшов до монастирської брами й енергійно застукав у неї своєю мозолистою рукою. Коли воротар відчинив, чоловік, усміхаючись, показав йому великий кетяг соковитого винограду:- Брате-воротарю, – сказав селянин, – знаєте, кому хочу подарувати цей чудовий виноград?- Може, настоятелеві або комусь із старших отців монастиря?- Ні! Вам!- Мені?! – монах з радості аж почервонів. – Хочете дати його саме мені?- Авжеж! Тому що ви зі мною поводилися як приятель і завжди допомагали мені, хочу, щоб ви поласували цим виноградом.Монах-воротар поклав виноград на тарілку і поставив її на стіл. Він довго-довго дивився на нього. Який гарний і смачний виноград!Та ось у нього майнула думка: «Чому не занести цей кетяг настоятелеві, щоб і його втішити?»Він узяв тарілку з виноградом і поніс до настоятеля.Настоятель і справді щиро зрадів. Але пригадав собі, що в монастирі живе старий та хворий монах, і подумав: «Занесу йому цей виноград. Нехай він хоч трохи потішиться».І кетяг винограду потрапив до келії хворого монаха. Але надовго він там не затримався. Хворий подумав, що виноград, напевно, сподобається кухареві, який цілий день працює, і передав виноград йому.Але кухар послав його монахові-паламареві, а той поніс його наймолодшому монахові, котрий вирішив подарувати його іншому монахові.І так від монаха до монаха той виноград знову повернувся до воротаря.Отак замкнулось коло. Коло радості.Не чекай, щоб хтось інший починав, ти перший маєш почати коло радості. Часто достатньо дуже маленької іскри, щоб вибухнула велика кількість динаміту. Досить іскорки доброти, щедрості і світ почне змінюватися.Любов – це єдиний скарб, що помножується, це єдиний дар, що росте тоді, коли його роздають.Любов… Даруй її, розсівай її, випорожнюй свій гаманець, свої кишені!а завтра будеш мати більше, ніж сьогодні.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
зірка
3 жовтня 2014 16:39
Повідомлення #106


Молода господинька
  • 34

Репутація: 31
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 131
Реєстрація: 3.02.2011

ICQ:--

Бали: 692
Прочитай цей список і подзвони туди, куди тобі потрібно:

При появі втоми дзвони Матвія 11,28-30.
При появі хвилювання дзвони Матвія 6,25-34.
При появі депресії дзвони Псалом 27.
При появі гордості і надмірної самовпевненості дзвони Псалом 19.
При появі гіркоти дзвони І Коринтянам 13.
При появі незадоволення життям дзвони Колосянам 3,12-17.
При появі нерозуміння християнства дзвони ІІ Коринтянам 5,15-19.
При появі невпевненості дзвони Римлянам 8,1-30.
При появі самотності дзвони Псалом 139.
При появі небезпеки дзвони Псалом 91, Псалом 121, Псалом 3.
При появі смутку дзвони Івана 14.
При появі пригніченості дзвони Римлянам 8,31-39, Псалом 70.
При появі гріхів дзвони Псалом 50.
При появі сумнівів дзвони Євреям 11.
При появі страху дзвони Псалом 23.
При появі страху вночі дзвони Псалом 4,9.
При появі егоїзму дзвони Псалом 68.
У випадку розладу на роботі дзвони Псалом 126.
Під час подорожі дзвони Псалом 121.
При зустрічі із озлобленістю дзвони Івана 15.
При бажанні приносити добрі плоди дзвони Івана 15.
При невпевненості в людях дзвони І Коринтянам 13.
При потребі підбадьорення дзвони Ісуса Навина 1, 5-9.
При потребі милосердя дзвони Римлянам 12.
При зраді дзвони Псалом 26.
При захисті від ворогів дзвони Псалом 35.
При хворобі дзвони Псалом 39.
При порожньому гаманці дзвони Псалом 26.

УВАГА!

Всі номери набираються без коду і допомоги оператора.

Усі лінії зв’язку з небом працюють без вихідних і відкриті 24 години на добу.
Якщо, все ж таки, захочете зв’язатись безпосередньо з Оператором, дзвоніть Єремія 33, 3.

Скріплюйте вашу віру!

Даний список не є секретним і призначений для вільного розповсюдження!
Перейти на початок сторінки
Darka
5 жовтня 2014 20:10
Повідомлення #107


