Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Наш жужік:)
Христя
15 серпня 2011 14:24
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Розповім,мабуть, і про своє щастячко.....Почну з початку :smile:
Зустрічалися ми з чоловіком 4роки,аж поки не одружилися...Останніх два Рус сильно хотів дитинку,особливо синочка(ну це і так зрозуміло :smile: ).І чомусь, я була впевнена на 100%,що він буде хорошим батьком....Принаймі він цьго дуде-дуже хотів.Після весільної подорожі і довгої затримки,зробила я тест.........:)І от.....на тобі.....Рус мій взагалі не одразу зрозумів,про які дві полоски я говорю(він взагалі зранку туго розуміє :lol: )Сказав тільки"Добре" і далі заснув....Я сиджу в шоці...і нічого не розумію :wassat: Чесно кажучи,дівчатка, коли я побачила ті дві полоски, особливого захвату в мене не було,радше навпаки.....Якось не так швидко я це все уявляла....Проснувся мій чоловік і каже:"Я пішов!" не було його цілий день.....я вже переживати почала.....думаю,втік від мене чи що??!!!!! :lol: Пізно ввечері появився з вееееееееееееееличезним букетом моїх улюблених лілій і весь такий збудуражений,розгублений,щасливий,навіть,слів не міг мені підібрати....Розказав,що сидів цілий день на дитячому майданчику і дивився на діток і уявляв собі нашу сім"ю, дітей,наш будинок......це було так зворушливо, що саме в цю хвилину, я пожаліла про свій не зовсім радісний враннійній настрій і зрозуміла,що вийшла заміж саме за того чоловіка,якого я собі уявляла батьком своїх дітей.....Нам нічого не залишалося,як розревітися двом,як діти...... :recourse: :smile: От так ми дізналися,що станемо батьками :wink:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
15 серпня 2011 14:36
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Це фото весільне
а це з весільної подорожі.Ми були в Карпатах....о на море вже пізно було їхати....а у чоловіка були проблеми з документами,тому за кордон теж не вийшло...Але взагалі,не важливо - куди, важливо - з ким! :smile:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
15 серпня 2011 15:08
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
ЕНаступного ж дня про мою вагітність знав цілий рідний Новояворівськ,пів-Львова і пів-Києва :smile: Якщо мій чоловік щасливий, то про це знають усі :smile: На третьому місяці вагітності ми дізналися,що буде синок! Можете уявити,скільки то радості було :lol: Знову цей же Новояворівськ,Львів і Київ постраждав від Русових дзвінків :lol: І чомусь,одразу ж, у поліклініці ми одноголосно сказали,що синочок наш буде ДЕНИСОМ)))) Всі наступні місяці Ден був послушним хлопчиком і гарно розвивася.Татко наш вже давно вирішив,що піде зі мною і ми обоє побачимо народження нашого первістка.Дев"ять місяців пройшли і швидко і водночас довго......Весь цей час я просила Бога,щоб не сталося такого,що Рус якмкось не зміг потрапити на пологи....мені від однієї думки,що я можу залишитися сама,ставало моторошно.Адже всі ці місяці він мене заспокоював,говорив, що мені буде допомагати, дивився всілякі відеоролики.....Словом,він був готовий до пологів більше,аніж я :smile:
І от коли термін пологів уже пройшов,а я ще досі пузата.......залишалося просто чекати :smile: Цього вечора дуже сильно захотілось мені соленої рибки і пивка :lol: От сиджу я ,п"ю це безалкогольне пиво,гарно закусую рибкою і кажу:"Уявляєш,ото лікарі би були в шоці,якби би сьогодні з таким запашком в роддом приїхали"..........Краще б я мовчала :lol: так і сталося.....Вночі ми поїхали в роддом.......За 14 годин появився хлопчик,який без перестанку смоктав свій палець, з вагою 3.450, 53см.Дівчатка,мабуть,у кожного є своя думка щодо цього,але.................я не знаю,щоб я робила,якби не мій Рус.....спочатку його взагалі не хотіли впускати.....так той не пішов.....поскандалив там.....приніс Конституцію і статтю,де дозволені спільні роди :smile: Лікар був в шоці і не міг його не впустити....Увесь час тер мені спинку,заспокоював,цілував.......Боже,я й не знаю,щоб робила без нього....А в кінці,крізь сльози,пуповину перерізав......розплакався там....словом,ще одна дитина :smile:
А ось і перше фото нашого малюка))))

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
15 серпня 2011 15:24
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Зараз цьому чуду вже 1,2роки.Він дуже активний,веселий хлопчик.....Дуже любить дівчат :lol:,завжди приносить в дім сміх та галас....Це наша гордість,наше щастя,наш сенс життя!!!!!!!!!
отакі ми були в 3міс.

6міс.

9 міс.

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
15 серпня 2011 15:42
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
а такі ми тепер


отак ми мамі"допомагаємо"

а так показуєм зубки)))

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
боженка
15 серпня 2011 16:15
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 481
Група: Кондитер
Повідомлень: 480
Реєстрація: 2.03.2010

ICQ:--

Бали: 857
дуже гарний малючок! здоров'ячка йому міцного,і вам всього самого найкращого залишайтеся такою дружньою родиною як написано в розповіді!!!!!! :winked: :m05004:
Перейти на початок сторінки
Irenka
15 серпня 2011 20:01
Повідомлення #7


Молода господинька
  • 34

Репутація: 135
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 284
Реєстрація: 7.09.2010

ICQ:--

Бали: 628
Христя, така гарна розповідь. Ти щаслива жінка бо маєш дуже дбайливого і люблячого чоловіка, пильнуй його, аби хто не вкрав :lol:

Будьте щасливі і ростіть здоровенькі!
Перейти на початок сторінки
Христя
15 серпня 2011 20:13
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
боженка,
Irenka,
Дівчатонька,дякую за гарні слова і плюсики!!!!!!
Цитата: Irenka
пильнуй його, аби хто не вкрав

:lol: :lol: :lol:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Yatsan
15 серпня 2011 20:33
Повідомлення #9


Молода господинька
  • 34

Репутація: 248
Група: Кондитер
Повідомлень: 212
Реєстрація: 17.04.2011

ICQ:--

Бали: 884
Всі такі щасливі - будьте такими завжди!!!!!!!!!!!!!
Перейти на початок сторінки
Solka
15 серпня 2011 22:35
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 588
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1457
Реєстрація: 8.08.2010

ICQ:--

Бали: 2401
Христя, розповідь дуже зворушлива, щира... я й сама чуть би сльозу не пустила, коли читала, що ви розплакались в такі щасливі моменти! Денис такий гарний - хлопчик з чарівними очима, веселий, радісний!!!! :belay: :love:

--------------------
I am a chef, baby, I can cook even a dinosaur, if I find some fresh
Запрошую у свій блог homemadebakery-recipes.blogspot.com
:) ♥ ♥ (:
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 24 квітня 2024 14:24

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 26
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100