Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


23 сторінок 1 2 3 ... 21 22 23 Далі >>
Відповісти
 Свекруха!
ole4ka
23 листопада 2012 21:55
Повідомлення #221


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
валентинка))) я скопіювала це,може комусь і пригодиться. Особисто сама також маю проблеми,стараюся менше звертати на все увагу,і як написала uliana_y жити для своєї сімї. Вдячна своїй свекрусі за те,що вона виховала такого сина,стараюся ставитися до неї з повагою і навіть ,як не дивно,люблю її :crying: попри все що знаю,бо вона мені в очі казала що не хотіла мене за невістку і що в селі немає для нього підходящої партії,і зараз нам "допомагає".Хоча я не розумію чого вона в мене хоче:її син ходить одітий,взутий,нагодований,в нас двоє дітей,моя мама особисто каже,що щаслива,коли діти щасливі,чому їй все не так мабуть ніколи не зрозумію. та попри те стараюся слідкувати за собою в першу чергу,бо кожен буде відповідати за себе на Божому суді
Вибачайте,якщо когось образила але це моя думка.Мудрості вам ,розуміння і терпіння!

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
KotMarta
23 листопада 2012 22:38
Повідомлення #222


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1203
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 680
Реєстрація: 25.11.2010

ICQ:--

Бали: 3008
Цитата: валентинка)))
просто є в мені якась обіда.

не тримайте ні на кого ніяких образ ( хоча деколи і пробачити важко), але варто пробачити.
Цитата: ole4ka
бо кожен буде відповідати за себе на Божому суді

Чудові слова, я вас повністю підтримую.
Моя дочка цього тижня прийшла додому дуже стривожена, бо діти говорять, що скоро буде Кінець світу. І каже мені : "Мама, ти що нічого не будеш робити ?" На що я їй відповіла, що просто гарно висповідаюся і прослідкую, щоб мої діти теж очистили свою душу.
То я веду до того, що якщо ми будемо жити так, якби скоро мав бути Кінець світу, напевно життя на Землі було би іншим, і таких конфліктів між свекрухами і невісками би не було.
Перейти на початок сторінки
бабуся Леся
13 січня 2013 17:48
Повідомлення #223


Файна господиня
  • 51

Репутація: 6
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 2
Реєстрація: 13.01.2013

ICQ:--

Бали: 94
Вічна тема відносини між свекрухою і невісткою.

Я колись також була невісткою,зараз є свекрухою і тещею.
Сварок і поганих стосунків з невістками і зятем немаю бо відразу прийняла їх як своїх дітей. Люблю їх і стараюся зрозуміти і вжодному випадку не лізу в їхні сім'ї з порадами і навчаннями в приказному порядку. Можу щось порадити і підказати,але коли діти це не сприймають образ немає.
Раджу всім теперішнім і майбутнім свекрухам зрозуміти таку істину - коли твоя дитина створила свою сім'ю то це вже не є твоя сім'я де ти маєш право керувати.В цій сім'ї керують вже твої діти це як інша держава, а ти коли хочеш мати гарні стосунки з дітьми то маєш включати МОЗГИ і переходити на дипломатичні відносини бо ти є "турист" і проїздом у сім'ї своєї дитини.Прийде час коли віза твоя закінчиться і ти підеш туди куди тебе покличе Господь.
А ці малоді люди які одружилися і прийняли чужу маму як свою маму без жодного упередження будуть мати спокій в своїй родині і допомогу бо ласкаве теля дві корові сосе.
І ще коли ви зумієте зі своєю свекрухою знайти спільну
мову то ваш чоловік вас за це оцінить,а ви завжди будете
мати підтримку від свекрухи.Будьте розумні краще поганий мир, а ніж велика війна яка зруйнує дві воюючі сторони.Часом є свекрухи вредні,але і є невістки стервозні і тут має бути золота зередина.
Батьки від своєї зрілості повинні бути розумні, а діти
від своєї молодості повинні шукати розуміння і примирення.
Хай вам щастить !



