Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Карпати,Яремче, Перлина Українських Карпат
Христя
3 липня 2012 18:02
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Комусь обіцяла розповісти про нашу подорож цьогорічну у Яремче.Обіцяла давно,та,на жаль,з певних особистих причин,мені було не до цього....Тепер вирішила виправитись і показати,де і як ми відпочивали)


Оскільки море манить мене не особливо,ми премось у гори :smile: Цього року читали-вибирали довго і нудно. В яремче їхати не хотіли,бо були вже там,і Славськ відпадав,бо друзі,що їхали з нами там вже були.Переривши весь інтернет,зрозуміла,що знову ми поїдем у Яремче :smile: Бо на всіх інших курортах нам мені чогось бракувало.....)))

Житло ми знайшли також в неті.Воно нам здалось найоптимальнішим..ціна-якість.Пробули ми там 4дні(було мало :sad: )

Їхали ми машиною,трохи блудили,але в результаті з Новояворівська у Яремче добрались за 4год.
Скажу вам чесно,дитина моя,як тільки ми добрались до Карпат, охкала і охкала від побаченої краси :smile:

Приїхавши,звичайно оглянули подвір"я та номер.Усе було гарно....Меблі робив сам господар,чисто,затишно,прохолодно,кухня для смостійного приготування їжі.У нас був 6-місний номер+хол+санвузол. Подвір"я просторе,гарне,2 альтанки,качелі,невеличкий дитячий майданчик,мангал.....до того ж в пару кроків від річки Пруд.,красивий вид на гори,навпроти старий монастир.Словом,місце ми вибрали кльове :smile: :winked:

отака от хатина))))наш номер на першому поверсі,де відчинені двері :smile:



альтанка

поблизу був мангал,зроблений у вигляді печі))

от наші мужі катаються на одній з качель)


Таке от ліжечко(їх було 3)


кльовий комод
-на фото неозброєним оком видно,яке карпатське сонце безжальне :lol:

і було ще откаке крісло ведмеже(я його так назвала)))


і ось такий казковий вигляд з балкону

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
3 липня 2012 18:10
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Недалеко від дому,буквально декілька метрів,був невеличкий пляж,де ми засмагали і купались




дитина весело кидала камінці)


--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
3 липня 2012 18:21
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Щодо самого Яремче....
Я ніколи не забуду,як ми вперше поїхали у Карпати(також Яремче),вже по дорозі захоплювало дух від такої краси!!! Ці пагорби з хатинками,ліси дрімучі-це було щось!!!!!!Водоспади і вершини гір- це непередаваємо ні словами,ні фотографіями!!!!! Гірське повітря- просто кожного разу насолоджувались кожним новим ковтком!Там ти дихаєш на повні груди і дуже легко...

Яремче вважається основним літнім курортом в Карпатах.По-перше,розташоване дуже вдало-від нього можнадобратись в будь-яку точку гір,чи то у Ворохту,Татарів,чи Буковель....на Говерлу чи водоспади.До того ж саме Яремче багате на гарні краєвиди:це вам і Дівочі сльози(невеличкий водоспад),і скелі Довбуша,і гора Маковиця(найвища в окрузі),і річка Пруд. Та й саме місто красиве,можна милуватися пейзажами,не виходячи з будинку) :belay:


--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
3 липня 2012 18:33
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Подорож нашу ми почали з найпростішого- пішли на маленький місцевий водоспад-Дівочі сльози,через сувенірний базарчик та ппопулярний ресторан Гуцульщина.(він до речі універсальний тим,що зроблений з дерева і без жодного цвяха)
Так,як ми з мужем вже були там "місцеві" :lol: ,виступи екскурсоводами)))) :smile:


По дорозі надибали отаких коня(син так називає коней :smile: ).На третій день вломали його покататись на них,правда з татом...в Результаті емоцій було купа



Можна ще сфотографуватись і потримати отиких от птахів



Муж ще наважився на екстрім :smile: Не знаю,як то правильно називається,але словом,пролітав на висоті з пункта А в пункт Б над водоспадом



Був ще гарненький дитячий майданчик і батут.Для діток-супер!!!!!!!!!



--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
3 липня 2012 18:48
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Далі дойшли до Дівочих слів.Чесно кажучи,водоспадом це назвати чогось мені язик не повертається,але місцеві і екскурсоводи його так називають.Це швидше швидкісний потік річки Пруд,правда гарно там-сумнівів нема.Той шум,запах-непередати словами...А всю реальну красу-непередати фотографією....




