Рецепти

Отримуйте новини першими  

логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?

Рецепти з фото

3 сторінок 1 2 3 Далі >>
Відповісти
 МК машинка Макквін, Покрокове збирання торта-машинки
vikaK
4 травня 2011 21:59
Повідомлення #21

• 0

Репутація: --
Група: Гості

Бали:
Доброго вечора любителям солодких шедеврів! З зацікавленням уже третій день переглядаю усі рецептики, особливо цікавлять вироби з мастіки. Я взагалі повний чайник в цій справі... В суботу в похресниці день народження, а вона просто в захваті від Блискавки Маквіна, хочу наважитися зробити, але все побоююся за якість виробу. Мабуть, запитання будуть трохи дурнуваті, але оскільки потрібно мастіку декількох кольорів, то я все не знаю, скільки приблизно потрібно мастіки на машинку (форма стандартна, по діаметру кілограмових тортів фірмових)? Кожен колір вимішується окремо, як я розумію. тут я передивлялася рецепти мастік, якщо мені потрібно зовсім трохи мастіки одного кольору і я візьму десь третину по рецепту, то це не вплине на якість, чи для того, щоб краще вимішати потрібно більше? І ще запитання: та мастіка, яка залишиться після обрізання деталей її можна залишити до наступного разу?
Перейти на початок сторінки
eleneska
4 травня 2011 22:42
Повідомлення #22

Молода господинька
  • 34

Репутація: 340
Група: Vip-кухар

Бали: 923
vikaK, можливо тобі ще нададуть відповідь справжні майстрині. Але на деякі питання і я з власного не великого досвіду можу сказати. Мастика може лежати в холодильнику , наскільки я знаю, по кілька місяців і з нею нічого не станеться. Я так розумію, що коли роблять багато тортів господині, то і мастики різних кольорів роблять багато. А я коли робила різнокольоровий тортик(Губка Боб) то просто не велику кількість маршмеллоу клала в тарілку і на декілька секунд в мікро, а потім барвник добавляла відповідний. А пудру клала вже "на око". Замішувала і дивилась скільки потрібно теї пудри. А взагалі на Маквіна не великого вистачить і однієї упаковки зефірчиків, але краще купити дві. Маквіна я також робила, був другим мастичним тортиком.З величезними , правда , недоліками. Важливо, гарно вирівняти торт під мастику(це я вже зрозуміла). Тому що видно кожну не рівність, особливо ,якщо дуже тонко розкатати мастику.
Бажаю успіхів!
Volo-shka
5 травня 2011 09:30
Повідомлення #23

Файна господиня
  • 51

Репутація: 1945

Бали: 2703
Цитата: vikaK
Доброго вечора любителям солодких шедеврів! З зацікавленням уже третій день переглядаю усі рецептики, особливо цікавлять вироби з мастіки. Я взагалі повний чайник в цій справі... В суботу в похресниці день народження, а вона просто в захваті від Блискавки Маквіна, хочу наважитися зробити, але все побоююся за якість виробу. Мабуть, запитання будуть трохи дурнуваті, але оскільки потрібно мастіку декількох кольорів, то я все не знаю, скільки приблизно потрібно мастіки на машинку (форма стандартна, по діаметру кілограмових тортів фірмових)? Кожен колір вимішується окремо, як я розумію. тут я передивлялася рецепти мастік, якщо мені потрібно зовсім трохи мастіки одного кольору і я візьму десь третину по рецепту, то це не вплине на якість, чи для того, щоб краще вимішати потрібно більше? І ще запитання: та мастіка, яка залишиться після обрізання деталей її можна залишити до наступного разу?

Віка, мастики на маквіна такого розміру тобі вистачить із однієї 200 гр пачки) Заміси мастику не густу - так щоб вона була м"якою, але вже не липла і не розтікалась, розділи її на скільки шматочків скільки тобі потрібно кольорів, залишивши більший на основний червоний колір- для покриття. А далі вже кожен шматочок вимішуєш окремо, додаючи потрібний барвник))) Удачі))
vikaK
5 травня 2011 11:32
Повідомлення #24

Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості

Бали:
Дякую, що відгукнулися Voloshka i Eleneska! Обов'язково прийму ваші поради до уваги. Потім викладу, що вийшло...
Pito4ka
21 грудня 2011 11:41
Повідомлення #25

Файна господиня
  • 51

Репутація: 1283

Бали: 3393
мари4ка, дякую за гарний і зрозумілий МК!!! Все дуже доступно, навіть з моїми лівими руками дещо вийшло ))) ДЯКУЮ!!!!! :a0a:

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
мари4ка
21 грудня 2011 11:55
Повідомлення #26

Файна господиня
  • 51

Репутація: 1920

Бали: 5521
Цитата: Pito4ka
навіть з моїми лівими руками дещо вийшло )))

Ти на себе не наговоруй)))) Твої ручки далеко не ліві!!!! Ліві руки в тих, хто дивиться і каже, що я так не зроблю...А в тих хто пробує знову і знову завжди щось вийде!!!!!!
Цей МК для для того,щоб вчитись! Користуйтесь на здоровя!!!!!
smiluk
22 листопада 2013 16:46
Повідомлення #27