--------------------
" Здайся на Господа у своїх справах і задуми твої здійсняться."
Пр.16-7.
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
13 січня 2013 18:25
Повідомлення #224


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012

ICQ:--

Бали: 5554
Цитата: бабуся Леся
Раджу всім теперішнім і майбутнім свекрухам зрозуміти таку істину - коли твоя дитина створила свою сім'ю то це вже не є твоя сім'я де ти маєш право керувати.В цій сім'ї керують вже твої діти це як інша держава, а ти коли хочеш мати гарні стосунки з дітьми то маєш включати МОЗГИ і переходити на дипломатичні відносини бо ти є "турист" і проїздом у сім'ї своєї дитини.Прийде час коли віза твоя закінчиться і ти підеш туди куди тебе покличе Господь.
А ці малоді люди які одружилися і прийняли чужу маму як свою маму без жодного упередження будуть мати спокій в своїй родині і допомогу бо ласкаве теля дві корові сосе.

:winked:

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
боженка
13 січня 2013 20:04
Повідомлення #225


Файна господиня
  • 51

Репутація: 481
Група: Кондитер
Повідомлень: 480
Реєстрація: 2.03.2010

ICQ:--

Бали: 857
Цитата: бабуся Леся
Вічна тема відносини між свекрухою і невісткою.

підтримую на 100% :winked:
Перейти на початок сторінки
olg.gonchar
11 лютого 2013 08:10
Повідомлення #226


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Олечко, вдячна за притчу, прочитавши її , багато із нас розставили крапки над "і". Великий респект Натоньці, привертають увагу ваші коментарі. Ви людина високої християнської моралі , що , не зважаючи на вашу молодість, дає вам таку життєву мудрість.
Перейти на початок сторінки
Darka
3 березня 2015 23:16
Повідомлення #227


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
10 порад для свекрух.

1.Пам’ятай найважливіше, що твоя невістка не з тобою побралася, а з твоїм сином. Тому дбай про те, щоб вони обоє між собою годилися й любилися, а не про те, щоб невістка лише тобою займалася.

2.Пам’ятай, що найважчий твій гріх – це під’юджувати невістку. Чинячи так, ти виступаєш проти самого Бога, бо розбиваєш те, що Бог у Церкві злучив.

3.Пам’ятай про те, що не тільки так добре робити, як ти робиш. Молоді, щоправда, часом роблять по іншому, але часто не гірше, ніж старші. Так може робити й твоя невістка.

4.Пам’ятай, що твоя невістка мала рідну маму, біля котрої їй було добре. Й вона тебе також кличе «мамо»! Будь же їй, як рідна мати. Вона ж жінка твого рідного сина, тож обоє вони твої рідні діти.

5.Пам’ятай, треба говорити між людьми про свою невістку лише добрі слова. Пам’ятай про свою невістку, коли ти в місті, та привези їй гостинця додому.

6.Пам’ятай, щоб невістку ти мала за господиню. Дозволь їй займатися господарством. Не бути ж їй вічно дитиною.

7.Пам’ятай, що й ти колись була невісткою. Будь така для своєї невістки, як ти колись хотіла, щоб твоя свекруха була для тебе.

8.Пам’ятай, що маєш тішитися, як бачиш, що вони обоє любляться. Але й не втручатися до них, коли щось між ними станеться. Без тебе вони запізналися, без тебе погодяться.

9.Пам’ятай, що колись ти з ними будеш у небі. Отож живи й тепер з ними в згоді та любові.

10.Наприкінці найважливіше, не забудь молитися за них. За сина й за невістку. Щира материнська молитва за дітей більше їм дасть Божого благословення, ніж твоя наука, картання та дбайливість. Так чини, й будеш мати невістку, кращу від своєї доньки.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
23 сторінок 1 2 3 ... 21 22 23 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 19:59

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 19
Гостей: 17
Користувачі: lxhxwgxsbuk
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100