Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Алергія
Ластівка
11 лютого 2011 21:13
Повідомлення #1


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Маю проблему - сама алергічна(укуси бджіл, ос) і діти такі ж повдавались, але ті залежно на що...Он молодша мала нежить майже два роки, до лікаря не заженеш...нарешті таки завела за руку. Діагноз - алергічний риніт..На що алергія - не знаємо, зараз проходить курс лікування. Але боюсь що курс то ми пройдемо а щоб потім знову не навернуло...Може хтось стикався таким то поділіться чим рятувались

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
нетік
11 лютого 2011 21:24
Повідомлення #2


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Тепер алергія найпоширеніша хвороба (нажаль). та кожен має іншу, тому і лікування для всіх різне. В мене старший син має харчову алергію, і нащастя ми знайшли, що це на молоко коров"яче. кажуть, що переросте на що дуже надіюсь. а як був менший то ще була алергія на цвіт, тому від перших квіток до середини літа постійно приймали протиалергічні лікарства, які тільки знімали симптоми, але не виліковували, тому що кожного року це повторювалось (так було три роки). потім моя мама купила козу і почали давати малому це молоко. і яка в мене була радість, як настала весна, а ми без лікарств. і вже три роки ми без таблеток. от так в нас було, може комусь пригодиться.

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Karolina
11 лютого 2011 21:35
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
Ластівка,
Ой,для мене це дуже знайома і болюча тема!Мої обидві дочки мають алергію.З старшою об"їздили всіх лікарів яких можна було,діагноз один:атопічний дерматит!Але жоден лікар не зміг його вилікувати.Тому боремось самостійно,стараємось поменше солодощів(особливо зимою,коли є загострення).На всякий "пожарний" маю крем "Тридерм",нам він допомагає призупинити висипку.Хоча бачу що з кожним роком висипання стає все менше,тож надіємось на те що "переросте".

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
11 лютого 2011 21:40
Повідомлення #4


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
нам дохтор сказав винести вазонки, скрутити килими і подалі від кішки....ми собі тут порадились дома і вирішили одне: простіше молодшу видати заміж десь)))

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
galina27
11 лютого 2011 21:51
Повідомлення #5


Молода господинька
  • 34

Репутація: 133
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 247
Реєстрація: 2.11.2010

ICQ:--

Бали: 507
дівчата зараз алергію має практочно кожний другий, як не на одне то на інше, а все це наша екологія. Наскільки я знаю (багато знайомих лікувались так) то дуже помагає козяче молочко, особливо діткам!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
11 лютого 2011 21:54
Повідомлення #6


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
стоп. толком мені розказуйте. в неї насморк, то як поможе козяче молоко?

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
11 лютого 2011 22:07
Повідомлення #7


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Не кидайте в мене тапочками, але я чула, що при алергії 100% є проблема з шлунком і травленням. Та й однозначно треба визначити, на що саме алергія, а тоді вже лікувати і берегтися.
Коли мій найстарший мав менше року, у нього почалася висипка на нозі. І приватний педіатр (дуже хороша), і лікарі з Орлика (міська дитяча лікарня) - в один голос заявляли, що в дитини алергія, страшили нас, як це відповідально жити з дитиною-алергетиком (чуть не волосся дибки ставало), а малому ставало все гірше. Поки не завезли до одного професора, він глянув, сказав:"Та яка ж це алергія??!" і до тижня вилікував.
Наші знайомі - і мама, і дитина - страшенні алергіки(до малого бувало щотижня швидку викликали), так вони методом проб і помилок підліковуються в гомеопатів (з власного досвіду знають, що дуже дорогий лікар не означає дуже хороший і помічний). Але в хаті тримають і пса, і кота - це їм не заважає жити і дихати. Тому не впадайте у відчай!
Перейти на початок сторінки
Майя Шутенко
11 лютого 2011 22:11
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1835
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1999
Реєстрація: 27.11.2009

ICQ:--

Бали: 163
Ластівочко,як я розумію Тебе,але не знаю,нажаль,чи зможу чимось допомогти.У мого хрещеника теж була алергія дуже довго :на котячу шерсть,на пилок з липового цвіту,на тополиний пух і на харчові продукти...Ми вже не знали ,що давати дитині їсти... :bully: .Були у алерголога,робили проби.Алерген у їжі виявили,але й порадили замінити пір"яну подушку на штучну,тому що натуральний пух є дуже сильним подразником і підвищує чутливість організму (ніс був постійно закладений зранку!!!).
Зараз-проблеми майже немає. :smile: Буду рада ,якщо порада моя пригодиться.
Перейти на початок сторінки
Ластівка
12 лютого 2011 16:04
Повідомлення #9


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Майя Шутенко,
та вона спить на силіконовій подушці давно і то на такій, що можна сказати без подушки))). Я от собі думаю, що робити коли знову почне навертатись хвороба? Чм коли нежить дістане грипозну, тоді як?

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
galina27
12 лютого 2011 18:42
Повідомлення #10


Молода господинька
  • 34

Репутація: 133
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 247
Реєстрація: 2.11.2010

ICQ:--

Бали: 507
козяче молоко дуже добре лікує алергії любих типів (як і харчові так і від навколишнього впливу). якщо в малої нежить то це швидше всього від навколишнього подразника. коли вже зявляться симптоми то потрібно вживати ліки ну і паралельно козяче молоко три рази в день. взагалі його потрібно пити довго (хоча б з пів року) щоб був результат. я знаю бо в моєї мами алергія на пил, на любий навіть коли пилосошиш чи витираєш пилюку то все зразу з нежить я вже не говорю про пухову подушку, попє трохи ліки і проходить, а після пиття молока трошки притупилось, але якщо вже дуже багато пилу то тоді всеодно починається. ото накатала))))) надіюсь що поради знадобляться бо це дуже велика проблема...
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 13:52

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 17
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100