Молода господинька
  • 34

Репутація: 30
Група: Відвідувачі

Бали: 313
Величезне спасибі за МК!!!!
Цитата: мари4ка
Отож робимо Макквіна

Іду замішувати мастику для Макквіна :m0554:. Буду пробувати зробити щось схоже.
сяняНЯНЯ
22 листопада 2013 19:30
Повідомлення #28

Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 7

Бали: 114
А я теж трохи похвалюся, сьогодні зробила другу машинку макквін))) то нічого,що чоловік трохи забанив,бо каже що замість "рости" я тупцюю на місці..., решті всім сподобалась і мені теж)))
правда ще не знаю як вставити фото...
smiluk
23 листопада 2013 22:42
Повідомлення #29

Молода господинька
  • 34

Репутація: 30

Бали: 313
сяняНЯНЯ, чекаю на фото, бо ось-ось теж робитиму
3 сторінок 1 2 3 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти
1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Зараз: 2 вересня 2014 02:16

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ

Навігація
Головна
Пісні рецепти
Форум
Салати
Рецепти тортів
Свята, традиції
Сервірування столу
Замовити торт
Додати рецепт
Міні-радіо Дрімфуд
Нові коментарі
Оголошення

Чат :)

Galina_Nedomirko_
Galina_Nedomirko_
Сьогодні в17:50:41

Цитата: Lisa

Lisa

Вітаємо!!! 3fb
Відповісти
Lisa
Lisa
Сьогодні в13:12:15

Доброго всім сонячного дня! Сьогодні зареєструвалась на Вашому сайті, хоч і заглядала сюди до того частенько. Чудовий сайт, хороші рецепти і професійні чудові господині! Сподіваюсь здобути хороший кулінарний досвід і отримати поради досвідчених господинь. Всім наперед дякую!
Відповісти
Roksolana
Roksolana
Вчора в03:10:18

Вітаю всіх з Днем Незалежності! Хай Бог милує і благословить нашу Україну!
Відповісти
Яруська
Яруська
24 серпня 2014

Щиро вітаю всіх з Днем Незалежності! Щастя, добра і процвітання Україні!!! І миру всім нам!!! a0a
Відповісти
Pito4ka
Pito4ka
24 серпня 2014

Доброго дня усім!!! Зі святом!!!
Відповісти
Магда
Магда
24 серпня 2014

Вітаю всіх з Днем Незалежності нашої країни! Бажаю всім мирного блакитного неба, ясного соця та щедрої ниви! Слава Україні!
Відповісти
ginger
ginger
24 серпня 2014

Хто вміє готувати душенину до вареників? В інтернеті все якась з овочами чи картоплею... А то була просто з пересмаженим борошном- в моєму дитинстві у селі. Там вже запитати ні в кого...
Відповісти
Натонька
Натонька
22 серпня 2014

я щойно спробувала і воно мені додалось, так на хрестик натискала
Відповісти
Марія Митник
Марія Митник
21 серпня 2014

Дівчатка!Як зробити закладку з Головної. Натискаю на +. а воно не зберігається, хоч колись завжди закидалось...
Відповісти
mona liza
mona liza
21 серпня 2014

дівчата порадьте рецепт консервованої квасолі в томатному соусі(без помідорів ,баклажанів)
Відповісти

Ми в Соц.Мережах

Давайте дружити в соц. мережах!
Наші друзі >>
Зараз на сайті

Всього на сайті: 45
Гостей: 30
Користувачі: - відсутні
Роботи: spider Bot, crawl Bot, Yandex Bot, Google Bot, crawl Bot, spider Bot, Google Bot, Yandex Bot, crawl Bot, Google Bot, Yahoo Bot, Google Bot, Yandex Bot, Google AdSense, Yandex Bot

Останні 20 відвідувачів на сайті: медузка, Astendaduts, galina27, ro_sa, ОЛЕСЯ, Natalia_K, Ірця, Марія Митник, julianna, Танічка, Машуня, Маруня, Ельвіра, манюня, fedya, Vajnrauh, pepysik, natalliyas, Oksana Ivasyuk, oljusja1981

Нове на форумі

Вітання для ОЛЕСІ
  Пише lilifigura (Учора, 20:36)
Вітання для Романа (сина Galina_Nedomirko) - 1 вересня
  Пише lilifigura (Учора, 20:33)
Дитячі тортики -6
  Пише idianka (Учора, 12:58)
Що в нас нині на столі - 7
  Пише ОЛЕСЯ (Учора, 11:01)
Весільні торти-2.
  Пише Galina_Nedomirko_ (31 серпня 2014 20:50)
Святкові пляцки
  Пише chajka (31 серпня 2014 14:59)
Кремове задоволення)))
  Пише LenaKostina (31 серпня 2014 14:45)
Вітаєм з днем народженням Оленку (доньку мари4ки)
  Пише idianka (31 серпня 2014 14:27)
Корисні поради - що і чим можна замінити
  Пише Светочка (30 серпня 2014 09:36)
Вітаємо Роксоланочку з днем народження!!!
  Пише Roksolana (30 серпня 2014 07:11)

© 2009-2013 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
Реклама на сайті

bigmir)net TOP 100