Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 харчування дітей до 1 року, власний досвід та поради щодо харчування.
galina27
22 січня 2011 23:42
Повідомлення #1


Молода господинька
  • 34

Репутація: 133
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 247
Реєстрація: 2.11.2010

ICQ:--

Бали: 507
Практично кожен з нас тут має діток якщо не маленьких то вже великих ,які теж були маленькими)))))))))))) а в кого немає то рано чи пізно будуть, я думаю це питання буде цікаве для всіх.
отже пропоную обговорити харчування діток до 1 рочку. Тобто:
як Ви вигодовували своє дитя (грудне вигодовування чи штучне) всі за і проти?
Коли почали або плануєте почати "прикорм" дитини?
Також коли перестали готувати дитині окремо, так зване переведення на загальний стіл?

Натонька надіюсь моя темка не суперечить правилам а то дуже боюсь чи правильно все зробила?
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
22 січня 2011 23:47
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Гарна темка.Я можу поділитись досвідом,так як моїй Настуні тільки 2,а про першу дитинку все пам"ятаєш в деталях,як на мене! :wink:
Перейти на початок сторінки
нетік
22 січня 2011 23:48
Повідомлення #3


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
galina27, цікава темка... я годувала своїх хлопців природнім годуванням і це щастя :belay: бо нажаль не кожному це дано. а догодовувати почала в 6місяців і майже одразу годувала тим що їли самі (але дієтичне і власного приготування).

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
uliana_y
22 січня 2011 23:55
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
О, цікава темка!!Так годувала сина грудьми тільки 2 місяці!Кричав,зовсім не хотів смоктати груди :recourse: ,впертий.Цілий місяць цідила молока в пляшечку так їв.Потім почалися лактостази (застій молока),температура тижнями по 39 -40С.Кололи анальгін з димедролом,утворився абсцес ,різали майже без обезболення.Боліло жахливо.Молока не стало :bully: Прийшлось преходити на штучне годування.Попробувала кілька сумішей ,підійшла HIPP.Прикорм пробувала давати з 5міс.малий зовсім не хотів все плював.Тільки 6.5 почав перебирати,що йому подобається і гарно ротик відкривати)).Зараз нам 9 міс. любимо борщик,розсольник,картопельку,капусняк,м"яско запечене .

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
23 січня 2011 00:06
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
uliana_y,який жах,бідненька натерпілась!В мене якось легше все пройшло,так як годувала всього 3 тижні!Молока спочатку було багато,до пів л. бувало сціджувала,а потім помало стало пропадати.Тому після 3 тижнів почала підгодовувати "Детолактом",після 3 міс."Малиш"(і аж до рочку) і від тоді жодних проблем із годуванням не було.З 4 міс. почала давати домашній сир розведений на Малиші,сочки і фруктові п"юре,але все виключно домашнє,а не з баночок,з 5-ти картопляне п"юре,5.5 міс.легенькі супчики і т.д.Після рочку Малиш замінила на домашні каші з мелених на кофемолці круп і по сьогоднішній день п"ємо зранку і ввечері.Ну на цю тему я ще довго можу говорити,але думаю на початок вистачить.
Перейти на початок сторінки
Ластівка
23 січня 2011 09:21
Повідомлення #6


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Мій допис з серії як баба дівкою була. Маю дві донечки, підказати і помогти не було кому тому все самі вчились. Старшу все по книжці намагалась і дурна була! Їсти вона хотіла вічно, молока мала багато, годувала свою і ще одного хлопчика з близнят.(цікаво де він зараз і який?). в два міс, як книжка писала по крапельці-дві сочку, потім овочеві супчики і так далі...Волала моя дитина день і ніч і невідомо що хотіла. Кинула сама, бо я наїлась дуже багато грейпфруктів і молоко трошки підгіркло. Кинула цицьку в рік. Молодшу народила через 5 років, молока мала менше проте годувала грудьми до трьох років! Що тільки не наслухалась типу: чи ти дурна? відлучай і бе-бе-бе...А мені було байдуже, я ж уже порозумнішала трохи...Мені до трьох років дитина не мала ні соплів, ні кашлю, ні проносу, нічогісінько. Покинула сама теж, бо наїлась на городі клубнічки з землею, отримала стоматит...Вибачайте за довгу розповідь. Малій я у два місяці почала давати шкробане яблучко. От ложечкою нашкребти і давати в ротика. Добре дуже для животика, має клітковину. Потім же у два місяці я дала їй капусняк з квашеної капусти, трошечки, зрання (на випадок якби кричала то щоб хоч не вночі) Правда давала свіжозварений. Потім потрошку картопляного пюре і теж не реагувала на коментарі - ніззя, рано і ти ди. Раз їла, не кричала, спала...то шо мені там чиїсь поради?Ще давала курячу печіночку (домащні кури), молола на млинку гречку в порох і заварювала кашку на молоці...Я ніколи не жалілась на відсутність апетиту у дітей по сьогоднішній день. От дитина прокинулась і яодразу годувала її нормально, а моя свекруха в першу чергу давала попити....а я - ні, нагодувала і пішла поратись по дому, а потім лиш підгодовувала чи яблучко, чи печенько, чи булочка...