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Сумним повоєнним селом на Галичині пронеслася звістка ---буде в неділю таємно правитися Служба Божа .Церква була зачинена ,служіння заборонене.Службу мав правити старенький отець Володимир який мав рідкісний дар від Бога --дар прозорливості бачив людські гріхи і від його молитов відбувалися зцілення. Сільский староста почувши новину ,повідомив начальство району і воно дало вказівку затримати священника. Отець Володимир вже двічі в цьому селі правив Службу Божу і двічі мав молитви на зцілення дівчинки яка не могла ходити її приводили мати і бабуся попід руки .Був голодний і тривожний час.Пробрався до села у подертому одязі під видом жебрака.,паламар відкрив пожежний вихід зайшли люди і церква засяяла яскравим світлом. Сонце яскраво освічувало церкву мовби нагадувало про силу Господню. Відправивши Службу Божу отець звернувся до бабці дівчинки :"Матроно приведіть дитину" .-Люди в церкві завмерли в очікуванні. Слова молитви долинали до глибини душі. Повільно піднявши хрест ,лагідно сказав:"Іди до мене дитино. "Вона впаде "--закричала бабця повільно пускаючи руки від дитини.--Дивись на хрест і йди---голосно промовив.-Іди ---закричали люди і дитина хитаючись пішла своїми ногами .Люди плакали. "За діда твого Матроно впав його гріх на невинну дитину, зате що будучи польовим(наглядачем за колгоспним городом) копнув в живіт вагітну жінку.при породіллі її дитина стала калічкою, "Прости нас Господи плакала Матрона з дочкою.... В двері церкви загримали:"Відкривайте хто дозволив на каторгу підете і священник і паламар... --Кричав сільський староста за яким стояв партійний актив. Відчинився засув з середини церкви, на порозі стояла дівчинка каліка від народження. Від побаченого староста села зомлів,районне начальство розступилося .Воно знало цю бідну сім"ю .Старенький священник виходячи з церкви промовив до них:" Мир Вам" .Вони в страху дивились на священника ,який хрестом благословив людей віддалявся від церкви з паламарем, районне начальство - не могло зрушитися з місця не затримали його не промовивши жодного слова!!!

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
29 жовтня 2014 05:11
Повідомлення #108


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
В невеликому селищі стояв храм, в цьому храмі в центрі знаходилося велике розп'яття Ісуса Христа. Люди приходили до Бога з різними намірами, хто просити,хто подякувати, а хто просто помолитись. Одного разу в цей храм зайшов літній чоловік, побачивши Ісуса на хресті, сказав: " Боже, Ти так важко терпиш, я б так хотів помінятися з Тобою місцями, і хоча б на один день полегшити Твої терпіння. Тут несподівано промовив з Розп'яття до нього Ісус: "Добре, але в мене буде одна умова, щоб ти тут не побачив чи не почув, маєш мовчати". "Я згідний на цю умову, я буду мовчати". Так чоловік помінявся з Ісусом місцями. За цілий день побачив різних людей, почув дуже багато прохань, подяк, нарікань... Майже під кінець дня зайшов дуже багатий чоловік з мішечком золота, швиденько помолившись, вийшов, забувши прицьому мішечок з золотом на лавці. За ним зайшов бідний, просити в Господа про допомогу. Тільки клякнув.. а тут мішечок на лавці, заглянув, здивувався що так скоро Бог його почув і щасливий побіг додому.Тут же зайшов до храму молодий хлопець просити про щасливу подорож кораблем додому. Тільки почав молитись як перервали його молитву - багач вернувся з міліцією і був впевнений що саме цей молодий чоловік забрав його золото. Хлопець почав проситися, та все марно...... Тут чоловік з розп'яття крикнув "Це не правда, він не брав золота. І розказав всю правду. Хлопця відпустили і пішли шукати бідного. Коли всі розійшлися прийшов Ісус і сказав: "Сходи звідти, ти не достойний тут висіти. Ти не стримав своєї обіцянки". "Але ж Боже, хіба це справедливо щоб судили невинну людину. Так немає бути" - відповів чоловік. "А звідки тобі знати як має бути. Така БОЖА ВОЛЯ! Цей багач мав загубити золото, так як має намір використати його в дуже поганих цілях. Бідняк мав його знайти бо саме зараз немає можливсті прогодувати свою багатодітну сім'ю, а хлопець, якого відпустили не мав встигнути на корабель, який саме зараз потопає в морі"

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
29 жовтня 2014 05:14
Повідомлення #109


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Одній людині здавалося, що він живе дуже важко. І пішов він одного разу до Бога розповісти про свої нещастя і попросив у Нього:— Можна, я виберу собі інший хрест? Подивився Бог на людину з посмішкою, завів його в сховище, де були хрести, і каже: — Вибирай.Зайшов чоловік в сховище, подивився і здивувався: «Яких тільки тут немає хрестів — і маленькі, і великі, і середні, і важкі, і легкі». Довго ходив чоловік по сховищу, вишукуючи найменший і легкий хрест, і, нарешті, знайшов маленький-маленький, легенький-легенький хрестик, підійшов до Бога і каже: — Боже, можна мені взяти цей? — Можна, — відповів Бог. – Це і є твій власний.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
30 жовтня 2014 03:19
Повідомлення #110


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Одного разу якась молодиця пояснювала співрозмовнику, що поки вона молода, хоче пожити в світі і багато досягнути, а коли буде старенька, як ті бабці, що ходять в церкву, тоді і вона буде ходити до церкви, а зараз недільне Богослужіння забирає в неї багато часу.
Паламар, що проходив поблизу, взяв зі столу молодої дами склянку з соком, яку вона собі замовила, випив його, залишивши на дні трошки соку і запропонував: “Допийте це, будь ласка”.
Дама розсердилася:
- Що за дурні жарти! Чому я маю це допивати після вас?
- Тому що ви те саме пропонуєте Богові. Поки молоді, сильні, здорові, ви хочете жити в своє задоволення, а решта часу, який вам не потрібен, хочете віддати Богові. Але боюся, що Господь, так як і ви, не буде допивати того, що залишилося

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 08:54

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 27
Гостей: 24
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100