Рецепти

Отримуйте новини першими  

логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?

Рецепти з фото

3 сторінок 1 2 3 Далі >>
Відповісти
 МК машинка Макквін, Покрокове збирання торта-машинки
vikaK
4 травня 2011 21:59
Повідомлення #21

• 0

Репутація: --
Група: Гості

Бали:
Доброго вечора любителям солодких шедеврів! З зацікавленням уже третій день переглядаю усі рецептики, особливо цікавлять вироби з мастіки. Я взагалі повний чайник в цій справі... В суботу в похресниці день народження, а вона просто в захваті від Блискавки Маквіна, хочу наважитися зробити, але все побоююся за якість виробу. Мабуть, запитання будуть трохи дурнуваті, але оскільки потрібно мастіку декількох кольорів, то я все не знаю, скільки приблизно потрібно мастіки на машинку (форма стандартна, по діаметру кілограмових тортів фірмових)? Кожен колір вимішується окремо, як я розумію. тут я передивлялася рецепти мастік, якщо мені потрібно зовсім трохи мастіки одного кольору і я візьму десь третину по рецепту, то це не вплине на якість, чи для того, щоб краще вимішати потрібно більше? І ще запитання: та мастіка, яка залишиться після обрізання деталей її можна залишити до наступного разу?
Перейти на початок сторінки
eleneska
4 травня 2011 22:42
Повідомлення #22

Молода господинька
  • 34

Репутація: 338
Група: Vip-кухар

Бали: 914
vikaK, можливо тобі ще нададуть відповідь справжні майстрині. Але на деякі питання і я з власного не великого досвіду можу сказати. Мастика може лежати в холодильнику , наскільки я знаю, по кілька місяців і з нею нічого не станеться. Я так розумію, що коли роблять багато тортів господині, то і мастики різних кольорів роблять багато. А я коли робила різнокольоровий тортик(Губка Боб) то просто не велику кількість маршмеллоу клала в тарілку і на декілька секунд в мікро, а потім барвник добавляла відповідний. А пудру клала вже "на око". Замішувала і дивилась скільки потрібно теї пудри. А взагалі на Маквіна не великого вистачить і однієї упаковки зефірчиків, але краще купити дві. Маквіна я також робила, був другим мастичним тортиком.З величезними , правда , недоліками. Важливо, гарно вирівняти торт під мастику(це я вже зрозуміла). Тому що видно кожну не рівність, особливо ,якщо дуже тонко розкатати мастику.
Бажаю успіхів!
Volo-shka
5 травня 2011 09:30
Повідомлення #23

Файна господиня
  • 51

Репутація: 1945

Бали: 2703
Цитата: vikaK
Доброго вечора любителям солодких шедеврів! З зацікавленням уже третій день переглядаю усі рецептики, особливо цікавлять вироби з мастіки. Я взагалі повний чайник в цій справі... В суботу в похресниці день народження, а вона просто в захваті від Блискавки Маквіна, хочу наважитися зробити, але все побоююся за якість виробу. Мабуть, запитання будуть трохи дурнуваті, але оскільки потрібно мастіку декількох кольорів, то я все не знаю, скільки приблизно потрібно мастіки на машинку (форма стандартна, по діаметру кілограмових тортів фірмових)? Кожен колір вимішується окремо, як я розумію. тут я передивлялася рецепти мастік, якщо мені потрібно зовсім трохи мастіки одного кольору і я візьму десь третину по рецепту, то це не вплине на якість, чи для того, щоб краще вимішати потрібно більше? І ще запитання: та мастіка, яка залишиться після обрізання деталей її можна залишити до наступного разу?

Віка, мастики на маквіна такого розміру тобі вистачить із однієї 200 гр пачки) Заміси мастику не густу - так щоб вона була м"якою, але вже не липла і не розтікалась, розділи її на скільки шматочків скільки тобі потрібно кольорів, залишивши більший на основний червоний колір- для покриття. А далі вже кожен шматочок вимішуєш окремо, додаючи потрібний барвник))) Удачі))

--------------------
Солодкі фантазії
vikaK
5 травня 2011 11:32
Повідомлення #24

Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості

Бали:
Дякую, що відгукнулися Voloshka i Eleneska! Обов'язково прийму ваші поради до уваги. Потім викладу, що вийшло...
Pito4ka
21 грудня 2011 11:41
Повідомлення #25

Файна господиня
  • 51

Репутація: 1282

Бали: 3389
мари4ка, дякую за гарний і зрозумілий МК!!! Все дуже доступно, навіть з моїми лівими руками дещо вийшло ))) ДЯКУЮ!!!!! :a0a:

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
мари4ка
21 грудня 2011 11:55
Повідомлення #26

Файна господиня
  • 51

Репутація: 1919

Бали: 5519
Цитата: Pito4ka
навіть з моїми лівими руками дещо вийшло )))