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Soni
23 січня 2011 11:55
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Ластівочко Ви молодець, а я от до 8,5 міс цідилась і з пляшечки годувала малу, бо не взяла груді, молока було багато, а мала їла по пару грам , я також не чекаючи пів року, як зараз рекомедують, правда з 3,5 міс почала давати яблучко потроху покаплі,потім вже терла на теці. Після яблучка ввела морковний сік, мала його не дуже хотіла. І в 4 міс я вже спробувала давати барабольку. Спочатку по трошечки, розводила своїм грудним молочком і так давала, поки не замінила одне годування повністю на барабольку. Молоко сціджувала і виливала. Потім то трошки до барабольки почала давати морковку, капустичку і цибульку. Почала варити такий супчик. Але цідитись не переставала, те все вона в мене їла на обід, а всі решта годування мамине молочко з пляшечки. В Пів рочку спробувала до того всього додавати кролика - пішов, до 8 міс в мене мала їла потрошки вже супи гречаний, рисовий і борщик все з м"яском, В 8 міс ввела язик і по трохи телятинку. І в 8,5 я залишила цідитись бо вже більше не витримувала. Але постала проблемка моя мала не захотіла пити молока НІЯКОГО. Ну мого не було то я з трудом навчила пити малиша. Зараз нам рік і 2 міс, їмо все крім молочного, 2 рази надень малиш і решта все що ми, ну звичайно дієтичне і без хімії. Макарончики любить картопельку. От молочного ніні, правда на свята почала їсти канапочки з сиром, хоть щось. А твердий сир з хати не виходить мусить бути ГАМ , коло холодильника стоїть знає що там є сир :smile: . Печево булочки також любить, на протипоказання лікарів почала давати мандаринки, нічого все ок, а я блучка точить як має бути. От така в мене красунечка. Ой ото я наговорила.
PS. забула сказати я їла все що хотіла і те все з молоком отримувала мала, на дієті просиділа 2 тижні після родів, а потім потроху їла все.
Перейти на початок сторінки
Ластівка
23 січня 2011 11:59
Повідомлення #8


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Гарно ви розказали. Моя порада молодим мамусям - не бійтесь пробувати. Але пробуйте зрання, щоб у випадку чогось - гвалт був вдень а внічку дали виспатись. І не пробуйте давати нову їжу одночасно, наприклад дали барабольку і якусь нову кашку, бо якщо дитинка не сприйматиме цієї їжі то ви зможете оприділити, що саме їй не пішло...

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
23 січня 2011 12:03
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
В мене старша недоношена народилась, то в мене молоко ше було не сформоване і дитина штучна.Але з року вже повністю їла все разом з нами.А менша дитина мене смокче і по нинішній день.Малій вже майже 1 рік і 7місяців,і я навіть не уявляла ,шо буде така проблема з відлученням від грудей.Але вже також давненько їсть разом з нами.Навіть якшо нашу зупку зажарюю на смальці то і мала їсть і нічого.Любить горішки їсти,сємочки (коли ми собі нажаримо ,то зразу сідає коло нас) :lol:
Перейти на початок сторінки
Soni
23 січня 2011 12:03
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Так так , тре вводити по трохи по одному продукту. Бо як тострашно коли та діарея в дитинки. Я ще просто дуже панкер, мій знайомий лікар каже що перше бачить так маму що так тресеться дад дитям. А я просто нею живу, вона така в мене чекана і довгожданна.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 19 квітня 2024 13:00

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 27
Гостей: 22
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100