Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


5 сторінок 1 2 3 4 5 Далі >>
Відповісти
 про грудне вигодовування, про користь грудного вигодовування, проблеми, та інше
Христя
2 лютого 2012 16:57
Повідомлення #41


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: maryana
І вибір швидше був не мій,а рідних.я дурна роблю все щоб іншим було добре,а потім ночами плачу,бо ніхто не зважає на мої почуття...

Мар"янко....мене аж струмом пронесло.....та ні для кого не треба жити,нікому не треба вгоджати.....якщо ти собі робиш недобре,то повір,ніхто твоєї доброти не оцінить...такий вже той світ! Я тобі скажу,як народився малий,то моя свекруха тільки і ходила і докоряла мені:носик йому не чисть,бо він плаче...візьми його на руки,колиши його,вдягни йому носки...бо він ше малий(при жарі 300гр.),....я то все терпіла,дещо робила,дещо пропускала повз вуха...доки мої нерви не здали і я на неї не накричала....вона образилася,але......після того стала робити,те,що я їй казала(щодо дитини) і тепер влна порівнює завжди малого з отим вредним 4-річним хлопчиком(що я вище описувала) і каже,який в неї золотий внук.....а спочатку я була погана....
то я тобі кажу,не роби щось,аби комусь від того ліпше було.....теперішнє життя вимагає бути егоїстами в деякій мірі, бо інакше ніяк...

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Olenochka
2 лютого 2012 17:06
Повідомлення #42


Файна господиня
  • 51

Репутація: 278
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1196
Реєстрація: 16.10.2009

ICQ:--

Бали: 771
Цитата: Pito4ka
В мене є з чим порівнювати, бо зі старшою памперси я мала лише на ніч, вдень - безкінечне прання, годування по годинах, плита... і як наслідок - постійна нехватка молока, вічна змученість... важкобуло
А з молодшою - саме задоволення!!! Є стільки всього, що допомагає зекономити час і сили, тому і молока в мене багато було, і настрій гарний - та хіба не це головне для дитинки?

Цілком згідна!!!!!З першими 2 молока не мала взагалі постійний стрес від прання(хоча маю екзему і чоловік прав і тато приходив пратиті пеленки....) готування ,всього було а тепер молоко вже є 6 місяць але почали з 4 давати потрохи коровяче молоко то можу дозволити собі кудись піти і не переживати що буде голодною плакати
Перейти на початок сторінки
maryana
2 лютого 2012 17:06
Повідомлення #43


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Цитата: Костя Люда
Тому я вважаю, що різні покоління мають жити окремо

я теж так вважаю,але мене ніхто не питав коли купляли сусідню квартиру,бо всі думають,що дуже добре жити біля мами з татом,там помагають і таке інше,але мені здається,що якби ми жили окремо,то допомоги було б більше...
Ой,я шось трохи розійшлася так все нахлинуло,і не в тему трошки,але лекше стало на душі,всім дякую за розуміння і підтримку...

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Христя
2 лютого 2012 17:15
Повідомлення #44


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Та й взагалі, знаєте,що???!!!! мені здається тема про дітей,то якось навіть не коректно....бо всі мами,погодьтесь,вважають,що своюдитину вони люблять так,як ніхто інший свою дитину не любить.І що вона виховує її правильно...Ну ніхто ж з нас не вважає,що вона погана мама,правда,ж???? :smile: тому.....тут таке питання....годувати чи не годувати - особиста справа кожного....На сьогоднішній день ми маємо чіткі рекомендаії педіатрів: ГВ - найкраще,що може бути.Корисним воно є до 1року,пізніше - дитина його не потребує(але і ніхто не каже,що воно є поганим).Але не треба забувати,що і штучне вигодовування - не є смертельним і якимось злочином,півсвіту на такому виросло.Тому,як ми годуємо,ростимо і виховуємо наших дітей - особиста справа кожного, і ми маємо право робити так,як вважаємо і при тому залишатися неосудними.....Головне,щоб наші діти росли здоровими та цілком щасливими!

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
maryana
2 лютого 2012 17:50
Повідомлення #45


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Цитата: Христя
Головне,щоб наші діти росли здоровими та цілком щасливими!

Так це саме головне!!!І я неЯ в принципі ніколи дитину не кутала,так щоб вона заливалася потами,але тільки щоб не змерзла,І босенькою вона любить побігати і водичку п"є кімнатної темп.Але коли приходять родичі,то починається,чого не взута,а шо їла і так далі...Колись я дуже близько до серця це сприймала,але зараз буду робити щоб було добре тільки мені,чоловіку і доні і трошки лекше ставитися до свого життя.

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
2 лютого 2012 17:57
Повідомлення #46


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
Цитата: Яілатан
Я ще теж лежала під капальницею. А на другий день вже перевели з реанімації, я встала і малу забрала до себе, тільки на першу ніч попросила, щоб забрали, ще було важко. а так вона постійно зі мною була))

То ти сама була у пологовому? Бо я була з чоловіком, то манюня з перших хвилин була з нами, то думала, що так і у всіх))) :request: . А молозиво твоя красуня їла, не переживай, Бо то найперше молочко)))

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
Яілатан
2 лютого 2012 18:11
Повідомлення #47


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
maryana,
Справді, не ображайся. Ніхто тут не хотів тебе образити. В кожного своя думка, всі ми різні люди. А я з свого досвіду знаю, за старшу сильно переживала, важко родила, були проблеми, добре що все добре закінчилось. але я над нею тряслась, хоча тоді я так не думала, і практично не лишала її ні накого, навіть на чоловіка. Як результат, вона прив'язана була до мене сильно, нікуди не підеш. Довго з тим боролась. І тільки з меншою усвідомила всі свої помилки і роблю по-іншому. А плакати ночами не потрібно, не можливо всім вгодити. Подумай про себе.
Перейти на початок сторінки
maryana
3 лютого 2012 10:30
Повідомлення #48


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Я ні на кого не ображаюся!!!Я просто висловила свою думку щодо ГВ,і я вважаю що це добре!!!якщо є МОЖЛИВІСТЬ то чому не годувати дитину стільки часу,тим більше якщо малеча цього хоче!!!я ж не засуджувала нікого хто не годує дитину грудьми.Якщо не має молока чи якісь інші поважні причини,то через це дитина якось не такою не стане.І нормально я ставлюся до того що можна залишити з кимось дитину і приділити трошки часу для себе.Але в мене ніколи не було такої можливості і я звикла до того що я весь свій час проводжу з малою і тепер залишити мені її тяжко...і вона теж звикла що я весь час з нею,і це все не від того ,що я дуже над нею трясуся!!!
Цитата: Яілатан
плакати ночами не потрібно,

З мене просто так виходять ті всі емоції...

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
29 серпня 2013 11:53
Повідомлення #49


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
5 сторінок 1 2 3 4 5 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 19 квітня 2024 23:11

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 27
Гостей: 24
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100