Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Святкування дня народження, 1 рочок
Галиночка
7 травня 2012 17:14
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 719
Група: Кондитер
Повідомлень: 717
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 2470
Дівчатка, прошу вашої поради і ваших спогадів. Завтра рочок моїй донечці. Мені цікаво як хто святкує чи святкував цей день. Чи обовязково підстригати, що вам дарували... цікаво все все все....
Перейти на початок сторінки
julechka
7 травня 2012 17:34
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Цитата: Галиночка
Мені цікаво як хто святкує чи святкував цей день. Чи обовязково підстригати, що вам дарували..

привіт))) :smile: нам рочок був 3 березня цього року, ми не підстрагися, так як не було дуже що стригти, та в мене вдома на Тернопільщині (зараз дім в Чернівцях) кажуть, що якщо дівчинка, то хресний тато має підрізати один локон, або пасмо...
святкували вдома, ми просили десь біля 15 чоловік, може свято видалося і не стільки дитячим, скільки більш дорослим, бо діток було мало...та як на мене все пройшло чудово :winked: , хоча я немало переневрувала :sad: (за все: іза гостину, і за торт, щоб був добрий)))
дарували здебільшого одяг та іграшки, подарували також таку машинку, щоб мала їздила, хоча лише зараз вона хоче на ній кататися, також песика від фішер прайс, такий що говорить, співає, каже, де у нього ручка, ножка і т.д....
взагалі свято вдалося, ми навішали по всій квартирі різної атрибутики з днем народження, наша Надійка навіть пробувала дути свічечку))))
впевнена, що і у вас свято вдасться)))
Перейти на початок сторінки
Галиночка
7 травня 2012 17:45
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 719
Група: Кондитер
Повідомлень: 717
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 2470
julechka,
дякую, що відгукнулися. Про хресного тата вперше чую - треба буде запитатися, хто у нас на Рівненщині підстригає?))) А ще може хтось має гарні і веселі підписи до фотографій або знає де подивитися, але щоб українською мовою. Бо весь інтернет російською чи я погано шукала...
Перейти на початок сторінки
Христя
7 травня 2012 18:00
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Галиночка,
ми святкували рочок минулого року.Були на природі,хоч і трохи холодно було...Як каже Юля,свято вийшло не зовсім дитячим,але все ж таки...))))ми підібрали збірку дитячих пісеньок,повісили багато кульок,різнокольорово оформили стіл.До речі,можеш глянути фотки ТУТ. Дарували нам всілякі розвиваючі іграшки,посуд, книжечки,грошики.Одяг нам не дарують,бо мені з тим ділом важко вгодити :feel: то хіба наша хресна собі такеможе дозволити-бо в нас смаки одинакові :smile:
А щодо підстригання - такої трапези не проходили.....я просто не зовсім зважаюю на всілякі такі штуки.....ми і гуляли до хрещення і стриглися тричі до 1рочку(і так казали,шо ми дівчинка,а якби не стригла,то навіть не знаю :smile: )

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Галиночка
7 травня 2012 18:05
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 719
Група: Кондитер
Повідомлень: 717
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 2470
Христя,
гарні фото!! У лісі кульки!!!!! А дитячі пісеньки були фоном чи гості співали?
Перейти на початок сторінки
Христя
7 травня 2012 18:12
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: Галиночка
А дитячі пісеньки були фоном чи гості співали?

ми взяли з собою ноутбук і все гарненько нафоні грало)))) А гості співали.....але потім....і певно,вже не дитячі пісеньки :lol:

І ще,довго заморочувалася,який то торт замовити(тоді ще не дуже в тій справі була),шоб сподобався...Але потім зрозуміла,що тоя швидше сама від нього раділа більше,ніж синок :smile: То тепер мені дитина з радості плескає,якшо я щось гарне зроблю :smile: ,а тоді витягнув той гриб,подивився і поставив :smile:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
maryana
7 травня 2012 22:15
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Галиночка ,моїй доні вже минуло два рочки,але я до найменших дрібниць пам"ятаю все що відбувалося тоді.Я почала готуватися до дня народження ще десь місяць до того.Шукала по неті ідеї святкування...Я зробила паравозик з фото малої за кожен місяць і віршики там написала.І роздрукувала різних звіряток(почіпала на стіни і вони так стояли цілий рік,і з ними ми вивчали що коровка каже,киця і т.д.),зробила напис "З Д.Н"(роздрукувала різнокольорові букви на листок А4,вирізала і ленточкою їх з"єднувала),ще буде мені служити на багато років...ну і звичайно шаріками прикрасила.Святкували ми в ресторані,бо гостей було багато.Дітей теж маленьких не було,але малій було весело,вона напевно відчувала,що в неї свято.Не обійшлося і без проколів:ресторан наш був у іншому місті,ми їхали бусом і забули дома воду,горілку,вино :lol: ...добре що батьки ам вдома подарували гроші і чоловік поїхав і купив все...Дарували іграшки розвиваючі,одяг,кульчики(аж дві пари) і звичайно грошики.Фото можете подивитися тут.

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Галиночка
7 травня 2012 23:10
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 719
Група: Кондитер
Повідомлень: 717
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 2470
Цитата: maryana
зробила паравозик з фото малої за кожен місяць і віршики там написала
- яка гарна ідея з паравозиком. А якими віршиками підписували фото?
Перейти на початок сторінки
Ludka
7 травня 2012 23:23
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Галиночка, ми святкували в ресторані, але вдома я теж готувала. Людей було 15 чоловік, найрідніші, дарували гроші і іграшки. Торт робили "Машу і Ведмідь", бо нам дуже подобається цей мультик і їмо ми теж з ним. Діти в ресторані були, але небагато і не нашого віку. а моїй дитині в ресторані найбільше сподобались дзеркала на всю стіну в біля туалету, то більшість день народження ми просиділи там :lol: , правда чергувались: моя мама, я і чоловік :laughing:
Позитив був в тому, що ми були в залі для не курящих, а так як це було вдень, то ми були самі в залі.
Але якщо чесно, то мій синочок стомився, трохи був нервовий і як ми прийшли додому, а всі гості вже пороз'їжджались, то щасливішої дитини в той момент певно не було. Бігав, співав, не міг нарадуватись, що лишився тільки він і ми з чоловіком.
Я повністю підтримую думку педіатрів, які говорять, що не треба гучних забав на н-ну кількість гостей і музику до ранку(на Буковині таке роблять). І я переконана, що дитині не дуже треба того свята у такому віці, але ми робимо свято швидше для себе і своїх близьких, та і дитині буде приємно потім показати фото і розповісти.
Галиночка, головне, щоб свято і побажання було від душі, а настрій святковий!!!
Перейти на початок сторінки
maryana
7 травня 2012 23:25
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Цитата: Галиночка
А якими віршиками підписували фото?

До мене на ти!!!Я сама склала віршики про кожен місяць....можу скинути в ПП якщо треба

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 24 квітня 2024 15:52

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 29
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100