Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Водоспад Гуркало, або як Марічка з Натонькою в похід ходили
Натонька
прагну досконалості...
24 серпня 2012 20:24
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
О, що я вам зараз розкажу!

Планували ми довго і нудно, майже ціле літо вирушити з Марічкою в Карпати. То погода була не та, то на море їздили, то ше десь нас носило і з того всього, аж цього тижня в нас получилось зібратись докупи)))

Так як ми вперше з чоловіком їхали на ночівлю, то в нас нічого і не було з того всього, що для того треба, ми купили і палатку і спальники і матрас і навіть рюкзак, їхали ми автобусом і нічого більше крім одягу і того всього, що купили навіть не брали. Марічка в нас більш досвідченіша і ще й на машині, то тягнула з хати все, що бачила :laughing: Їди і пиття була ціла купа, що можна було нагодувати і напоїти всіх людей, котрі мимо нас проходили))))) Але то нам так здалось тільки на самому початку, потім вийшло так, що ще треба було докупляти пива, бо не стало)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
24 серпня 2012 20:41
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
День перед тим затамувавши подих, думали, аби то в нас все вийшло, як має бути. Але моя мала дитина наїлась винограду і отравилась, прийшлось лишити в хаті оцю маленьку дівчинку



Ми з нею гарно поговорили, і вона нас відпустила і сказала, що наступного разу обов'язково з нами поїде.

Значить так.. в шостій ранку Марічка виїхала з Шкла в Корчин на машині, а ми з Трускавця в Стрий електричкою, а потім в Корчин на автобусі. Ми так шось трохи задумались і пропустили нашу зупинку, проїхавши Марічку мимо :lol: Ледве впросили шофера, аби нам став)))

Сіли до них і поїхали по страшній дорозі до водоспаду. Мені пару разів аж серце ставало від страху!

Приїхали на місце, втішилися, що не дуже багато сміття і тільки почав Марічкин Сергій палатку розкладати, як полив дощ. Ми пересиділи в машині, добре що не довго і далі вже гарно розклались, зайняли майже цілу поляну)))

Наробили канапок, кави і чаю, посиділи, відпочили з дороги... Кайф!!!

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
24 серпня 2012 21:26
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Кусок нашого табору)))



Тащо поближче палатка, то наших старших дітей, обидві там спали. Не знаю, чому їм було не страшно! А ота наступна то Марічки з чоловіком і малим Сергійком.
Я мало не посивіла в першу ніч, я думала, що або якісь кабан прибіжить, або кабаниха :wassat: То всьо Марічка винувата, бо цілий день страшила малого кабанами і вовками... Малому хоть би шо, а я мало не вдуріла))))

Тут готувалась смачнезна їжа))))))



Перші гриби пішли...



Але Марічці мало дров, вона несе ще :lol:


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
24 серпня 2012 21:30
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Малий Сергійко))))



Настя



Пішла жара)))) Готується бограч!



Марічка вивезла пів своєї кухні з хати :lol: Навіть часникодавку



Помічник малий))



Готово!



Рецепт буде на головній)))) Чесно!


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
chajka
24 серпня 2012 21:46
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1703
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1117
Реєстрація: 21.06.2012

ICQ:--

Бали: 5838
Дівчатонька, ви такі молодці, така файна розповідь, дякую Натонько :1f7: . Бачу ви там ціле наметове містечко розклали, ото ОРГАНІЗАЦІЯ на вищому рівні .
А деж той водоспад Гуркало? то ви до нього ходили ,чи ні? чи то ще не все,я так підозрюю :laughing:
Певно довго готується той бограч, може й пів дня, бачу Марічка біля нього вже штани на шорти поміняла :lol: (щойно зауважила). А то зелене в казанку ,то ви з собою навіть зелень привезли ,чи якоїсь кропиви накидали? :lol:
Перейти на початок сторінки
мари4ка
25 серпня 2012 00:59
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Цитата: Натонька
О, що я вам зараз розкажу!