Ти на себе не наговоруй)))) Твої ручки далеко не ліві!!!! Ліві руки в тих, хто дивиться і каже, що я так не зроблю...А в тих хто пробує знову і знову завжди щось вийде!!!!!!
Цей МК для для того,щоб вчитись! Користуйтесь на здоровя!!!!!
smiluk
22 листопада 2013 16:46
Повідомлення #27

Молода господинька
  • 34

Репутація: 29
Група: Відвідувачі

Бали: 270
Величезне спасибі за МК!!!!
Цитата: мари4ка
Отож робимо Макквіна

Іду замішувати мастику для Макквіна :m0554:. Буду пробувати зробити щось схоже.
сяняНЯНЯ
22 листопада 2013 19:30
Повідомлення #28

Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 7

Бали: 112
А я теж трохи похвалюся, сьогодні зробила другу машинку макквін))) то нічого,що чоловік трохи забанив,бо каже що замість "рости" я тупцюю на місці..., решті всім сподобалась і мені теж)))
правда ще не знаю як вставити фото...
smiluk
23 листопада 2013 22:42
Повідомлення #29

Молода господинька
  • 34

Репутація: 29

Бали: 270
сяняНЯНЯ, чекаю на фото, бо ось-ось теж робитиму
3 сторінок 1 2 3 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти
1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Зараз: 21 квітня 2014 15:00

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ

Навігація
Головна
Пісні рецепти
Форум
Салати
Рецепти тортів
Свята, традиції
Сервірування столу
Замовити торт
Додати рецепт
Міні-радіо Дрімфуд
Нові коментарі
Оголошення

Чат :)

сяняНЯНЯ
сяняНЯНЯ
Сьогодні в21:35:44

Ірка-Шкірка,
так,дякую! точно спробую!
Відповісти
Ірка-Шкірка
Ірка-Шкірка
Вчора в23:16:06

сяняНЯНЯ,
попробуй збити по моєму рецепту
Відповісти
сяняНЯНЯ
сяняНЯНЯ
Вчора в21:34:12

Ірка-Шкірка,
я до вже збитого масла по ложці добавляю пудинг і далі збиваю, і ще не встигаю до кінця видати той пудинг як вся маса зтинається...
Відповісти
Діана
Діана
Вчора в07:56:15

Привіт!у мене питання,я бізе вже пекла, але без конвекції, чи можна її використовувати в даному випадку і коли включати??&
Відповісти
Натонька
Натонька
Вчора в06:32:53

йой дівки, купила м на паску всьо крім дріжджів! Шо то мені таке сталося?
Відповісти
Ірка-Шкірка
Ірка-Шкірка
18 квітня 2014

Цитата: сяняНЯНЯ
Скільки не роблю,постійно зтинається!

тобто звурджується? я до гарячого пудингу даю масло, вимішую ложкою, а коли стає тепле - збиваю - сьогодні так само готувала пудинговий крем до "Кори дуба"
Відповісти
Натонька
Натонька
18 квітня 2014

сяняНЯНЯ,
в мене теж таке
Відповісти
сяняНЯНЯ
сяняНЯНЯ
18 квітня 2014

Маю постійно проблему з пудинговим кремом! Скільки не роблю,постійно зтинається! Вже охота відпадає взагалі його робити...в чому може бути проблема?
Відповісти
angelina
angelina
18 квітня 2014

Рімма,
не пекла сьогодні,встигла вчора no
Відповісти
Oksanochka
Oksanochka
18 квітня 2014

Вася,
ух ти який молодець!!!!!хвались тодi
Відповісти

Ми в Соц.Мережах

Давайте дружити в соц. мережах!
Наші друзі >>
Зараз на сайті

Всього на сайті: 10
Гостей: 1
Користувачі: Ірка-Шкірка, bkru, Qween, anasteusha
Роботи: Google Bot, Google AdSense, spider Bot, crawl Bot, Yandex Bot

Останні 20 відвідувачів на сайті: bkru, Ірка-Шкірка, ОЛЕСЯ, sergikanter, anasteusha, Qween, рокса, kristi_sk, pa_tya, olga1969, oleksandr, Емілія, Іриночка, oksana d, Даша, лариса3, Вероника, аліна, tetyana.jatziv, idianka

Нове на форумі

Великдень!!!!!
  Пише angelina (Сьогодні, 00:25)
З Днем народження ! - tanusha158 (Таня)
  Пише Тереза (Учора, 20:23)
Марчик - син uliana_y
  Пише Тереза (Учора, 20:22)
В гостях у Оксани - 3
  Пише oksana d (Учора, 19:54)
Що в нас нині на столі - 7
  Пише lana (Учора, 15:51)
Великдень
  Пише ОЛЕСЯ (Учора, 11:25)
Гумор
  Пише lana (19 квітня 2014 16:57)
Мої смаколики
  Пише Darka (19 квітня 2014 06:16)
Ласкаво прошу до мене в гості
  Пише Ірка-Шкірка (18 квітня 2014 23:53)
Їстівні картинки для тортів. Підложки золото/срібло
  Пише Pito4ka (18 квітня 2014 10:29)

© 2009-2013 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
Реклама на сайті

bigmir)net TOP 100