це фото попередніх років



--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
3 липня 2012 18:52
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Кожного ж вечора наші хлопці розпалювали мангал і під шум річки ми наминали шашличок :belay:

Наступного ранку мущинки брали на прокат велосипеди і катались близько 2 годин,пізніше ми по-малу поперлись на скелі Довбуша. Тато на руки дитину,я під руку вагітну куму і впевненими кроками по-малу добрались до вершин скал. По дорозі наїлися чорниць :smile: До речі,по дорозі є декілька альтанок,бачила,люди навіть там щось готували в казанках...як на мене-суперромантично :love:

Чесно признаюсь,на скелі йти не так уже й важко,але цікаво....лісом,збоку відкриваються краєвиди.....краса!!!!!!!!!!!!!!!По дорозі є цікаві вузькі печери...

Ото останні кроки туристів до цілі)









До речі,зі скель Довбуша по хребту можна добратись на гору Маковицю(найвищу в окрузі),дорога не дуже важка,практично рівна,лиш майже перед фінішем крутий підйом.Зі скель на гору ви доберетесь десь за 2.5год.,подолавши 3.5км.
Та ми,туристи екстрімали легких шляхів не шукаєм :lol: Наступного ранку самі стійкі(я,муж і сістер) пішли на Маковицю.....але не через хребет,а лізли прямо на гору по прямій :wassat: Скажу я вам,то є капут :lol: Мій муж,який є трохи спартсмєн,певно,перших півгодини пожалів,шо так надумав йти :lol: бо одразу ж перших кроків-крутий підйом,і так до самої гори :wassat: Ну,але як я вже сказали,ми-спарцмєни :lol: і десь за годину 45-ми туди долізли.......

Ті зусилля були не марними,бо панорама-шалено красива!!!!!!Просто!!!!!!!!!!

Щоб перейти на іншу сторону(де гора),треба було нам перейти річку через надвісний міст...ніколи не забуду наші з сестрою обличчя,як ми по ньому йшли :lol: І тьотку,яка йшла на зустріч і усміхалась,що ми тримаємось поручнів :lol: але нам було не до сміху...

По дорозі муж попросив сфоткати з купками сіна на фоні гір-каже,колорит :smile:



А ось на самій вершині!панорама




муж вапшє прибалдів :laughing:


На кінець,покажу вам відео.....там трохи дуростей(нє,там майже все дурості :lol: )але можливо відео передасть краще усю красу Карпат.


--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
4 липня 2012 11:14
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Минулого разу їздили ми на екскурсію...Були на Манявському водоспаді та Манявському скиті...
На початку подорожі зупинились у селещі,щоб глянути на пам"ятник бджолі :smile: оригінальний,якажіть??? :smile: Це єдиний пам2ятник такого роду.....



ось і сам водоспад.....Високий,гарний,швидкий і холодний :smile:



Цього ж разу їздили ще на один......водоспад Гук,або Женецький водоспад.Знаходиться між селами Ворохта й Татарів





Водоспат трішки нижчий від Манявського,та не менш гарний...Вода крижана,та люди купаються,навіть не задумуючись.....




--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
4 липня 2012 11:20
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Планували пкататись ще на квадроциклах та поїхати на підйомник Буковель,та не встигли :fellow:

Щодо цін у Яремче......не можу сказати,що ціни на житло дешеві,та й не можу сказати,що дорогі......все відносно.Думаю,ту красу та колорит,що передає це місто не оцінити грошима.....


В Карпати ми будем повертатись знову і знову......шкода лиш,що знимки та навіть магія слів ніколи не дозволить до кінця доторкнутись до всієї тієї краси....Та добре,що є пам"ять,яка назавжди залишить незабутні спогади та емоції.... :m05004:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
galalviv
4 липня 2012 11:38
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1670
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1187
Реєстрація: 10.11.2011

ICQ:--

Бали: 4853
Христя,дуже класна розповідь,а відео-супер,підняло настрій.Ти ,звичайно, файний журналіст,але мусиш брати за оператора чоловіка(то я кажу на майбутнє),він тебе наставляє і доповнює :laughing: МОЛОДЦІ!!!
Перейти на початок сторінки
Христя
4 липня 2012 11:56
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: galalviv
.Ти ,звичайно, файний журналіст,але мусиш брати за оператора чоловіка(то я кажу на майбутнє),він тебе наставляє і доповнює

Борони,Боже,державу від таких журналістів!!!! :laughing: :lol:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 23 квітня 2024 23:27

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 36
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100