Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Правила форуму!
Натонька
прагну досконалості...
15 вересня 2009 22:35
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
1. Спілкування

1.1.Єдиною мовою спілкування на форумі є українська мова.

1.2.Забороняється хамство та провокація на скандали. Іронія та неприязнь, яку відчутно. Такі коментарі видалятимуться одразу.

1.3. Забороняється розміщати посилання на сторонні ресурси (блоги, сайти і сторінки) в повідомленнях на форумі, сайті та у підписах без попередньої згоди з Адміністратором. Вийняток становлять одиночні посилання на цікаві матеріали по темі вітки на форумі, а також джерело з якого була почерпнута інформація в повідомленні. Але при цьому - всі посилання повинні бути неактивними.

1.4. Рішення Модераторів та Адміністратора не обговорюється.



2. Оформлення рецепту

2.1. Рецепти ставимо тільки на головну сторінку сайту. Як додати рецепт написано ось тут

2.2. Не використовуйте клавішу CAPS LOCK для написання заголовку рецепту та самого рецепту.

2.3. Вказуйте джерело звідки запозичили рецепт. Навіть старий записник бабусі.

2.4. Якщо Ви приготували рецепт іншого користувача і хочете подякувати за нього, Ви повинні під рецептом написати коментар. Якщо є додати фотозвіт.

3. Фото на Дрімфуді.

3.1. На dreamfood.ua/ заборонено ставити чужі фото з рецептами і видавати їх за свої. Винятком є ті фото, котрі показуються заради ідеї якось, (наприклад ідеї сервіровки стола), коли Вас дуже вразило фото і Ви хочете ним поділитись з усіма! В такому разі Ви вказуєте джерело, звідки запозичили фото, статтю, рецепт.

3.2. Намагайтесь підписувати свої фото.

3.3. Фото загружайте на наш сервер. Тут описано, як це зробити.

3.4. Фотографуйте на Макро режимі, щоб Ваші фото були чіткими та виразними.

4. Аватари та ніки.

4.1. Вибирайте для себе пристойні аватари.

4.2. Забороняється мати на одному комп'ютері декілька ніків-клонів.

5. Авторські теми.

5.1. В Авторських темах рецепти не пишемо. Рецепт на головну - а в Авторську - посилання на рецепт і фото.

5.2. Рецепти з Авторських тем можете по трохи переносити на головну. Вибирайте такі, котрі самі вдалі, і якими користуєтесь.

5.3. Також в Авторських темах можете спілкуватись, ходити одна до одної в гості, показувати, скільки грибів назбирали, свої застілля і т.д.

6. Правила можуть змінюватись та доповнюватись.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
24 січня 2010 17:57
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Про модераторів.


Модератор назначається адміністратором сайта та працює на сайті на добровільних засадах. Допомагає зробити сайт більш кращим та слідкувати за порядком.

Модератор має право: видаляти , редагувати чужі повідомлення, якщо їхній зміст порушує правила.

Модератор має право редагувати заголовок теми, закривати теми, видаляти теми та переносити теми.

Модератор редагує каталоги в темах які знаходяться в першому повідомленні, для полегшення пошуку рецептів.

Зауваження модератора друкується синім шрифтом.

Звання модератора видається на деякий час, по завершенні якого, звання модератора може бути продовжено або ж зняте з користувача адміністратором по власному бажанню користувача, або ж по ряді інших причин: користувач не справляється з обовязками модератора, не встигає, не виконує правила, не має бажання бути модератором і т.д.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
7 квітня 2010 12:29
Повідомлення #3


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Доводжу до Вашого відома таку річ.

Я намагаюсь дотримуватись правил, вказаних вище, чого і прошу від Вас. Я залишаю за собою право забанювати всіх, хто з якихось причин не дотримується правил. Тих, хто викладає на інших сайтах рецепти, фото без вказання джерела, тобто нас. Це повинно виглядати ось так Рецепт взято з сайту або форуму http://dreamfood.ua/ Велике дякую. Так як це роблю я. Можете ставити і не клікабельне посилання.

Також прошу Вас вказувати тут джерело, звідки Ви особисто взяли рецепт.

Я хочу щоб на Дрімфуді спілкувались люди, котрі поважають працю інших людей та поважають один одного.

Той кого я забанила, і хто вважає, що я зробила це несправедливо може зв'язатись зі мною та поспілкуватись, якщо ця людина вважає що я неправа.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
28 лютого 2011 16:36
Повідомлення #4


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
4.3. Забороняється мати на одному комп'ютері декілька ніків-клонів.
Якщо у когось є клони, створені на одному комп'ютері, то прошу написати мені в ПП пояснення, для чого вони були створені. Якщо я знайду їх сама, без Вашої допомоги, то будете мати попередження, а потім і БАН.
І ще. Фото, котрі будуть заливатись не до нас на сервер, тепер будуть видаляти модератори і я. В повідомленні буде вказано зеленими буквами "Фото видалено модератором чи адміністратором". Так що... вчіться)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 20:00

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 35
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100