Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Свято шоколаду , або здибанка у Львові...
Natalyi
13 лютого 2011 13:54
Повідомлення #41


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...там же ми скуштували чоколяди ось із такого фонтану...




...і так посиділи, поєднавши насолоду з кількома (може і зайвими) калоріями ... :winked:




--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 13:58
Повідомлення #42


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...моє дитя біля дитячого майданчика...


...наївшись чоколяди і надивившись на неї вдосталь, думаємо, куди б ще піти... :bully:

--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 14:05
Повідомлення #43


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...засніженими вуличками Львова ми помандрували...



...попри фабрику шоколаду (не попали туди, бо було дуже багато людей :am: )...



...познайомилися з Мазохом...



... передали вітання Дому легенд...



...звірили годинники...


--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 14:12
Повідомлення #44


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...опинилися коло Каплиці Боїмів...



...але не потрапили туди, бо було зачинено... :am:



Капли́ця Боїмів — пам'ятка сакральної архітектури у Львові на площі Катедральній, 1.
Каплиця збудована у 1609 - 1615 роках (за іншими даними у 1606 - 1615 роках) над фамільним гробівцем родини львівських патриціїв Боїмів. Будівництво замовив і розпочав Георгій Боїм, а завершував один з його синів Павло Боїм. Каплицю було побудовано на території тогочасного міського цвинтаря поблизу Латинського собору. Всього в усипальниці було поховано 14 членів родини Боїмів
Імена творців каплиці точно не відомі. Найбільш обґрунтована та поширена версія, що будівничим каплиці був архітектор Андрій Бемер зі своєю артіллю, який в ті часи побудував декілька споруд у Львові. Фахівці відзначають, що прототипом каплиці Боїмів ймовірно є усипальниця Зигмунтовська (Сигізмундівська) у замку Вавель в Кракові, яка була побудована на початку 16-го століття італійським архітектором Б. Флорентійчиком (Бартоломео Береччі).
У другій половині 18-го століття поховання з каплиці було перенесено на львівські цвинтарі, а ключі від каплиці згідно з заповітом Г. Боїма було передано до катедри. У 1945 році радянською владою каплицю було закрито для відвідувачів.
З 1969 року каплиця є підрозділом Львівської картинної галереї (нині Львівська Галерея Мистецтв) і відкрита для відвідувачів (інф.з Вікіпедії)

--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 14:18
Повідомлення #45


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...ще трішки помандрувавши, ми вирішили, що нам час попоїсти, і ми заглянули до Батяра...





...по черзі сходили до пана Едзя... :lol:


--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 14:26
Повідомлення #46


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...і замовили собі... :amam:
...салат Мізерія...

...салат Літній...

...отакі файні огірочки...

...Тещин язик...

...Рубці...

...пюре...

...овочі-гріль...




--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 14:31
Повідомлення #47


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
...отак ми смачно поїли...




--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Natalyi
13 лютого 2011 14:48
Повідомлення #48


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
Ось так ми провели день. Шкода, що доба має лиш 24 години. І незважаючи на погодні умови ( :crying: ), я отримала масу приємних і позитивних емоцій ! :wink: Моя доня також !
Я рада, що зустрілася з дівчатами - Іркою-Шкіркою, Натонькою, Lilu, Нетік. Дуже незвичайно, коли Ти переписуєшся на сайті, уявляєш собі кожного, а тут бачиш, чуєш вживу !
Таке відчуття, що знайома з усіма дуже давно ! Тут зустріла добрих і хороших дівчат, з якими, надіюсь, буду спілкуватись і надалі ! :belay: Словами усе не переповісти!
Дякую Натоньці за прекрасний сайт ! Іринці і Світланці дякую за екскурсії і поради! Наталі дякую за приємну компанію !
Натонько, Ірка-Шкірка, Lilu, Нетік - дякую всім за приємну і теплу зустріч у зимовий холодний день.

--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Ластівка
13 лютого 2011 14:49
Повідомлення #49


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
оце я розумію фото-звіт)))щиро вдячні. що сказати? давайте ще!!!
вразили ціни на шоколад, і шоколадні фігурки для дорослих...може то не варто було то виставляти на загальний огляд? фіг його зна...я - старомодна. Іруська змінила змінила зачіску, шефова в чорному вбранні видається дорослішою цьоцею (не ображатись - це ж тимчасово, пра?), нетіка впізнала одразу а з тими двома все плуталась)))

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
нетік
13 лютого 2011 16:21
Повідомлення #50


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Усім привіт. :hi: Нарешті і я добралась толком до компа. :wink:
Зустріч була безподобна. Я отримала масу задоволення і позитивних емоцій. Дівчата вже багато розказали, показали. Але я мушу виговоритись. Тож дивіться і читайте (тільки помідорами некидайте... :lol: ).
На зустріч мріяла попасти вже давно, бо минулий раз мені не получилось. Тож мене немогло нічого зупинити. Зима нам перед зустріччю влаштувала справжне випробування, але для нас "відчайдушних домогосподарок" це не перепона.
В мене зустріч почалась ще з мого міста, адже Natalyi забрала мене з нього машиною і ми поїхали до Львова. Познайомившись наяву я побачила її такою, якою уявляла. Гарна, приємна співбесідниця, спокійна і екстримальна одночасно. Заїхавши у Львів одразу відчули гостинність міста у представниках ДАЇ... :lol: Коли під"їхали до "Пузатої хати" нас уже чекали Натонька, Ірка-Шкірка і Lilu. Всівшись за столиком з тортиками і кавою (чаєм) і почали детальніше знайоство.

це Наталя з донечкою Оксанкою. Доречі, росте гарна господинька і майбутня дрімфудчанка. За цілий день я нечула від неї що вона втомилась, чи хоче кудись інакше, чи ще щось... Цілий день нога в ногу з нами вона проходила з постійно усміхненим обличчям. :winked:

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 25 квітня 2024 12:48

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 31
Гостей: 24
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100