Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 про грудне вигодовування, про користь грудного вигодовування, проблеми, та інше
Іриска
Краще знати найкраще, ніж знати багато
22 вересня 2011 14:45
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1003
Група: Кондитер
Повідомлень: 821
Реєстрація: 31.08.2011

ICQ:--

Бали: 2083
Маю двох діток- синочка Ігорочка 6 років та донечка Софійка 1,3 рочки. Синочка годувала груддю до 1,2 роки. Потім віддала в садочок, а сама вийшла на роботу. Думаю, що саме через те що мало був на ГВ (грудному вигодовуванні) часто хворів. Донечку годую до цього часу і планую ще десь до 2 рочків. Проте свекруха наполягає, щоби я вже залучала донечку. (благо, що не разом живемо). Ми з чоловіком проти, важаємо що ГВ корисне.
Шановні форумчанки! Поділіться своїм досвідом ГВ.
Перейти на початок сторінки
natalliyas
22 вересня 2011 16:05
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 213
Група: Кондитер
Повідомлень: 371
Реєстрація: 28.06.2011

ICQ:--

Бали: 923
У мене троє синів. Старший і середущий, на ГВ був 2 місяця( з першим пропало молоко, а середущого змушена була відлучити , бо треба було іти до роботи). Наймолодшого годувала на ГВ до 1року і 1 місяць( але він нічого до роту більше небрав). Зараз молодшому 3 роки, різниці в їх здоровї нема.
Всі троє слава Богу здорові , і як всі діти час від часу хворіють на зиму. Так що, я б радила до року годувати ГВ, а потім переводити на молоко і звичайну їжу(кашки, супчики і т.д.)

--------------------
У щасливі хвилини - ХВАЛИ БОГА, у скрутні хвилини - ШУКАЙ БОГА, у тихі хвилини - ПОКЛОНЯЙСЯ БОГОВІ, у хвилини болю - ДОВІРЯЙСЯ БОГОВІ, кожну хвилину - ДЯКУЙ БОГОВІ!
Перейти на початок сторінки
utya
22 вересня 2011 21:39
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Я годувала свою доцю до 1,4 р. (далі мені просто надоїло і якраз була весна). Протоягом цього часу вона майже не хворіла. (але це з ГВ я не повязую). Коли я її годувала то ходила на роботу (це нам не сильно заважало).
Лікар мені радив годувати тільки до 1 року - так я далі нічого корисного з молоком не приходить.

Дивися сама як ти себе почуваєш.. і чи ГВ не заважає тобі.

Знаю ще те, що моя мала весь час поки була на ГВ вночі жахливо спала.. я цілу ніч крутила її навколо себе, а вона псотійно підсмокутвала і шукала молоко. А от потім, коли лишили ГВ, - дитина стала спокійно спати, що мене і сильно втішило.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
22 вересня 2011 22:02
Повідомлення #4


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Старшого годувала трохи більше 2 місяців - лікарка напосідала, щоб його догодовувати - а він як почув, що молоко саме тече, розлінився зовсім :lol: і не захотів тягнути груди.
Меншого годувала 2р.3міс, а найменшу - 2р. і місяць - минулого року, як йшла на зустріч з дівчатами :m0642: - віддала дитину на 2 дні мамі - так і відлучила.

Багато хто з авторитетних лікарів має свою думку, скільки треба годувати - хто каже, що достатньо 6 місяців, інші - рік, але я думаю, що мама і дитина краще порозуміються - деколи діти самі відмовляються від грудей, коли підростають.
Колись біблією для мам була книга Спока, а тепер багато його постулатів вважають помилковими, або й навіть шкідливими(як оце годувати дітей по годинах, а не по потребі чи обов'язкове пеленання).
Тому особисто я скептично ставлюсь до авторитетних порад - з часом вони втрачають актуальність.
Перейти на початок сторінки
Іриска
Краще знати найкраще, ніж знати багато
22 вересня 2011 22:09
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1003
Група: Кондитер
Повідомлень: 821
Реєстрація: 31.08.2011

ICQ:--

Бали: 2083
natalliyas,
utya,
Ірка-Шкірка, дякую за поради. ще б хотіла почути досвід тих, хто залучив від ГВ. Одні радять зціджувати молоко, перевязувати груди і тд. А як ви робили, щоб це пройшло менш болісно.?
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
22 вересня 2011 22:16
Повідомлення #6


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: Іриска
Ірка-Шкірка, дякую за поради. ще б хотіла почути досвід тих, хто залучив від ГВ. Одні радять зціджувати молоко, перевязувати груди і тд. А як ви робили, щоб це пройшло менш болісно.?


У кожної по-своєму. Мої знайомі перебинтовували груди - коли молока було забагато, пили таблетки - знаю, що від дешевих дуже нудить, а з дорожчими - легше. У мене молоко пропадало само.
Перед тим, як відлучати найменшу від грудей, я чесно поїхала до своєї лікарки, вона порадила мені таблетки, але, обійшовши десь з 10 аптек, виявилося, що їх треба замовляти, і знайшли лише 1 табл.(потрібно було - 3). Я не замовляла, не чекала, менше пила і молоко пропало.
Перейти на початок сторінки
Martel
23 вересня 2011 01:50
Повідомлення #7


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Цитата: Ірка-Шкірка
Перед тим, як відлучати найменшу від грудей, я чесно поїхала до своєї лікарки, вона порадила мені таблетки, але, обійшовши десь з 10 аптек, виявилося, що їх треба замовляти, і знайшли лише 1 табл.(потрібно було - 3). Я не замовляла, не чекала, менше пила і молоко пропало.

А які саме таблетки Вам призначили, мені вже нема терпцю годувати, малій 1.9, в ночі встає по 3 рази.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
23 вересня 2011 02:06
Повідомлення #8


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: Martel
А які саме таблетки Вам призначили


я не пам'ятаю - рецепт викинула, але в будь-якій аптеці вам зможуть запропонувати такі ліки - ті, котрі дорожчі, коштують поза 300грн. - тому їх і беруть під замовлення.

Цитата: Martel
мені вже нема терпцю годувати, малій 1.9, в ночі встає по 3 рази.

Мала добре наїдається ввечері? Може давати більш ситну вечерю?
В такому віці я на ніч готувала лише водичку - це в нас ритуал досі - встає вночі на горщик, потім трошки попити і далі спати.
Перейти на початок сторінки
galina27
23 вересня 2011 02:20
Повідомлення #9


Молода господинька
  • 34

Репутація: 133
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 247
Реєстрація: 2.11.2010

ICQ:--

Бали: 507
я наприклад теж пішла в аптеку і купила таблетку сама, як називалась не памятаю но коштувала 80 грн. зцідилась, випила таблетку а потім ще тридні по трошки зціджувалась. але то як кому в мене сусідка годувала малого три рочки а потім надоїло і випила таблетку, перевязалась, зціджувалась і нічого молоко було всеодно, потім пила якісь дуже догорущі таблетки цілий місяць і так пропало.
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
23 вересня 2011 02:44
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Я меншу дитину відлучила в 2 роки.Вже пройшло майже пів року,а молоко і далі тече.Знаю,що так не має бути, а шо з тим робити не знаю.Таблєтки пити боюся,бо то все-таки гормони.Хтось може порадить, як припинити ото виділення????? :sad:
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 17:46

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 32
Гостей: 28
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100