ОХ......Є шо розказувати...І навіть не знаю з чого почати))))))
Коротче......Наважувалася я на ту поїздку ціле літо.Шось не могла собі уявити як то можна машиною в карпати заїхати, та ше й під самий водоспад! Хоча Натонька мене запевняла шо виділа,як там машини їздили))) Ну правда заїхали ми...хоч пару разі машина так дном стукалась, шо я думала шо ми якісь запчастини по дорозі погубимо))))) Но я сиділа і тихенько мовчала, бо Натоньку на кожному ударі серце боліло і я подумала, шо ,як я почну йойкати, то вона ше подорозі вмре :laughing: Прийхавши на місце,я подумала "не дарма мене Наталя вмовляла...." Місце де ми зупинились просто чарівне,як з казки. Дуже гарна долина, а кругом неї віночок гір. З права спуск до водоспаду, а зліва джерело :love: Ми себе там так комфортно почували, ніби туди все життя їздимо)))))

То питання пекло всіх моїх знайомих і тому певно й тих хто читає темку))) Чи знайшли наші чоловіки спільну мову? :laughing: знайшли , та ще й зразу в машині. Сергій не знав дороги, а Андрій показував де їхати))))))) Оленка з Настьою - варехи й щебетухи,дуже гарно подружились!!!! А Сергійко розбудив всі карпати,трохи вередував, трохи бешкетував,трохи нас смішив, аби нам не було скучно)))) Бракувало тільки Діанки! І взагалі ми дуже класно провели разом час!!!!!)))))))

Тепер ще довго буду згадувати красоту і тишину гір ранком.....То просто насолода ставати зранку,коли ще вся трава вкрита росою і в тишині пити каву.....КАЙФ!!!!!!! І ще довго буде гріти душу той вогонь, який горів вночі і слухав наші теревені.....
Емоції мене переповнюють!!!!!!!! А найбільше задоволення я отримала від збирання грибів. Ще досі закриваю очі і бачу, як вони стоять під деревами в травичці :love:
Висновок з цієі подорожі-- ХОЧУ ЩЕЕЕЕ!!!!!))))
Натонька ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за те, що ти мене витягнула з дому!!!!!
:belay:
Перейти на початок сторінки
мари4ка
25 серпня 2012 17:52
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Далі нехай Натонька пише з фото, а я буду тільки дещо коментувати...


Цитата: chajka
А деж той водоспад Гуркало?

Далі буде.....))))

Цитата: chajka
Певно довго готується той бограч, може й пів дня, бачу Марічка біля нього вже штани на шорти поміняла

То просто сонечко пригріло, а бограч зготувався швидко!!!)))



Цитата: chajka
А то зелене в казанку ,то ви з собою навіть зелень привезли

Ми все з собою привезли навіть терку і часникодавку і ще навіть кофеварку на вогонь, з якої виходить дуже смачна кава...Пра Наталь???)))
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
26 серпня 2012 22:54
Повідомлення #8


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Маленьке відео, як Марічка насіння лузгає :lol:


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
26 серпня 2012 22:59
Повідомлення #9


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Маленький помічничок росте)))



Гриби, ага... Море грибів)))





Чорний чайник :lol:




--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
26 серпня 2012 23:04
Повідомлення #10


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
А то вже вечір наступає... І я ото стою)))



Во.. а то Марічка каже, та як то просто будеш коло палатки стояти??? Давай, ніби ти шось дістаєш з сумки :laughing: Потім вияснилось шо то тільки одна єдина фотографія нашої палатки))) І тепер як хлопці питають мого чоловіка, яка в нас була палатка, то він мусить оту фотографію показувати :request:



Я би так не змогла, а ви?)))))))





Потім була страшна, темна ніч!!!

Було то холодно, то гарячо! А потім паніка, шо засну і задихнусь в тій малій палатці!

А потім зранку приїхали їкісь нечемні люди на машинах і дуже голосно кричали, називали нас іностранцями, бо в нас номери польські)))) Певно думали, шо раз ми іностранці, нічого не розуміємо, то ми ше й глухі і нічого не чуємо.... Я вас прошу, люди, як десь приїдете зранку і там стоять палатки і нікого поряд нема, то певно вони ше сплять! Нашо їх будити? Їм і так тяжко :lol: Не знаю, як хто, але я була злосна, поки не випила кави)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 07:08

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 17
Гостей: 11
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100